14 прикладів насправді ідеальної помсти

Помста — це страва, яку подають холодною. Дуже важко не зірватися і не обсипати кривдника образами, стриматися й зберегти самовладання. Декотрі люди, навпаки, воліють миттєво покарати нахаб: їх мстивість — хитромудра, приправлена розумом і дотепом.

Ми в Тутка захоплюємося вмінням красиво вирішувати навіть найважчі труднощі, тому ми із задоволенням ознайомилися з історіями людей, які зуміли провчити невірних коханих, невихованих сусідів і просто грубіянів не грубою силою, а гумором і холодним розрахунком.

 • Моя мама постійно сварилася з моїм братом, тому що він не прибирав свою кімнату. Тому вона створила фейковий профіль на сайті знайомств, закинула туди світлину якоїсь красуні й почала з ним переписуватися. А коли він запропонував зустрітися, сказала, що хотіла б прийти до нього в гості, щоб спокійно провести вечір в його кімнаті й цілуватися. Отак цей бовдур буквально в цю хвилину вилизує свою кімнату до блиску! Підступності жінок немає межі.
 • Мій брат якось раз допік своїй тепер уже колишній дівчині, а вона взяла і відклеїла всі етикетки з його консервів і банок, що стояли в шафах. Далі кожен день для нього був сповнений сюрпризів, тому що він не знав, чи відкрив квасолю, томатний соус чи котячий корм. Було весело. © WhoriaEstafan
 • Щороку неадекватний сусід збивав на машині прикрасу у вигляді гарбуза, яку мій друг виставляв вкінці дороги на честь початку осені. Якось він вирішив покласти цьому край. Він зняв гроші зі свого ощадного рахунку, купив найбільший гарбуз, яку тільки зміг знайти, і кілька великих мішків бетонної суміші. Потім він наповнив овоч цією ж сумішшю, і як зазвичай, виставив святкову композицію. Коли сусід спробував збити прикрасу, то розбив своє авто.
 • Мої батьки одружені 20 років. Сьогодні тато десь провинився, і вони з мамою посварилися. Увечері він пішов спати на диван, а коли заснув, мама спустилася вниз, але зовсім не для того, щоб розбудити і відправити його в кімнату, як нормальна людина… Вона забрала у нього ковдру та ввімкнула кондиціонер.
 • Я колись працював старшим менеджером в «Старбакс», і один з моїх бариста обслуговував вкрай неприємного типа, який на прохання назвати ім’я відреагував неадекватно: почав принижувати її, обізвав тупою і так і не назвав свого імені. Отож за прилавок став я і без зайвих слів поставив туди його напій без підпису. Ще протягом 10-15 хвилин я продовжував видавати напої, коли він нарешті підійшов, взяв свою трохи теплу чарчину і запитав: «Це моя?». На що я відповів: «Не знаю, на ній не написано ім’я». © Thejustinset
 • Дехто викинув купу сміття прямо на чиюсь ферму, але ось невдача: там був конверт з його адресою, тому власник землі в боргу не залишився:

 • У мене була начальниця, яку я терпіти не міг. Якось вона заборонила готувати попкорн в офісній мікрохвильовці, тому що їй не подобався його запах. Приблизно через місяць я купив флешку з ароматними олійками всередині, яка пахла як… попкорн. І встромив у її комп’ютер. Тільки через пів року вона здогадалася, в чому справа.
 • Мій хлопець зрадив мені, і як виховний урок я переконала його зробити парні татуювання. Він пішов першим, а я пішла додому. © _Breyonnn
 • У старших класах була така ситуація: я кожен день носив з собою чіпси в певній кишені рюкзака. Але якось вони почали зникати. Це явно був хтось з однокласників, який бачив, де вони лежать, і швиденько витягав їх під час перерви. Я дозволив йому робити це протягом 5 днів, а на 6-тий замість чіпсів насипав в цю кишеньку шпильок. Відтоді крадіжки припинилися.
 • Сьогодні під час уроку один хлопець, найкращий учень класу, правильно відповів на чергове запитання вчителя, і одна з дівчаток вголос назвала його зубрилом. Учитель відповів: «Спокійно, дівчино, колись він може стати твоїм керівником». А сам хлопець просто вбив увесь клас, сказавши: «Дуже малоймовірно, я не збираюся ставати директором забігайлівки».
 • Нещодавно я познайомився з дівчиною в клубі, вона запросила мене до себе. Ми прекрасно провели ніч, але наступного ранку вона раптом заявила, що взагалі у неї є хлопець і мені краще якнайшвидше зібрати свої речі й піти. Мені самому було байдуже, але ось за її хлопця стало чомусь сумно. Тому я залишив записку під сидінням унітазу, сподіваючись, що саме він її в результаті знайде:

«Вона сказала мені, що у неї є хлопець, тільки вранці. Прикро ось так тобі це повідомляти, але на твоєму місці я хотів би знати. Пробач».

 • Я підловив свою сусідку по кімнаті на тому, що вона розповідає про мене вигадки нашим спільним знайомим. Я вже запланувала переїхати в наступному місяці, але випадково вона поїхала з міста на тиждень, а її машина залишилася стояти на звичному місці на парковці. Весь цей час я розкидала на неї пташиний корм вранці і ввечері, і птиці ще деякий час продовжували брати в облогу її автівку навіть тоді, коли вона вже повернулася. © otefl
 • Коли моя подруга потрапила в аварію, її хлопець став для неї донором крові. Нещодавно він зрадив їй і в розпал сварки пригадав, що взагалі врятував їй життя, а потім злісно додав, щоб вона повернула його кров, на що вона кинула в нього пачкою тампонів і викрикнула: «Я тобі виплачуватиму її щомісяця!». Найбільш божевільна сварка, яку я чула.
 • Сусідський собака призвичаївся паскудити на нашій території. І не було б це великою бідою, якби сусід прибирав за нею. Але він цього, звичайно, не робив. Коли це мені остаточно допекло, я вирішив провчити його. Зібрав «собачі справи» в мішок, поклав на його ганок, подзвонив у двері, сховався в кущах і нарешті відчув солодкий присмак помсти, коли… Завів інтрижку з його дружиною і зустрічався з нею 3 з половиною роки.

Як ви самі зазвичай чините з людьми, які створюють вам серйозні моральні або фізичні незручності? Чи вважаєте ви, що на зло потрібно відплатити злом? Чи кожному з нас краще навчитися прощати?

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close