in ,

Пізня вагітність – пізні пологи: 66-річна жінка бореться із неприйняттям суспільства

2005-тий рік сколихнув світ сенсаційною новиною: 66-річна панянка народила свою першу дитину й потрапила до Книги рекордів Гіннеса як найстаріша мама у світі. Свою любов до донечки жінка вже 14 років відстоює серед сучасного обурливого світу.

Тутку дуже зворушила історія цієї вольової жінки – вона здійснила свою мрію і стала мамою, незважаючи ні на що. Ділимося сьогодні з вами цією дивовижною і такою теплою розповіддю.

Чому швидше не народила дитину

Коли Адріані було 20 років, вона вийшла заміж, але чоловік категорично виступав проти дітей. Зрештою дівчина подала на розлучення. А опісля з головою поринула у викладацьку працю в університеті Румунії.

9 років Адріана лікувалася від безпліддя і намагалася завагітніти, але безуспішно. Тоді жінка зважилася на екстракорпоральне запліднення. На той час їй вже було 66 років і вона добре розуміла, що дуже ризикує. Але найбільше жінка нарешті хотіла відчути радість материнства. Друзі та знайомі засудили рішення жінки стати мамою. Інші взагалі відвернулися від неї, вважаючи її вчинок аморальним.

Адріана та проблеми після пологів

Через штучне запліднення літня пані завагітніла трійнею. Під час вагітності двоє дітей загинули ще в утробі, а донечка Еліза з’явилася швидше від запланованого терміну.

Дитина довгий час провела в реанімації, і коли лікарі відпустили їх додому, мама вирішила охрестити дівчинку, що і зробила. Але навіть у церковних колах Адріану не сприйняли й засудили її неприродний спосіб запліднення. Хай там як, не нам її судити. Пані Адріана вважає, що цю дитину їй подарував Бог.

Як самотня мама жила з малятком

Адріана відразу ж подбала про майбутнє дочки, уклавши договір з лікарем, який проводив процедуру ЕКО. У ньому йшлося, що у випадку смерті матері лікар, який є хрещеним батьком дівчинки, буде офіційним опікуном Елізи до її повноліття.

На вулицях Адріану часто вважали бабусею Елізи. А жінка не раз запевняла, що народження дочки – це щось більше, ніж бажання потішити своє самолюбство.

Оскільки Адріана вже була на пенсії, весь вільний час вона могла присвячувати вихованню дитини.

Як мама і донечка живуть сьогодні

Адріана за спеціальністю – викладач румунської мови та літератури, а ще вона є автором понад 25 книжок для дітей. А Еліза полюбляє точні науки: дівчинка добре вчиться, успішно виступає на конкурсах і олімпіадах.

Стосунки між мамою і дитиною дуже міцні й теплі. Адріана веде активний спосіб життя, всіляко допомагає дочці, попри свої вже немолоді 80 років! Жінка чудово почувається і хоче побачити повноліття дочки!

Як гадаєте, чи варто зважуватися на материнство в такому пізньому віці? Що думаєте про нашу героїню ви? Діліться думками в коментарях.

Сподобалось?

23 кадри дітей на роботі, які змушують по-іншому поглянути на американську промислову революцію

9 токсичних звичок, через які ми страждаємо