in ,

20+ розповідей людей, яким є за що ненавидіти День святого Валентина

День усіх закоханих… Чи не найчуттєвіше свято року (звісно, за неофіційною статистикою). В повітрі вже пахне романтикою, а крамнички й магазинчики окупували серця й червоні плюшеві ведмедики.

Попри всю красу, не всім це торжество до душі, а деякі люди його навіть ненавидять. За що? Тутка прочитав сам і вам розповість. Ми лиш нагадуємо, що для висловлення своїх почуттів не треба чекати єдиного дня в році — це можна і треба робити щодня. Не обов’язково подарунками й квітами, а увагою, теплими словами, підтримкою й обіймами.

 • З дитинства мені не давало спокою одне запитання: чому сердечка, популярні на свято всіх закоханих, не схожі на людський орган? Саме в той день я з цим запитанням і попрямував до тата. Той, до слова, варив на кухні курячі серця (з якими потім бігав по квартирі й дарував усім замість валентинки).
  Він вийняв два серденька з каструлі, поставив на тарілці та з’єднав гострими краями.
  – Поглянь: серце на День всіх закоханих символізує не сам орган, а почуття, які люди мають одне до одного. Якось так.
 • Мій характер аніматора-організатора виліз для мене кривим боком. На прохання колег я мала організувати “Пошту Святого Валентина”: туди усі вкидати таємні й не дуже освідчення в коханні. Цій ідеї пророкували шалену славу. Ввечері я відкрила коробку: там знаходилася одна шоколадка: “Від Каті для Олі”.

 • За кілька місяців до Дня всіх закоханих я почав стосунки з дівчиною, яка пережила важкий розрив з хлопцем. До цього вони довгий час зустрічалися, і я не був певним, чи вона вже нічого до нього не відчуває. На свято вона подарувала мені листівку й мішечок з цукерками. В листівці йшлося, як сильно вона кохає свого колишнього! Дотепер кохає! Напевно, мені вручили не той подарунок.
 • Декілька років тому мій хлопець кинув мене заради дівчини, яка вже була заручена з моїм двоюрідним братом. І якраз перед розлукою, на День святого Валентина, він подарував мені ведмедя! Я відрізала цьому чортовому клишоногому голову!

 • І з нами стався смішний курйоз на День святого Валентина. Ми з чоловіком приїхали в зоопарк, і з нагоди свята у них проводилася акція: якщо пара пристрасно цілувалась на вході, їх пропускали по одному квитку. Про неї ми не знали.
  Розмова на касі:
  Я: Скільки коштує вхідний квиток?
  Касир: Ви одружені?
  Чоловік: Так.
  Касир: Якщо покажете пристрасний цілунок — пройдете по одному квитку.
  Чоловік: Давайте.
  Я не почула: мені здалося, що треба поцілувати касирку!
  Я: Ні, дякую, ми краще оплатимо повну вартість за два квитки.
  Німа сцена: чоловік розчаровано дивиться на мене (“Не хоче мене цілувати”), касир — зі співчуттям на чоловіка (“Що то за жінка така, що свого чоловіка не хоче цілувати”), а я взагалі нічого не розумію. Тут чоловік просто мене поцілував, а касир видала нам один квиточок. Ми ще потім довго сміялися з цього випадку.
 • Так сталося, що ми з коханим за 3 роки жодного разу не святкували разом День святого Валентина. І я попросила його зробити мені особливий романтичний подарунок. І, що б ви думали, він придумав? Візит до стоматолога! “І тобі ще зроблять рентген щелепи”, – з великим ентузіастом крикнув він в трубку! Що ж, романтичний буде вечір: він, я і… стоматолог!
 • Моя дівчина пожалілася мені, що, напевне, на 14 лютого її знову чекатимуть банальні квіти-цукерки, та й то лиш тому, що вона нагадала. Це мене неабияк образило: я заздалегідь забронював нам подорож на круїзному лайнері та романтичну вечерю. Ми страшенно посварилися: я хотів скасувати замовлення. Але після сварки ми… заснули. Прокинулися за пів години до відплиття корабля, і чимдуж полетіли у порт. Ми прибігли не на ту пристань, і поки шукали свою, наше судно вже відпливло. Звісно, ми потім помирилися і разом повечеряли, але, холера, відтепер я ненавиджу цей день!
 • 14 лютого я вирішив розіграти свою дівчину й зробити їй сюрприз. Я зателефонував до неї й сказав, що геть забув про цю дату! А сам вже чекав під її будинком з букетом троянд та гігантським плюшевим ведмедем, заповненим батончиками й шоколадками. Лиш я збирався зайти у її двері, на стільниковий прийшло смс-повідомлення: “Якщо ти такий забудькуватий, то нам краще розійтися”. І вже за мить з дому вийшла моя кохана, одягнена святково (хоча ми разом йти нікуди не планували). Що ж, я відтягнув ведмедя за ріг, вийняв з нього усі солодощі та запросив друзів їх з’їсти. Підпалив іграшку й разом з товаришами сидів навколо вогнища й наминав ласощі. А моя вже колишня дівчина просила в мене пробачення.

 • Я влаштувався на нову роботу. Минув місяць й до мого кабінету, як грім серед ясного неба, навідалася співробітниця. Вона завжди усміхалася, і зараз посмішка сяяла на її личку. Запитує мене:
  – Андрію, ви ж не жонатий?
  – Не жонатий.
  – І дівчини не маєте?
  – Ні, не маю.
  – То будете 14 лютого чергувати.
  Іхіхіхі!
 • Схоже, я підставив хлопця своєї колеги. 14 лютого я поцікавився, як у неї справи. Вона з дуже сумним обличчям зізналася, що її хлопець навіть не привітав її, навіть смс-ки не надіслав. Під час перерви на обід я подарував їй шоколадну трояндочку, підтримав, що така красива молода дівчина не може залишитися в таке свято без подарунка, якщо її хлопець — ідіот. А вона його кинула: навіщо їй такий неуважний коханий? Звісно, розумію, що їх стосунки не були ідеальними, та крапку в них поставив я. Своєю шоколадною квіткою.
 • Найгірший подарунок на День святого Валентина — квіти та листівка. Ні, букет був чудовим, та й побажання теж… Чого мене оте “Щасливого Різдва так розізлило?” Сама не знаю. Порвала я ту красу на шмаття!
 • Для романтичної вечері ми вирішили посмажити гребінці. Та не врахували одного: пожежна сигналізація в будинку моєї коханої одразу надсилає сигнал до пожежної частини. А ми одразу її і вимкнули! 5 пожежників перервали наше закохане застілля, один стояв з сокирою. Незручно було, хоч і смішно.
 • Два тижні моя дівчина переконувала мене, що через невдалі попередні стосунки ненависть свято всіх закоханих пар, навіть подарунків вона не хоче! “Що ж, ні — то ні”, – подумав я, і замовив для неї масаж. Скільки я одержав смс-повідомлень від її друзів: кожне розповідало про її злість та сльози, адже на таке свято я навіть квіточки їй не приніс!
 • Перед вечерею з коханим на день усіх закоханих я приготувалася, як ніколи: сукня, зачіска, макіяж — все було бездоганно. Вже на виході я необережно потрапила парфумами собі в око. Боже, як воно пекло! Туш потекла, зіпсувала макіяж, увесь вечір я постійно витирала сльози серветкою. Вечір був зіпсованим.
 • Минулого Дня святого Валентина до мене підійшла дівчина, за якою я страшенно упадав, й вручила мені конверт. З яким хвилюванням я його розкривав… а це виявилося запрошення на її весілля.
 • Мій хлопець дуже розсердився на мене. Ми домовилися нічого одне одному не дарувати на свято всіх пар, а він припер мені ланцюжок з діамантовою підвіскою. А потім плакав, що теж хотів подарунку! Якийсь дивний він!
 • На День святого Валентина моя нова дівчина знайшла в шафі кофтину моєї колишньої. Щоб не виглядати повним бовдуром, я сказав, що це — мій подарунок для неї. Уявіть: тепер це її улюблений светр і вона носить його щодня.

Справді — нашим героям не позаздриш! А чи з вами траплялися такі неочікувані вибрики долі в це свято? Розкажіть про них і нам!

Сподобалось?

Стоматологи — лікарі з найкращим почуттям гумору і ми маємо цьому 15+ підтверджень

14 цікавих особливостей виховання дітей у різних країнах світу