Як у жінок після 30 років змінюється погляд на чоловіків (А в деяких і раніше)

Можемо сказати, що після 30 років у жінок романтичним і сексуальним у чоловіках стає інше. Тобто інше, ніж у 18.

Ділимося в Тутка нашими “цікавими” спостереженнями з вами.

Цікаве
Loading...

Колись одна троянда і шампанське утворювали сім’ї. Тобто вже навіть у 20 «у тебе гарні очі» і «я чекав на тебе ціле життя» класно спрацьовували. Зараз не здивує і кур’єр з ліліями. Ні, класно звичайно, але… Величезний пучок зелені з базару швидше змусить посміхнутися. Колись було простіше. Ось скаже він, брутально насупивши одну брову: «Я втомився бути ідеальним для всіх, хочу бути ідеальним лише для тебе, маленька» — і ти у свої 18 розтанула, який же він чудовий!» А зараз фиркнеш і плюнеш, тому що він ідіот і великий хвалько.

Колись я б розридалася, якби хтось приїхав до мене під вікно на даху автомобіля, та ще й з квітами — майже як Річард Гір до Джулії Робертс. А ось коли він справді приїхав (не Гір, але майже Бен Аффлек), цинічна відьма в мені дивилася з вікна, позіхаючи, і пихтіла про прим’ятий дах, страховку і про те, що зараз ця п’яненька скотиняка впаде, а там машина назустріч, і вкінці… «Злазь звідти ідіоте, йди млинці їсти!»

Колись подобалося, коли не помічає. Ніби азарт вмикався. А тепер не помічаєш того, хто не помічає. І того, у кого все складно, і того, хто пропадає, не зателефонувавши, і того, хто не може розібратися в собі. Нащо мені ці ребуси? Нещасних і тих, які в пошуках себе — просимо не турбувати.

Тепер настільки добре знаєш себе, що невідповідну людину бачиш за першим рядком в чаті, вгадуєш несумісність з перших семи нот.

Колись хотілося, щоб захоплювався, як ти можеш все сама, не гірше за чоловіків. А тепер потрібен такий, хто сам чоловік: вирішить, привезе, замок полагодить, банку відкриє і руку поцілує. Колись пищав від парфумів і плюшевих ведмедиків. Тепер… Ні, ну парфуми як і колись викликають писк, нема чого кривити душею. Але крута сковорідка або мультиварка крутіша від ведмедиків однозначно.

Колись хотілося, щоб відвів у модне місце, а тепер страшенно подобається пропозиція: «Підімо смачно поїмо». І сексуально, коли готує вечерю, просту. Нехай навіть макарони по-флотськи, бо я їх люблю.

Колись подобалися модні, а тепер модні насторожують. Особливо якщо в джинсах-колготках і з чубом. Зухвалі. Бр-р. Зрозуміліші та ближчі ті, хто в чистому і бавовняному. М’яке хочеться обіймати. Бавовняне легше прасувати.

Замість колишніх привабливих покидьків серце зачіпають ніжні батьки, замість оригіналів та брутальних — ті, з ким весело і просто. Замість ідеально поголених — бородаті та з татуюваннями. Замість веселунів — іронічні. Старанні веселуни взагалі почали дуже втомлювати. А ось безцінно сьогодні — мати з ким брутально пореготати. І ще ті, що живуть з мамою, більше не здаються милими.

Колись ті, хто казали: «Секс — це не головне», — вважалися ввічливими принцами, а тепер викликають серйо-о-о-о-зні підозри…

Незрозуміло чому, але колись захоплювали розповіді про те, як він напився, викрав мотоцикл, розбив машину під КамАЗом, та й голову там само розбив, тому що не боїться швидкостей і взагалі він такий сміливий, і шрами, дитинко, це у хоробрих, і обігнати Феррарі — справа честі… Тепер нудить від таких козлів і хочеться непитущих спортсменів, які дотримуються правил дорожнього руху (без венеричних захворювань, пардон, не втрималась).

Колись було мило, якщо він тебе підвезе. А тепер просто приголомшливо, якщо він дає тобі в руки ключі від чогось спортивного і каже: «Хочеш відвезти себе додому?» Або навіть ось так: «Хочеш, покатаю на електромобілі? Це інноваційно й екологічно відповідально» (цитата). Ну лицар, чесне слово!!!

Одружені чоловіки у твої 30-35 стають добрими друзями, тому що після всього, у що ти вляпалася, вже знаєш: вони як цукор на ніч. Грозять хворобами серця. Якщо одружені, молоді та красиві, і на мотоциклі, просто уявляєш, що вони плід твоєї уяви. Посміхаємося і дружимо.

Дуже захоплює якесь заняття. Вміння. Сидиш, п’єш каву з кардіохірургом і слухаєш історії, як він робив операції на відкритому серці (взагалі НЕ хвалився, я сама запитала). І розумієш, що це сильніше, ніж шампанське і крута тачка…

Взагалі, крута тачка (не просто тачка, а «дивись, яка у мене крута тачка»), крутий костюм (не просто костюм, а «уа-ау, Ґуччі-фігуччі») і ще глузливий погляд відразу якось лякають вели-и-и-и-кими клопотами: це ж просто в спортивках до нього Не вийдеш, просто в кедах з ним поряд не станеш, просто котлет НЕ насмажиш. Та нащо мені того…?

Сексуально, коли весело і просто, сексуально, коли людина розумна, сексуально, коли не ображається, а коли чесний — це ну дуже сексуально. Ще вірність серед афродизіаків з віком злетіла до вершини, а якщо людина знаходиться поруч з метою виховувати онуків (ні, ну а що, вони не за горами), тоді взагалі вогонь!

А ось ще деякі дрібниці типу «ходить по хаті в шкарпетках і трусах», вони якось перестали так впадати в око. Та хай собі ходить, аби не в стрінгах (ой, а чого зараз лиш не буває на світі).

Одне не змінилося: так само романтично і весело обійматися на лавочці в парку. Правда, зі своїм пледом треба приходити й дорогим портвейном. А потім викликати нормальне таксі, тому що їздити п’яним за кермом в нашому віці взагалі не сексуально.

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker