13 серіалів, які кінокритики назвали найкращими в цьому році

Якщо ви вже скучили за «Грою престолів», яка нещодавно завершилась, і не знаєте, чим розважитися довгими літніми вечорами, пропонуємо вам звернути увагу на 13 нових серіалів. Вони були рекомендовані для перегляду кінокритиками американського видання Variety, які назвали їх найкращими у 2019 році.

Автори Тутка вже запланували їх перегляд, ну а зараз вибір за вами.

1. Удавання (The Act)

Цікаве
Loading...

Кримінальний мінісеріал «Удавання» базується на реальних подіях. Джипсі страждає від гіперопіки матері Ді Ді, яка запевняє її, що та повинна знаходитися виключно в інвалідному візку. Мати лікує дочку від неіснуючих хвороб і морально її знищує. Пізніше дівчинка розкриває таємницю її сім’ї та вирішує піти на страшний злочин. Планують зняти другий сезон, який так само буде заснований на реальній історії.

 • Рейтинг IMDb – 8,1

2. Баррі (Barry)

Цього року вийшов другий сезон “Баррі”, знятий в найкращих традиціях чорних комедій. Морський піхотинець у відставці Баррі ніяк не може знайти себе в цивільному житті. У результаті герой йде по стежині криміналу, стаючи найманим убивцею. Однак він робить одну помилку, і поліція відкриває на нього полювання. Баррі втікає в Лос-Анджелес і знаходить своє покликання в театральному мистецтві — так він повністю перезавантажує своє життя.

 • Рейтинг IMDb – 8,3

3. Я думаю, тобі варто піти з Тімом Робінсоном (I Think You Should Leave with Tim Robinson)

«Я думаю, тобі варто піти з Тімом Робінсоном» – це веселе скетч-шоу з абсурдними та комічними ситуаціями. Створювати їх ведучому Тіму Робінсону допомагають кілька людей з команди найдовшої в історії американського телебачення програми Saturday Night Live.

 • Рейтинг IMDb – 7,5

4. Флібег (Fleabag)

У 2019 вийшов другий сезон серіалу «Флібег» (інша назва – «Погань»), головну роль в якому виконала Фібі Воллер-Брідж, вона ж сценарист проєкт. Серіал розповідає про нескромну дівчину, яка кидає виклик манірному Лондону. У другому сезоні героїня зустрічає католицького священник (Ендрю Скотт), перед яким не може встояти.

 • Рейтинг IMDb – 8,6

5. Фоссі/Вердон (Fosse/Verdon)

Біографічний мінісеріал «Фоссі/Вердон» оповідає про романтичні й професійні стосунки між легендарним режисером-хореографом Бобом Фоссі та бродвейською танцівницею Ґвен Вердон. Цим двом геніям доведеться подолати багато труднощів, але водночас саме вони повністю змінять обличчя американського мюзиклу.

 • Рейтинг IMDb – 7,9

6. Інші двоє (The Other Two)

Брук мріє стати танцівницею, а її брат Кері — актором. Однак для досягнення своїх цілей вони не хочуть нічого робити. У них є 14-річний брат Чейз, який написав і завантажив в інтернет свою пісню. Його помітили продюсери та запропонували йому контракт. Життя хлопця різко змінюється, як і долі Брука і Кері, які знаходяться в тіні шаленої популярності свого брата.

 • Рейтинг IMDb – 7,4

7. ПЕН15 (PEN15)

Головні ролі в «ПЕН15» виконують Майя Ерскін і Анна Конкл. У житті актрисам вже за 30, але на екрані вони втілюють образи 13-річних підлітків-аутсайдерів. Комічності цьому додає те, що вони з’являються на екрані в оточенні сучасних семикласників, які обирають гру за своїми правилами.

 • Рейтинг IMDb – 7,9

8. Ремі (Ramy)

Серіал розповідає про американця єгипетського походження. Ремі близько 30. Йому нелегко існувати в рамках двох культур, він знаходиться в постійній боротьбі з собою. Весь фільм герой ставить запитання, на які намагається знайти відповіді.

 • Рейтинг IMDb – 8

9. Матрьошка (Russian Doll)

Історія про дівчину Надю, яка потрапляє в часову петлю. На вечірці у своєї подруги вона скаржиться на кота-втікача, опісля знаходить його і потрапляє під колеса авто. Розплющивши очі, вона знову опиняється на тій самій вечірці, і це повторюється з дня на день. Протягом усього серіалу Надя намагається з’ясувати, в чому ж все-таки справа.

 • Рейтинг IMDb – 8

10. «Особливий» (Special) і «Сімейний шлюб» (State of the Union)

«Особливий» і «Сімейний шлюб» – це серіали-експерименти. Хронометраж кожної серії першого – 15 хвилин, другого – 10. Дія «Особливого» розгортається навколо хлопця-гомосексуаліста з церебральним паралічем. Ну а серіал «Сімейний шлюб» повністю побудований на бесіді пари, яка обговорює свої проблеми в лондонському пабі перед відвідуванням сімейного психотерапевта.

 • «Особливий»: рейтинг IMDb – 7,7
 • «Сімейний шлюб»: рейтинг IMDb – 8

11. Міські історії (Tales of the City)

«Міські історії» – це сиквел однойменного серіалу 1993 року. Через 25 років головна героїня повертається в рідний Сан-Франциско до колишнього чоловіка і дочки, яких була змушена залишити заради кар’єри. До цього кроку її підштовхнула криза середнього віку. Вона хоче почати все заново, але чи вдасться їй зробити це?

 • Рейтинг IMDb – 7,5

12. Тука і Берті (Tuca & Bertie)

Цей мультиплікаційний серіал розповідає про життя під одним дахом двох 30-річних… птахів — Туки і Берті. Тука — затята гуляка, Берті — скромна мрійниця. Попри різні темпераменти, вони чудово доповнюють одна одну. Дорослі птахи розв’язують свої проблеми абсолютно по-дитячому, так що мимоволі замислюєшся: «А може і мені так зробити?»

 • Рейтинг IMDb – 7,4

13. Коли вони нас побачать (When They See Us)

Американський драматичний мінісеріал «Коли вони нас побачать» заснований на реальних подіях. У 1989 році в Центральному парку Нью-Йорку була зґвалтована бігунка, в результаті отриманих травм жінка впала в кому. У 1990 році за цією справою засудили п’ятьох підлітків, і тільки у 2014-му їх виправдали та виплатили їм компенсацію в розмірі $ 40 млн.

 • Рейтинг IMDb – 9,1

Який серіал ви точно переглянете?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close