17 фільмів з ідеальною англійською, слухати яку — одне задоволення (Для всіх, хто її вивчає)

Фільми — це, мабуть, найбільш приємний спосіб вивчати мову і зануритися в середовище англомовних, не виходячи з дому. Та і в цілому набагато цікавіше дивитися кіно в оригіналі, коли чутна кожна інтонація і прекрасно розумієш всі емоції улюбленого актора.

Тутка підготував для вас список фільмів зі зрозумілою і дуже “смачною” англійською.

Цікаве
Loading...

1. Богемська рапсодія/Bohemian Rhapsody, 2018

Фільм про становлення, злети й падіння легендарної групи Quеen і короля глем-року Фредді Мерк’юрі. Проста для розуміння мова, запальні пісні, та й просто сама атмосфера цієї великої для історії музики дії налаштовує до перегляду в оригінальному озвученні.

2. Крістофер Робін/Christopher Robin, 2018

Історія, що гріє серце, про дорослого Крістофера Робіна і його найкращих друзів дитинства. Поза сумнівом, цю історію треба чути й бачити в оригінальному озвученні: зрозумілі та легкі фрази, жива мова і блискучий британський англійський Юена Мак-Грегора. Фільм підійде для перегляду всією сім’єю.

3. Король говорить!/The King’s Speech!, 2010

Історія про герцога Георга VI, який готується вступити на посаду короля Англії, але має великі дефекти розмови, з якими впродовж усього фільму йому доведеться боротися. Колін Ферт, що виконує роль короля-заїки, неперевершений. Мова і вимова в цьому фільмі — найважливіше, адже разом з головним героєм ви виконаєте велику роботу над становленням мови й подоланням страхів.

4. Пролітаючи над гніздом зозулі/One Flew Over the Cuckoo’s Nest, 1975

Культовий фільм, який не потребує представлення. Чиста американська англійська, колючі фрази, крики пацієнтів лікарні, які хапають за душу і незрівнянний Джек Ніколсон в головній ролі.

5. Щоденник Бріджит Джонс/Bridget Jones’s Diary, 2001

Легка англійська комедія, яка займає особливе місце в серцях багатьох жінок, неодмінно заслуговує перегляду в оригіналі: якісний гумор, знову Колін Ферт зі своєю ідеальною вимовою і Рене Зеллвегер, яка заради ролі не припиняла говорити з британським акцентом і поза знімальним майданчиком.

6. Форрест Ґамп/Forrest Gump, 1994

Можливо, ви по-іншому поглянете на цю незвичайну історію, переглянувши фільм в оригінальному озвученні. Тут ви почуєте повільну і просту мову головного героя, добрі та прості діалоги й велику кількість фраз, які вже давно стали крилатими та розлетілися по всьому світу.

7. Бойфренд з майбутнього/About Time, 2013

Перед вами абсолютно несхожа на інші мелодрама про любов і про те, яким цінним є час. Тут ви почуєте британську англійську, ідеальну мову акторів, багато діалогів про любов і побут та величезну кількість якісних жартів. До речі, оригінальна назва картини звучить зовсім по-іншому – About Time.

8. Їж, молись, люби/Eat Pray Love, 2010

Фільм про жінку, яка відправилася на пошуки щастя, справді надихнув багатьох. В оригінальній версії ви почуєте не лише чисту американську вимову Джулії Робертс, але і багато інших мов, а також познайомитеся з культурами, з якими головна героїня стикається під час своєї подорожі.

9. Минулої ночі в Нью-Йорку/Last Night, 2010

Непроста історія однієї ночі, яка стане для героїв фільму справжнім випробуванням на вірність. Хороша англійська з різними акцентами, довгі розмови про стосунки та палкі зізнання головних героїв — все це ви почуєте у фільмі.

10. Фільми про Гаррі Поттера (всі частини)

Зазвичай люди, які хочуть почати читати книги на англійській, насамперед беруться за “Гаррі Поттера”. Тому і ми радимо всім новачкам спершу познайомитися саме з цією легендарною серією. Побачити всіма улюблені фільми з іншого боку — безцінно.

11. Реальна любов/Love Actually, 2003

Мабуть, це найкраща комедійна мелодрама про стосунки. Багато гумору, безліч героїв і сюжетів, різні акценти та мови, нескінченний потік розмовної мови — все це ви знайдете у фільмі. Можемо вам гарантувати, що ви точно не згаєте час даремно.

12. Єлизавета/Elizabeth, 1998

Історія про велику королеву Англії Єлизавету I, останню з династії Тюдорів. Час правління Єлизавети став золотим століттям для культури Англії, адже саме тоді й складалася англійська літературна мова. Австралійська актриса Кейт Бланшетт, що виконала роль Єлизавети, черговий раз довела, що без зусиль може наслідувати будь-який акцент.

13. Будинок біля озера/The Lake House, 2006

Романтичний фільм про закоханих, розділених часом: він живе у 2004 році, вона — у 2006-му. У фільмі немає довгих і незрозумілих діалогів, адже герої в нім спілкуються листуванням, що допоможе вам поліпшити свою письмову англійську мову.

14. Спокута/Atonement, 2007

Нескінченно зворушлива історія про те, як одна помилка може назавжди занапастити життя декількох людей. Тут добре все: якісний рівень англійської мови, популярні британські актори і їх бездоганно поставлена вимова.

15. Королева/The Queen, 2006

Художній фільм про правління королеви Єлизавети II за часів великого потрясіння для Великобританії — трагічної загибелі принцеси Діани. Фільм безперечно заслуговує перегляду мовою оригіналу: правильна британська вимова, академічна англійська мова, і все це з вуст незрівнянної Гелен Міррен, що виконала роль королеви.

16. День бабака/Groundhog Day, 1993

В картині розповідається про метеоролога Філа Коннорса, який потрапив в тимчасову петлю і тепер змушений проживати один і той же день, – 2 лютого. Цей кіношедевр обов’язково треба переглянути в оригіналі всім, хто вивчає англійську. Проста і розбірлива вимова, величезна кількість діалогів і якісні американські жарти

17. 500 днів літа/(500) Days of Summer, 2009

Фільм про непередбачувані стосунки двох несхожих одне на одного людей. Тут немає складних термінів і слів, зате справжня американська англійська, багато жартів, пісень і розповідей головних героїв про себе.

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close