in ,

Любов криється в дрібницях — наші герої вам це доведуть

Любов — усюди, навіть в нашому прагматичному світі. Вона не вимагає великих жертв і зусиль, ховається у звичній турботі, в піклуванні, в словах “Через пів години приїде людина, перевірить, що за труби в тебе течуть…”. Справжня любов не їздить на білому коні, вона висить в повітрі, її так багато серед нас — зумійте тільки дотягнутися і впіймати.

Тутка захоплюється людьми, які не бояться відкрито висловлювати свої почуття і здійснюють такі маленькі, але важливі вчинки.

1. Таке не забувається

2. «Мама дізналася, що у мене немає місця для різдвяної ялинки, і зробила для мене вінок, прикрашений іграшками з мого дитинства і вогниками»

3. Супер турбота така!

4. Тато просто подарував мамі квіти. Хотів нагадати, як сильно він вдячний за неї долі, вдячний за те, що вони разом

5. «Після смерті тата в минулому році, мама зробила для мого малюка цього ведмедя з речей діда. Мій син, можливо, ніколи не згадає свого дідуся, але він завжди буде поруч з ним»

6. Вона, напевно, ще й густо почервоніла

7. «Через 15 років я нарешті знову зустрілася зі своїм дідусем. Насамперед він мені показав фото, на якому мені 5 років. Він постійно носить його в гаманці з того часу»

8. Сміливо можна стверджувати: вона виховала гарну людину

9. «Хлопець моєї подруги подарував їй на річницю це і сказав, що вона — світло його життя»

10. «Сьогодні, на мій день народження, дідусь подарував мені 3 книги з історіями. Всі вони оповідають про наш з ним спільний час в мої дитячі роки. У мене немає слів»

11. «Мої батьки подружилися з ветераном війни, який не мав свого дому. Вони вирішили дати йому один зі своїх робочих позашляховиків з обладнаним спальним місцем, накупили продуктів, а також найняли його на роботу»

12. «За цей рік моя мама зв’язала та подарувала хворим дітям 45 пледів»

13. «Мій друг Квентін повісив репродукцію своєї картини нижче спеціально для кота»

14. «Моя мама протягом 44 років сама пекла мені торт на день народження. Два місяці тому її не стало, тому мій літній батько дуже постарався і приготував торт для мене»

15. Щоранку на мій день народження тато зривав мені ірис та приносив подарувати разом зі сніданком в ліжко. Сьогодні я вперше святкую день народження не вдома”.

16. Як легко збудувати довірливі сімейні стосунки

17. «Мій тато вбрався Санта-Клаусом і відвідав школу для дітей з особливими потребами. У багатьох з них не буде можливості самим піти на зустріч з Сантою»

18. Жінка в метро заспокоює хворого безхатька, поки не приїде швидка медична допомога

19. Передбачливість і дбайливість, розвинені не по роках

«Тато — мій герой. Він вчить вашу мову. Дякую за терпіння».

20. Цей чоловік в 99 років щодня проходить майже 10 км, щоб відвідати свою дружину в лікарні

Чи є у вас історія чи фотографія, які могли б прикрасити нашу добірку?

Сподобалось?

13 модних, але дорогих продуктів, які можна замінити на не менш корисні відповідники

Вчимося правильно поводитися в гінеколога: 11 важливих моментів