Ще кілька маленьких, але вагомих доказів того, що Кіану Рівз – класний хлопець

Мабуть, ніхто не здивується, якщо ім’я Кіану Рівза стане синонімом фрази «добра душа». Актор займається благодійністю і заслужив репутацію доброго хлопця, незважаючи на те, що йому довелося пройти через безліч випробувань в житті, які будь-якого перетворили б на черствого циніка. Він завжди привітний з фанатами, і підтвердження тому – безліч історій, якими люди діляться в мережі.

Ми в Тутка давно вважаємо, що Кіану Рівз заслуговує особливої нагороди за свою доброту, тому переклали кілька оповідань фанатів для наших читачів.

Цікаве
Loading...

Історія, яка чекала на свій час 18 років

«А давайте я вам розповім історію про Кіану Рівза в честь виходу “Джона Віка – 3”. У 2001 році Кіану прийшов в кінотеатр в Сіднеї, в якому я працював. У той час він знімався в трилогії “Матриця”. Був тихий ранок середи – в кіно майже нікого. Стою я за касою, страшно нудьгую, і тут заходить хлопець у джинсах, шкіряній куртці й шоломі. Дивний такий головний убір, ніби для верхової їзди. Мені не менше 30 секунд знадобилося, щоб відволіктися від шолома і зрозуміти, що переді мною Кіану Рівз. Він хотів купити квиток на фільм з Джонні Деппом “З пекла”.

Я був так вражений тим, що переді мною зірка, що, як і будь-який 16-річний підліток, запропонував йому скористатися моєю знижкою співробітника. Для цього йому потрібно було б підписати бланк, а отже, у мене був би його автограф. “Але я ж тут не працюю”, – відповів Кіану. Здається, його спантеличила моя пропозиція. Я зніяковів і пробив йому звичайний квиток. Лаяв себе, що просто не попросив автограф.

Через 2 хвилини хтось постукав у двері каси. Я вирішив, що це мій менеджер. Але це був Кіану. “Я подумав, що ти, напевно, хотів попросити мій автограф, – сказав він. – Я тут розписався “. І дає мені чек з буфету, підписаний на звороті. Потім легко викидає придбане морозиво у смітник і йде переглядати фільм. І тільки пізніше я зрозумів, що він не хотів морозива, але купив його, просто щоб отримати клаптик паперу і розписатися на ньому для 16-річного дурника».

Виявилося, це не єдина історія в мережі, яка розповідає про доброту актора

Кіану чудово знаходить спільну мову з дітьми

А ще актор любить головоломки

Після таких історій станеш фанатом Кіану, навіть якщо ним не був

У фанатки не вийшло зробити селфі з першого разу, і Кіану зупинився, щоб сфотографуватися ще раз

Після зйомок сцени з маленькими акторами для «Джона Віка – 3» Кіану Рівз залишився і зробив фото з усіма хлопцями

«Ми сьогодні ходили на” Джона Віка – 3 “, вгадайте хто теж був у кінотеатрі?!»

У 1990-х фанати проникли на територію будинку Кіану Рівза, але він не викликав поліцію, а випив з ними пива

Не всі герої носять плащі

Бонус: Кіану Рівз поступається місцем жінці в метро

А у вас є улюблені актори, які вражають не тільки своєю грою, але і характером?

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close