in , ,

Люди, які знають, що таке невдача, поділилися своїми історіями

Невдалі та непередбачувані обставини двояко впливають на нас: або потім їх згадуєш з усмішкою, або присоромлено ховаєш у найдальші закутки пам’яті.

Тутка знає, що від помилок не застрахований ніхто, тож сьогоднішні казуси та неприємні ситуації мають лише нагадати: житті пливе, не варто зациклюватися на проблемах, а шукати в житті лише добра.

 • У дворі зустрілися з мамою мого однокласника Андрія.
  – Ооо, Настю, вітаю. Як дітки?
  – Які дітки?
  – У тебе немає дітей?
  – Ні.
  – І ти не заміжня?
  – Ні й не була.
  – Бігом біжи до нас додому. Андрій сидить дома сам, і він теж досі нежонатий!
 • У дитячому садку дітям роздали паперові фігури – фігурку жаби й попросили розфарбувати. Увечері, коли я прийшла забирати сина, вихователька вийшла до мене та так трагічно повідомила, що мені варто було б позайматися з ним, бо він навіть не знає, що жаба зелена. І показала розфарбовану фігурку – чорну, з червоними крапками. Син під час цієї розмови мовчки стояв поруч, потім не витримав: «Мамо, це ж кумка червоночерева, як вона може бути зеленою?»
 • Колись зустрічалася з хлопцем 4 місяці. Він вже починав мені дуже подобатися, і ось ми вечеряємо в ресторані. За кілька хвилин він пішов до вбиральні й дуже довго звідти не повертався. Минула година і в себе на телефоні я побачила смс-повідомлення: «Бувай».
  Так, він залишив мене саму посеред побачення, я платила за всі страви, які ми замовили й змушена була повертатися додому на таксі. Не ображаюся на нього, бо знаю, що він вчинив так, як вважав за потрібне.
 • Подруга спізнювалася на роботу на 5-10 хвилин, компанія іноземна, нормальна практика. Вирішили їй допекти, звільнити за порушення дисципліни. Мовляв, підписуй акт – і оформимо. Свідків залучили. Тільки моя подруга не дурна, склала такі акти на всіх, хто того дня запізнився: гендиректор, головбух і ще 5 колег. Запросила інформацію за магнітними картами і пішла з усім цим до трудової інспекції. Підсумок: 7 місячних зарплат за угодою сторін. Поїхала до Риму розвіятися. Кожному варто знати закони й свої права!
 • Кілька місяців тому в нашому офісі звільнилася прибиральниця і кухар, тож співробітник Влад запропонував на вакантну посаду свою маму. З цією жінкою в нас запанувала чистота та запахло смачною домашньою їжею. Попри те, матуся Владика порозмовляла з усіма співробітниками й дізналася про зарплати кожного. Вона щиро здивувалася, що її син має зарплату вдвічі меншу за половину співробітників, і довідалася, що йому варто чи не варто робити для успішної професійної діяльності. Владик наш завив вовком…
  А недавно керівник лякав дедлайнами по проєкту і пригрозив, що якщо не встигнемо, поставить над нами маму Влада. До слова, продуктивність останнього за два місяці зросла вдвічі…

 • – Дівчино, вашій мамі зять не потрібен?
  – Ні.
  – Ну то й добре. Я теж поки не готовий до серйозних стосунків.
 • Дружина телефонує з таксі, і каже: «Зустрічай мене, я купила дуже велику рибу». Я одягаюся, спускаюся вниз, готуюся тягти 10-кілограмового лосося. А вона привезла 10-метрову плюшеву акулу.
 • Кілька років тому до нашого сервісного центру з ремонту комп’ютерів звернулися споживачі: залили прилад водою. На запитання як самі й зізналися. Чоловік, придбавши девайс, щиро всім його демонстрував. Ввечері його залишили підзаряджатися й усі полягали спати. Дідусь, прокинувшись вночі попити води, помітив червоний індикатор біля штекера й вирішив, що ноутбук горить. Щоб не панікувати й не будити рідних, старенький відніс пристрій до ванни й залив водою, потім спокійнісінько ліг собі спати. Цікаво, що дідові вручили вранці замість медалі…?

 • – У корпоративному чаті у Viber в неділю творилася справжня чортівня: з ранку до ночі вітали колегу з ювілеєм.
  – Смайликів, гіфок й малюночків не бракувало?)))
  – Угу. Але знаєш, в чому найбільший прикол? У понеділок з’ясувалося, що в ювіляра немає Viber…
 • З 3,5-річною донькою стоїмо в черзі біля каси. Мала постійно суне пальчик у розріз джинсів в районі стегна. Насварила її, попросила так не робити, бо так дірка стане ще більшою. На що дитина зізналася, що так чіпає мої волосаті ноги.
 • Я досить часто страждав на запалення трійчастого нерва. Додам для тих, хто не знає: дуже сильно болять м’язи обличчя, а ще біль досягає шиї, зубів, очей. Так тривало до 10-ти років, поки добрі люди з вулиці не вилікували мене – зламали верхню щелепу. Як оплату за лікування, що повністю справедливо, взяли мій стільниковий телефон. І я їм вдячний за лікування: я вже 15 років здоровий і не відчуваю болю.
 • На роботі закінчився цукор, купую в кіоску на базарі. Стою в черзі, поруч ще двоє жінок. Підходить чоловік в шкіряній куртці а-ля 90-ті й різким рухом її розщіпає. Всі рефлекторно відсахуються, а в нього в пазусі сховалося 3 рудих кошеня. Чолов’яга так жалісливо:
  – Котика не візьмете?
  Одна зацікавилася, а друга:
  – Сила – в нашому бездарному місті чоловіки вже нічого, окрім кошенят, жінкам показати не можуть!

 • Почав спілкуватися з дуже цікавою дівчиною із сайту знайомств. Через два дні зрозумів, що вона ідеально для мене підходить. На 3-тій день пишу:
  – Ти чим у вільний час займаєшся?
  – Доглядаю за синочком.
  – Як класно, ми й тут схожі: я з донечкою.
  Додала мене в чорний перелік. Що я зробив не так?
 • Щось згадалося: розмовляли якось з колегою про період в її житті, коли вона вирішила розлучитися зі своїм чоловіком.
  І вона каже: «Ну і ось, коли він мене кинув…»
  «Стривай, — перебиваю я, — хіба це не ти його кинула? Ти ж йому сказала, щоб він йшов, бо він тобі більше не потрібен і бачити його ти більше не хочеш»
  « Ну так, — відповідає вона. — Але ж він після цього пішов!»
 • Мій тато виріс у селі. Найбільше мене вразила історія про те, як домашню качку «повів за собою» дикий селезень. Тато знайшов утікачку на лузі недалеко від будинку. Поруч з нею сидів її «чоловік», періодично відлітаючи й прилітаючи назад до неї. Бідна качка голосно крякала і не могла полетіти за коханим, тому що була дуже товстою й просто не могла злетіти. Так по-жіночому так шкода її…

А які цікаві ситуації траплялися у вашому житті? Часто в них потрапляєте? Діліться думками в коментарях.

Сподобалось?

Безкомпромісний метод дати відсіч неввічливим людям

Чемна дівчинка — найгірше, що батьки можуть зробити для своєї дочки