in ,

Як живе жінка, яка народила у 66 років: її боротьба з неприйняттям суспільства

На все — свій час. Здається, так правильно вважати. Пізня вагітність і пізня дитина — такі два поняття уособила в собі 66-річна італійка Адріана Ілієску, яка зважилася стати мамою в такому зрілому віці. У цьому віці вона народила свою першу дитину та вже 14 років воює проти суспільного неприйняття. Її навіть занесено до Книги рекордів Гіннеса як найстарішу маму на планеті.

Тутка поділиться історією цієї сильної та вольової жінки, сенс життя якої зводиться до одного, — до своєї донечки.

Чому швидше не народила дитину?

Ще молодою 20-річною дівчиною Адріана вийшла заміж та зіткнулася з гострою позицією чоловіка проти дітей. Зрештою, молода жінка подала на розлучення і поринула з головою у викладацьку роботу.

З часом вона 9 років лікувалася від безпліддя, та лікарі не могли сказати нічого втішного. У 66 років італійка зважилася на екстракорпоральне запліднення — перед очима майоріли всі ризики, проблеми, від неї відмовилися деякі друзі та родичі, але Адріана прагнула одного — відчути радість материнства.

На які труднощі натрапила жінка після пологів

Пізня вагітність не пройшла гладко: із трьох запліднених ембріонів вижила тільки Еліза, яка і народилася передчасно. Попри все лікування і реанімації, після виписки додому Адріана, як віруюча жінка, вирішила охрестити малечу.

Життя самотньої матері з маленькою дитиною

Дбайлива матуся заздалегідь подбала про майбутнє своєї дитини. Вона уклала з лікарем, який приймав пологи (а водночас і з хрещеним батьком Елізи), що в разі її смерті він залишиться офіційним опікуном маленької аж до її повноліття.

Хоча прохожі помилково вважали Адріану бабусею дівчинки, та не ображалася, а гордо виховувала доньку та доводила всім, що стати мамою можливо у будь-якому віці.

Як сьогодні живуть мама і донька?

Адріана спеціалізувалася на викладанні мови, писала книги, натомість Еліза має схильність до математики і точних наук. Дівчинка неодноразово брала участь в олімпіадах, конкурсах, за що одержувала відзнаки і грамоти.

Сьогодні Адріані – 80 років, вона з донькою перебуває в теплих люблячих стосунках, намагається брати участь у всіх проявах життя доньки та планує дожити до її повноліття. Почувається жінка чудово.

Яке ваше ставлення до такої пізньої вагітності? Зважилися б на таке?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

Сподобалось?

25 points
Upvote Downvote

20+ наочних прикладів того, що розмір — величина непередбачувана

18 фото, на яких драми куди більше, ніж у відбірних мильних операх