in , ,

Жінка — це її сумка. Незвичайна розповідь про незвичайний аксесуар

Жіноча сумка — це вмістилище її таємниць, cховище її думок, сейф її мрій. Тутка повідає неймовірну історію про неймовірний жіночий атрибут.

Якось по справах зустрічався з дівчиною. У її великій шкіряній сумці задзеленчав телефон.

– Ой, — скрикнула вона, і запустила рукою в нетрі сумки.

Шукала довго, а він не вгавав, і от моя знайома зважилася на героїчний вчинок: висипала на стіл весь вміст сумки.

На світ Божий випадають палочки для суші з японського ресторану, три помади, дзеркальце, упаковка серветок — спочатку сухих, потім вологих, книжка, закладка на Париж (з цієї ж книжки)… Та це ще не все: далі посипалися ватні диски, переплутані щупальці навушників, велика щітка для волосся, хатнє взуття, фотографія коханого з гаманця, парасолька, і нарешті — телефон…

Я замилувався усім дівочим світом і закляк від здивування.

Жіноча сумка — це увесь її світ, мрії, надії, прагнення. От закладка на Париж — її одвічна мрія відвідати те вічне місто, палочки з ресторану — не менша любов до суші, ніж до коханого, світлину якого, мов коло серця, носить в гаманці, леліє і береже.

Жіноча сумка заслуговує окремого ток-шоу, вона ефективніше характеризує особистість, аніж гороскоп. Всі гадалки й ворожки — дурисвіти, а сумка скаже правду, чисту правду. Або краще хай мовчить, бо такого про власницю розповість — ой, леле!

Лиш обмежені чоловіки гадають, що в жіночій сумці панує хаос, але там — гармонія, Всесвіт. От лиш з останнім біда: як його перекладати з одного аксесуару в інший, якщо в понеділок тобі хочеться нести коричневу шкіряну сумку, у вівторок — білий рюкзачок, а в середу — рожеву крос-боді? То вже краще хай та Галактика лежить в одній, дорогій красуні. А решта зачекають.

Жінки — справжні чародійки, здатні розтягнути її вміст до безкінечності. Якось я купив подрузі за кордоном малесенький, розшитий камінцями клатч. Він їй дуже сподобався, і коли ми пішли разом до театру, а мені знадобилися там паперові серветки, вона миттю вийняла звідти їх і простягнула мені. Я захотів пити — чудо-сумка дала мені ще й пляшечку води! Як? Як? Звідки? Звідки вона мені це дістала, якщо сумка може вмістити хіба що помаду і телефон!

От куди треба спрямувати всі дослідження чорних дір та уяву письменників-фантастів — на об’єкт жіночої сумочки! Хоча вони навряд чи розгадають цю таїну, бо вона — така ж незбагненна, як і її власниця!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Засіб від коронавірусу винайшов лікар, якого вбили в божевільні

Оригінальні та незвичні способи прикрасити звичайні яйця. Вашим дітям таке заняття точно сподобається!