in , , ,

17 фільмів з ідеальною англійською, слухати яку — одне задоволення (Для всіх, хто її вивчає)

Фільми — це, мабуть, найбільш приємний спосіб вивчати мову і зануритися в середовище англомовних, не виходячи з дому. Та і в цілому набагато цікавіше дивитися кіно в оригіналі, коли чутна кожна інтонація і прекрасно розумієш всі емоції улюбленого актора.

Тутка підготував для вас список фільмів зі зрозумілою і дуже “смачною” англійською.

1. Богемська рапсодія/Bohemian Rhapsody, 2018

Фільм про становлення, злети й падіння легендарної групи Quеen і короля глем-року Фредді Мерк’юрі. Проста для розуміння мова, запальні пісні, та й просто сама атмосфера цієї великої для історії музики дії налаштовує до перегляду в оригінальному озвученні.

2. Крістофер Робін/Christopher Robin, 2018

Історія, що гріє серце, про дорослого Крістофера Робіна і його найкращих друзів дитинства. Поза сумнівом, цю історію треба чути й бачити в оригінальному озвученні: зрозумілі та легкі фрази, жива мова і блискучий британський англійський Юена Мак-Грегора. Фільм підійде для перегляду всією сім’єю.

3. Король говорить!/The King’s Speech!, 2010

Історія про герцога Георга VI, який готується вступити на посаду короля Англії, але має великі дефекти розмови, з якими впродовж усього фільму йому доведеться боротися. Колін Ферт, що виконує роль короля-заїки, неперевершений. Мова і вимова в цьому фільмі — найважливіше, адже разом з головним героєм ви виконаєте велику роботу над становленням мови й подоланням страхів.

4. Пролітаючи над гніздом зозулі/One Flew Over the Cuckoo’s Nest, 1975

Культовий фільм, який не потребує представлення. Чиста американська англійська, колючі фрази, крики пацієнтів лікарні, які хапають за душу і незрівнянний Джек Ніколсон в головній ролі.

5. Щоденник Бріджит Джонс/Bridget Jones’s Diary, 2001

Легка англійська комедія, яка займає особливе місце в серцях багатьох жінок, неодмінно заслуговує перегляду в оригіналі: якісний гумор, знову Колін Ферт зі своєю ідеальною вимовою і Рене Зеллвегер, яка заради ролі не припиняла говорити з британським акцентом і поза знімальним майданчиком.

6. Форрест Ґамп/Forrest Gump, 1994

Можливо, ви по-іншому поглянете на цю незвичайну історію, переглянувши фільм в оригінальному озвученні. Тут ви почуєте повільну і просту мову головного героя, добрі та прості діалоги й велику кількість фраз, які вже давно стали крилатими та розлетілися по всьому світу.

7. Бойфренд з майбутнього/About Time, 2013

Перед вами абсолютно несхожа на інші мелодрама про любов і про те, яким цінним є час. Тут ви почуєте британську англійську, ідеальну мову акторів, багато діалогів про любов і побут та величезну кількість якісних жартів. До речі, оригінальна назва картини звучить зовсім по-іншому – About Time.

8. Їж, молись, люби/Eat Pray Love, 2010

Фільм про жінку, яка відправилася на пошуки щастя, справді надихнув багатьох. В оригінальній версії ви почуєте не лише чисту американську вимову Джулії Робертс, але і багато інших мов, а також познайомитеся з культурами, з якими головна героїня стикається під час своєї подорожі.

9. Минулої ночі в Нью-Йорку/Last Night, 2010

Непроста історія однієї ночі, яка стане для героїв фільму справжнім випробуванням на вірність. Хороша англійська з різними акцентами, довгі розмови про стосунки та палкі зізнання головних героїв — все це ви почуєте у фільмі.

10. Фільми про Гаррі Поттера (всі частини)

Зазвичай люди, які хочуть почати читати книги на англійській, насамперед беруться за “Гаррі Поттера”. Тому і ми радимо всім новачкам спершу познайомитися саме з цією легендарною серією. Побачити всіма улюблені фільми з іншого боку — безцінно.

11. Реальна любов/Love Actually, 2003

Мабуть, це найкраща комедійна мелодрама про стосунки. Багато гумору, безліч героїв і сюжетів, різні акценти та мови, нескінченний потік розмовної мови — все це ви знайдете у фільмі. Можемо вам гарантувати, що ви точно не згаєте час даремно.

12. Єлизавета/Elizabeth, 1998

Історія про велику королеву Англії Єлизавету I, останню з династії Тюдорів. Час правління Єлизавети став золотим століттям для культури Англії, адже саме тоді й складалася англійська літературна мова. Австралійська актриса Кейт Бланшетт, що виконала роль Єлизавети, черговий раз довела, що без зусиль може наслідувати будь-який акцент.

13. Будинок біля озера/The Lake House, 2006

Романтичний фільм про закоханих, розділених часом: він живе у 2004 році, вона — у 2006-му. У фільмі немає довгих і незрозумілих діалогів, адже герої в нім спілкуються листуванням, що допоможе вам поліпшити свою письмову англійську мову.

14. Спокута/Atonement, 2007

Нескінченно зворушлива історія про те, як одна помилка може назавжди занапастити життя декількох людей. Тут добре все: якісний рівень англійської мови, популярні британські актори і їх бездоганно поставлена вимова.

15. Королева/The Queen, 2006

Художній фільм про правління королеви Єлизавети II за часів великого потрясіння для Великобританії — трагічної загибелі принцеси Діани. Фільм безперечно заслуговує перегляду мовою оригіналу: правильна британська вимова, академічна англійська мова, і все це з вуст незрівнянної Гелен Міррен, що виконала роль королеви.

16. День бабака/Groundhog Day, 1993

В картині розповідається про метеоролога Філа Коннорса, який потрапив в тимчасову петлю і тепер змушений проживати один і той же день, – 2 лютого. Цей кіношедевр обов’язково треба переглянути в оригіналі всім, хто вивчає англійську. Проста і розбірлива вимова, величезна кількість діалогів і якісні американські жарти

17. 500 днів літа/(500) Days of Summer, 2009

Фільм про непередбачувані стосунки двох несхожих одне на одного людей. Тут немає складних термінів і слів, зате справжня американська англійська, багато жартів, пісень і розповідей головних героїв про себе.

Сподобалось?

Обов’язкові обстеження, які повинна проходити жінка після 25, 35, 45 років

13 правил сильної жінки, які не вирішать всіх проблем, але змінять ваше ставлення до них