Відверті зізнання користувачів мережі: люди втомилися від неправильного поводження з тваринами і пояснюють, чому це небезпечно

Дитина впаде і заб’ється, а собаку наречуть агресивною. Чи взагалі присплять

Кожен з нас любить свого домашнього улюбленця: ми пестимо, обіймаємо їх, пробачаємо пустощі. Настільки зближуємося з ними, що забуваємо, що вони — тварини, які гарчать, виють і, ніде правди діти, кусаються. Уявіть ситуацію: дитина штовхає собаку, остання не витримує… і хлап! Хто винен? Люди дозволяють дітям зухвало поводитися з домашніми тваринами, але мають навчитися одного: Тварини Не Люди! Прийшов час собаколюбам і батькам в одній особі нарешті подорослішати і взяти на себе відповідальність.

Тутка хоче підняти проблему спільного виховання дитини та тварини в домі. Чи безпечна така інтеракція?

Експерт-кінолог розвіяв міф про те, що усі песики люблять та охороняють дітей. “Мережа повна кумедних відео, де діти їздять верхи на собаках, користувачі Фейсбук діляться моментами ідеальної гармонії дітей та псів. Інші вважають собак ідеальними охоронцями та купують їх для розваг і забавок. Таке ставлення — найбільша помилка батьків, яка може стати трагедією.

Як правильно поводитися, якщо у вас є діти, а ви вирішили купити пса у свій дім?

“Навчіть дітей, що собака — не іграшка. Під час гри з собакою дитина має перебувати під пильним батьківським наглядом. Батьки — навчіть своїх малих правильно обходитися з чотирилапим, гратися. Не можна чіпати тварину, коли вона спить чи їсть”.

“Заохочуйте до взаємної поваги. Собаку не можна дратувати і злити, провокувати, особливо якщо поруч немає дорослих”.

А у вас вдома живуть собаки? Чи вважаєте це небезпечним?

Діліться своїми думками в коментарях.