in , ,

Тест: Дитяча травма чи що досі заважає вам нормально жити

“Всі наші проблеми — родом з дитинства”, — так можна перефразувати відоме прислів’я, і не помилитися. Вчені вже неодноразово і вкотре доводять: всі поведінкові проблеми дорослих витікають з дитячих травм. Всі наші болі, страхи й комплекси гніздяться саме в дитинстві — часі, в котрому негараздів, здавалося б, не мало бути.

Тутка сьогодні заохочує пройти невеликий тест і поглянути на свої проблеми з глибини. Що ж приховує наше світле дитинство? Чи таке воно було безхмарне і кольорове, що досі ми відчуваємо його відгомін?

Оберіть одну картинку, без роздумів. Нижче до кожного малюнка подаємо опис: яка стресова ситуація ще з ранніх літ впливає на вашу поведінку досі.

Малюнок 1

Ймовірно, в дитинстві ви недоотримали батьківської любові чи прихильності родичів, тому сьогодні страждаєте від заниженої самооцінки та боїтеся критики. Не любите просити рідних про допомогу і роздуваєте з мухи слона.

Кожне слово людей глибоко вас зачіпає, та подумайте: скільки слів люди промовляють несвідомо і ненавмисно? Не бійтеся відмовити комусь в допомозі та прийняти чиюсь відмову. Не бійтеся реакції людей: ви вже багато зробили у світі добра, і зробите ще більше, якщо не будете звертати увагу на людські коментарі.

Малюнок 2

В дитинстві ваша віра в близьких людей зазнала сильного краху. Напевно, справа не в простій забаганці, яку для вас не виконали, а в тому, що дорослі не оцінили ваших старань чи посміялися з ваших почуттів та думок. Це підірвало вашу віру в людей і навчило покладатися лише на себе.

Зрештою, це і не погано: люди вашого складу характеру часто досить успішні в кар’єрі, науці чи бізнесі. У спілкуванні ви — мила і комунікабельна людина, яка дуже ретельно береже свої таємниці й ніколи не розкриється перед співрозмовником. Гумор ваш — цинічний, реакції — емоційно нейтральні: через ваше небажання відкриватися перед людьми й виявляти свої справжні почуття.

Однак, спробуйте відкритися перед рідною людиною, близькими чи друзями. Може, вам стане легше, а вони виправдають вашу довіру?

Малюнок 3

В дитинстві у вашому житті був період, коли вас вважали невдахою, були через певні недосконалості та навіть насміхалися. Тому сьогодні похвала вам життєво необхідна, і то завжди. Ви перепитуєте і сотні разів озираєтесь назад, чи правильно робите свою справу.
Як в особистому житті, так і на роботі — вам дуже важливо все робити правильно. Та зараз озирніться назад: чи в погоні за недосяжним ідеалом ви не тратите себе? Що і коли ви востаннє робили для себе? Станьте егоїстом на деякий час, знайдіть правильний вектор в житті — і ви досягнете ще більших висот.

Малюнок 4

Можливо, в дитинстві ви пережили втрату близької людини, і до сьогодні вас мучить страх залишитися самим. Навіть якщо очевидних причин для цього немає. Через негативні думки й нав’язливість від вас можуть втікати й друзі, і кохані. Не хвилюйтеся через дрібниці: навіть якщо ви втратите кохану людину — відпускайте її з чистим серцем і очікуйте на інше, нове почуття. Не відштовхуйте людей та не закривайтеся від них.

Чи правдивий тест для вас? Поділіться з нами своїми враженнями.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

14 особливостей сновидінь, через які тіло спілкується з нами

18 секретів нарощення вій, про які не розкажуть в салонах краси