in , , ,

Вся правда про гель-лак і манікюр від професійного майстра манікюру

Користувачці Твіттер під ніком eurosinya остогид непрофесіоналізм колег по цеху. Щодня дівчина стикається з типовими проблемами та необізнаністю як клієнтів, так і самих майстрів. Тому дівчина почала писати дописи в Інтернеті, щоб розкласти всі крапки над “і”.

Нам в Тутка видались дуже цікавими її слова. Сподіваємось, і вам так само.

1.

Почнемо з самого початку. Через те, що гель-лак добре носиться і масово поширився по суспільству, він спричинив безліч проблем. Онхолізіс та грибок — найпоширеніші з них. Апаратний манікюр теж призводить до невідворотної шкоди для нігтя (або його матриксу).

2.

Думаєте, колись було краще? Та де там! Я здригаюся від слів клієнток: “Мені класику і глибше вирізати”. Радянська школа — пекло, вже краще запхайте пальці в блендер.

3.

Апаратний манікюр зустрівся з гель-лаком і породив покриття під кутикулу. А з ним і замкнуте коло пошкоджень.

4.

Спочатку вам пропилюють цілий ніготь, потім ці ділянки закривають гель-лаком, заповнюють вирівнювачем, шар гелю нагрівається і дає опік, нігтик потім заживає. Майстер лиш похитує головою, зачищує пори, робить протезування, під яким зароджується грибок. Класно, що скажете?

5.

Одне тягне інше: матеріали стають кращими, дорожчими, довше носяться та вишуканіше вбивають нігті.

6.

Добре, якщо майстер сильно не пропилює ніготь, у нього немає травматичних матеріалів і він не лізе туди, куди не треба. Але тут в гру вступають клієнти.

7.

Гель-лак розрахований на 3 тижні експлуатації. Але “вмілі” майстри, змагаючись між собою, довели його “життєвий цикл” до 2 місяців. “А що”, — кажуть, “нічого страшного, не зламався, то можна ходити”. Але через те, що матеріал переважує ніготь, виникає нездорова ситуація, і ніготь боляче переломлюється у стресовій ділянці.

8.

Гаразд — матеріал не переношений, заломів нігтьової пластинки немає, ніби все добре. І тут на поверхню виринають відшарування матеріалу. Таке місце — рай для грибка: темне, вологе, без нормального доступу кисню. Сама колись підхопила синьогнійну паличку.

9.

Такі випадки стаються з тими, хто такі відшарування не чіпає. А є ще такі, що його колупають, задирають і зривають гель-лак разом із шаром нігтя. Подумайте, як це травмує

10.

Ой, точно, забула. Китайські матеріали. Колись гель-лак, лише з’явившися на наших полицях, коштував до 300-400 гривень за одну одиницю. Сьогодні можна знайти і за 150.

11.

Що нам подарував Китай? Хімічні опіки нігтьової пластини і алергію на гель-лак. Остання нагадує водянисті пухирі, що покривають пальці рук та ніг. Гадаю, не варто говорити, що після такої реакції БУДЬ-ЯКИЙ матеріал викличе схожу?

12.

Кожна клієнтка вже напам’ять завчила фразу: “Нічого страшного, у мене судини близенько знаходяться”.
Ви нормально сприймаєте те, що вас поріжуть. Але це НЕ НОРМАЛЬНО. Якщо тече кров — уражені живі тканини.

13.

Так, і навіть ороговіла тканина кутикули знаходиться у вас на пальцях не просто так. Вона захищає матрикс від пошкоджень, щоб нігті ваші були здорові. Природа розумніша за нас.

14.

Мені аж завити хочеться, коли клієнтки дякують мені та залишають чайові за те, що я їх не порізала.

15.

На десерт подаю вам нарощування. Так, я роблю нарощування, так, я сама ношу нарощені нігті. Чи добре це? Ні. На першому фото — мої нігті. Як гадаєте, що станеться, якщо стукнути ними об стіну. Буде ДУЖЕ боляче, і навіть рідний ніготь може пошкодитися.

16.

Людям відривали нігті під час катувань, і це не просто так — біль страшний. Мої нігті не зламаються від удару, мене нічого не буде боліти. А така форма і довжина, вірогідно, можуть вирвати нігтьову пластину. Обережно зі співвідношенням свого нігтя і вільного краю.

17.

Що ще? Європейський манікюр, при якому дерев’яною паличкою відсувається кутикула, змащується олійкою для кутикули. Все. Не ріжте себе без нагальної на те потреби. У мене все.

А ви робите манікюр в салоні? Якщо так, то який саме?

Сподобалось?

Кінь-актор вдав, що здох, щоб на ньому не каталися верхи

Як матуся навчила свою дитину давати відсіч неадекватним людям