in , ,

15+ безглуздих вчинків чоловіків, які навіть не зрозуміли, що зробили не так

Ми дуже різні, жінки й чоловіки, сумнівів тут немає. Настільки різні, що чоловічі вчинки деколи шокують, особливо якщо вони хочуть справити враження. Пояснення їм годі шукати, приймаємо їх вже як є… 😉

Лише поїхала у відрядження, як одержала купу скарг від чоловіка, що вдома немає чого їсти. Це мене усміхнуло, і я подумала собі, що він перебільшує. Вдома на мене чекав хаос: налякані коти зусібіч летіли до мене, вазони побиті, речі розкидані, а бідолаха чоловік сидить у ванній та наминає минулорічні сухарі. А останній замочує у медову маску для волосся! Що ж, у 27 років не можна піти до магазину по продукти чи замовити піцу!

***

Працюю логопедом. Стукіт у двері — на прийом прийшли тато з сином.

– Можна?
Хлопчик з порогу:
– Доблий день.
Зрозуміла проблему. Провели декілька вправ: дитина мала проблеми у вимові тільки “л” та “р”.

Тато:
– Я можу з ним і вдома позайматися. Треба ходити до логопеда?
– Ну, якщо не бачите помилок у вимові свого сина, тоді ні.
– Та що там воно вплине на його життя?
– Ви хіба не розумієте?

– Ви маєте дітей?
– Ще ні, — відповідаю.
– То не вціть мене, як виховувати мою дитину. Допобацення.
Запитання зайві.

***

***

Сьогодні чоловік розіграв сцену: голосно крикнувши з туалету: “О 20:00? На боулінг? Звісно, що буду”, і вийшов із гордим обличчям та кинув через плече: “Ввечері мене не буде”. Годину він крутився довкола мене, спостерігав за моєю реакцією, а потім почав сварку, що я взагалі його не кохаю і мені байдуже, куди він іде.

***

В нас під старим дахом оси зробили собі гніздо. Прошу брата: “Піди до торгового центру й купи отруту”. Відповідь вразила: “Я читав про випадок, коли чоловіка, який ходив по торговому центру, вкусила гримуча змія. Її випадково завезли туди разом із ґрунтом для квітів…” Мене збентежила ця звістка. Результат стратегічної чоловічої логіки — новий піддашок.

***

Подруга поділилася історією з життя. Сидять вони з хлопцем, а він не зводить очей з її грудей. І каже:
– В тебе, напевно, повно молока.
– Це ти про що?
– Ну якщо такі великі груди, то напевне багато молока.
Він був шокований, коли дізнався, що молоко з’являється лиш у породіль, а не у всіх жінок з народження і до старості.

***

Не розумію, за що жінки люблять котів: вони незалежні, вештаються десь ночами, роблять, що хочуть, неслухняні, люблять самоту і спати. Все, як чоловіки! Та ці риси жінки в чоловіках ненавидять! А чому люблять в котах???

Знайомишся з дівчиною, запрошуєш її на побачення, а вона попереджує: “Я вередлива/кокетлива/замкнена в собі”. Дорослий чоловік скаже: “Мені такого не треба, краще вдома буду сидіти”.

***

Я пишу для студентів реферати. Вчора не встигала із замовленням і попросила чоловіка посмажити картоплю. Мене здивувала тиша: коли він на кухні, звідти долинають лиш ойкання-зітхання. Заходжу, а моє “чудо” стоїть біля плитки в одних трусах і наполовину в лицарських обладунках. Його друзі-театрали на кілька днів залишили у нас вдома свій реквізит. Хочете знати, який лицар XXI-го століття? Отакий!

***

В мого хлопця така карма — падати з тарзанки. Завжди і всюди. Вже чекаю, коли він зробить висновки й припинить лізти на рожен із долею. Вчора повернувся з риболовлі та й каже: “Ми вчора знайшли нову тарзанку. То я вже всі свої попередні падіння врахував і вийняв з кишень ключі, гаманець і телефон!”

***

Щоб син виріс сильним чоловіком я записав його на хокей, та через тиждень дитина попросилася на фігурне катання. Я спитав чому і відповідь мене заспокоїла: “Там дуже красиві дівчатка катаються”. Справжній чоловік росте!

***

***

З дитинства я була вдома “сімейним перукарем”: вдало підрівнявши мамі невдалу стрижку за мною прижилася така слава. Колись мені подобався цей процес, а зараз я стараюся втекти від обов’язків.
Нещодавно телефонує чоловік:
– Приїжджав твій тато. Довелося його підстригти.
– І як? – питаю.
– Підстриг так, аби більше не просив.
А хіба так можна було?

***

“У мене все на місцях” — фраза, яка буквально означає, що я відчиню холодильник і візьму звідти свою ручку.

Після знайомства з дівчиною вона зателефонувала й попросила допомогти зламати замок у дверях: він заклинив, і вона не могла потрапити додому.
Беру свого друга, потрібний інструмент, і їдемо до дівчини. Одного не міг зрозуміти: чого вона була така розлючена, як пес? Мій друг швидко вибив двері, вона нам навіть не подякувала і швидко відправила геть. А назавтра попросила залишитися друзями і більше не бачитися.

А насправді ця красуня хотіла мене так запросити на побачення: ніби потім вона б знайшла ключі і відімкнула замок. А я не зрозумів. Ще і друга привів. Ще й двері вибив.

***

Бонус: Чоловікам теж небайдужа косметика

А ваші брати/чоловіки/татусі дивували вас своїми смішними вибриками? Поділіться ними з нами.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

10+ неймовірних історій про те, що в житті все до нас повертається

Очищення лімфи домашніми засобами