in , , ,

Як бабусі та дідусі негативно впливають на онуків, коли залишаються з ними: 5 наслідків

Чудово мати поруч бабусь/дідусів, за потреби вони зможуть посидіти з дітьми. Але якщо постійно залишати малечу зі старшим поколінням, це може мати негативний вплив на соціальний, поведінковий та фізичний розвиток ваших дітей.

Тутка хоче пролити світло на певні моменти, щоб могти вчасно їх попередити.

1. Діти можуть стати неслухняними

Ваші мами/тати ставляться до дітей набагато поблажливіше, більше бавлять їх, ніж бавили вас, навіть роблять все наперекір вашому слову. Тому ризик зіпсувати встановлену до цього часу дисципліну різко зростає, і діти просто перестануть вас слухатися.

2. Батьки перестануть бути авторитетом для дітей

Бабуся дозволяє все робити, а мама ні? Що ж, кого дитина любитиме більше? Хто буде “поганим” для неї? Якщо батьків не хочуть і не поважають, між ними зародиться заздрість та суперництво, і кожен старатиметься позитивно впливати на свою дитину. І для малих така поведінка буде важкою і дезорієнтувальною.

3. Діти можуть менше рухатися

Діти наповнені енергією, їм необхідно бігати, стрибати, гратися, щоб організм розвивався в правильному здоровому руслі. Літні люди часом мають не ту фізичну форму, щоби бігати по дворі за дітьми. А для малих така поведінка буде неприйнятною, і вони хотітимуть повернутися додому до втомлених батьків.

4. Діти можуть забагато їсти

Бабусі можуть загодовувати своїх онуків. Науковці довели, що якщо старше покоління загодовуватиме молодше цукерками, солодощами, печивом та жирною їжею, діти можуть бути схильними до ожиріння, діабету, вони можуть нехтувати гігієною ротової порожнини. Навіть якщо так, нібито, діти мали б стати щасливішими — постраждати може здоров’я.

5. Погіршуються соціальні навички

Діти, які багато часу проводять у дідусів/бабусь не хочуть гратися з однолітками. Їм добре знаходитися у звичних стосунках, а ті діти, які ходять до ясел чи дитячого садка, таких комунікативних проблем не мають.

Поділіться своїм досвідом — чи часто ви залишали малюків з рідними мамами/татами? Чи з’явилися в дітей нові навички, яких ви їх не вчили? Поділіться з нами думками в коментарях.

Сподобалось?

У редагуванні своїх знимків головне не переборщити. Інакше вас засміють користувачі соцмереж

Тріщини на п’ятах і 5 хвороб, які їх спричиняють