in , , ,

14 фільмів, які здивують навіть найбільшого кіномана

Кіномани, усі без вийнятку, вряди-годи стикаються з проблемою: що переглянути, який фільм обрати? Здається, що ти вже бачив усе… та гарні фільми виходять досить часто, ми просто випускаємо їх з поля зору.

В лавах Тутка також є істинні поціновувачі кіномистецтва, тож ми ризикнемо порадити ті стрічки, які дійсно дивують і захоплюють.

1. Все про Єву/All about Eve, 2019

Фільм-вистава про нелегку долю акторки театру, пік слави котрої вже проминув. На її місці скоро має опинитися молода акторка, та театр так просто свого не віддає, і від сьогодні інтриги, шантажі та жорстокість зійдуть зі сцени у реальні залаштунки.

2. Найкращі вороги/The Best of Enemies, 2019

Чорношкіра правозахисниця та голова Ку-клукс-клану — здавалося б, що між ними може бути спільного? А насправді — дружба: люди подружилися на тлі спільних інтересів, їх діти ходять до однієї школи, найважливіше для них — турбота про найрідніших.

3. Таємне життя/The Secret Life, 2019

Розповідь про життя Франца Еґерштеттера, що живе в маленькому селі та тішиться своїми дітьми. З приходом Другої світової війни чоловіка відправляють не на фронт, а у навчальну частину. Війна змушує його противитися. Справжня історія про незламність людського духу.

4. Правда та справедливість/Truth and Justice, 2019

Фермер з Естонії купує земельний наділ і сподівається, що скоро ґрунт почне давати плоди. Та болотяна місцина розбиває усі плани землевласника. На людей надії немає, тому чоловік взиває до сил небесних, щоб вони винагородили його по справедливості.

5. Розфарбований птах/Nabarvené ptáče, 2019

Під час воєнних лихоліть Другої світової єврейська сім’я, щоб врятувати свого сина, відправляє його до тітки в селі. Однак остання несподівано помирає, і маленькому хлопчику залишається самотужки боротися за своє життя та майбутнє.

6. Дай мені свободу/Give Me Liberty, 2019

Вік — нащадок російських еміґрантів, які багато років тому виїхали з батьківщини до США. Хлопець працює соціальним таксистом: підвозить тих, хто не може дозволити собі такої платної послуги. Якось в автівку до Віка підсідають радянські еміґранти, котрі просять відвезти їх до цвинтаря. Недарма хлопець не радіє цій поїздці — на нього ще ой що чекає.

7. Прощання/The Farewell, 2019

На прощання зі смертельно хворою бабусею приїжджає молода китайська письменниця. Щоб не засмучувати стареньку раптовим зібранням всі рідні, родичі вирішують оженити одного з онуків. Хоча цей, вірогідно, одружуватися не збирається.

8. Судити по совісті/Just Mercy, 2019

Браян Стівенсон — юрист-афроамериканець, який не може змиритися з несправедливістю світу, він бореться і виступає за рівні права усіх людей світу. Він поручається за справу Волтера МакМіллана, засудженого до смертної страти й докладає неймовірних зусиль, щоб виграти судовий процес.

9. Перспективна дівчина/Promising Young Woman, 2019

Кессі — блискуча студентка медичного закладу, якій усі пророкують світле майбуття. Її, розумну, красиву і відповідальну, вибиває із життєвої колії одна трагедія. Вона покидає навчання, влаштовується працювати офіціанткою в барі й бажає лиш одного: відомстити за все, що з нею сталося.

10. Король бельгійців/King of the Belgians, 2016

Король Бельгії Ніколас під час свого візиту до Туреччини дізнається, що його країні загрожує розкол. Монарх не може повернутися додому, адже всі рейси скасували через несприятливі погодні умови. Тож чоловік вирішує незаконно перетнути кордони, ризикує під кулями снайперів і рятується допомогою місцевого населення.

11. Довга прогулянка Біллі Лінна в перерві футбольного матчу / Billy Linn’s Long Halftime Walk, 2019

Під час війни в Іраку, у 2007-му році, загін молодих хлопців із Біллі Лінном вступає у запеклий бій. Це протистояння спіймали в кадр журналісти — і от уся ватага хлопців сприймається за національних героїв. Біллі їде додому на 2-тижневу відпустку, та навіть під час футбольного матчу хлопця не відпускають спогади про війну, на яку йому треба скоро повертатися.

12. Любов і війна/On the Milky Road, 2016

Неймовірна трагікомедія з Еміром Кустуріцою та Монікою Белуччі. Стрічка, наповнена магією і любов’ю, як і всі картини Кустуріци: Молочник, який вміє розмовляти з тваринами, зустрічає свою кохану Наречену. Любов на тлі війни — що може бути трагічнішим?

13. Ластівка/Swallow, 2019

Кіно про дівчину Хантер — милу і приємну молоду людину, вона має чудового чоловіка та розкішний дім. З настанням вагітності жінку дістають родичі та побут домогосподарки, що молода жінка починає дивно боротися зі стресом: ковтати речі, які геть не сумісні з їжею.

14. Очима собаки/The Art of Racing in the Rain, 2019

Автогонщик Денні Свіфт купує маленького песика й називає його Енцо. Собака всюди супроводжує господаря, на тренуваннях і змаганнях не відходить від нього, приймає дівчину Денні та стає повноцінним членом сім’ї.

Які з цих фільмів ви вже встигли переглянути? Які ваші враження?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

15+ комічних ситуацій з сусідами, які варті того, щоб їх прочитати

15 фруктів, які подивують винахідливістю матінки-природи