in , , ,

10 фотографій, за якими криються зворушливі душевні історії

У нашому світі іноді стаються погані речі, з якими надто складно впоратися. Нехай ці 10 історії нагадають вам, що всі живі створіння на Землі складаються із добра, а ми, люди, створені лише для того, щоб бути поряд у найважчі моменти та підтримувати одне одного.

Ми в Тутка віримо, що добро переможе.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

10. Жінка поділилася фотографіями, які демонструють, які зміни в розумі її матері сталися після хвороби Альцгеймера

Користувач Reddit з ніком wuillermania поділилася в мережі повними відчаю фотографіями 14-ти робіт своєї матері, які остання вигачкувала. Різниця між першим старанним кольоровим квадратиком і останнім шматком заплутаної нитки  2 роки. Саме стільки часу знадобилось хворобі Альцгеймера, щоб повністю зруйнувати розум цієї жінки.

Публікація одразу поповнилася численними коментарями, користувачі висловлювали свою підтримку сім’ї дівчини і ділились власними історіями, як ця страшна хвороба вплинула на їх сім’ї.

«Хочу подякувати вам за ті теплі слова та повідомлення, які я отримала», – пише автор в коментарі. – Хочу побажати витримки тим, хто зіткнувся з таким.

9. Дизайнер костюмів із США подарувала метелику можливість літати

Перед тим, як відійти до вічності, мама Ромі сказала їй: «Кожного разу, коли ти будеш бачити метелика, знай – це я прийшла до тебе в гості». Це сталося кілька років тому, мама Ромі була хвора на рак. Після цього дівчина вирішила, що старатиметься робити так, щоб в цьому світі було якомога більше метеликів.
Щоразу, коли вона знаходила гусениць в саду, вона заносила їх в будинок, клала у спеціальний акваріум та чекала, поки вони перетворяться в метеликів. Ромі подобалося відпускати їх на волю. Проте одного разу дівчина помітила, що її підопічний з’явився на світ із пошкодженим крилом.

«Спочатку я хотіла залишити її, щоб вона не загинула на волі. Але пізніше подруга надіслала мені посилання на інструкцію, як зробити крило метелика».

Це виявилося нелегко, але дівчині вдалося відновити крильце метелика та відпустити його на природу.

«В один момент мені здалося, що в мене нічого не вийшло – метелик просто лежав на траві. Але коли я підійшла ближче він полетів».

8. Зірка американського футболу обідає з хлопчиком, якого через аутизм уникають інші діти

Цю зворушливу фотографію опублікувала мати хлопчика. Вона пише, що незважаючи на те, що її син – добрий та товариський, інші діти цураються його через хворобу – синдром аутизму. Він майже завжди обідає сам. Але одного разу мати хлопчика отримала цю світлину від своєї подруги: «Це – Тревіс Рудольф, це зірка американського футболу і він обідає із твоїм сином».

Хлопці познайомились, разом пообідали, а потім до них приєднались й інші гравці команди, щоби поспілкуватись із хлопчиком.

«Я не знаю, чому ви вирішили пообідати із моїм сином, – пише мама у Фейсбук, – але ми вам дуже вдячні і ми цього ніколи не забудемо».

7. Солдат на похороні свого найкращого друга

Кайл вперше познайомився із німецькою вівчаркою на кличку Бодза під час воєнної операції. Вони разом працювали і дуже швидко подружилися. Бодзу спеціально навчили для того, щоб шукати вибухові прилади і він врятував не одне життя під час військової служби.

«Я забрав його додому одразу після того, як він закінчив службу за віком, – говорить Кайл. – Бодза був неймовірним: непосидючим, любив гратися, а вірність його була безмежною».

Проте через деякий час у собаки виявили невиліковну хворобу, йому стало важко ходити і навіть просто стояти на лапах, він жив у безмежних муках. «Я вирішив його приспати, його життя стало просто нестерпним». В той день Кайл точно знав, що мусить бути поруч. «Я обіймав його, коли він покидав мене і вкінці він мені усміхнувся. Здається, йому полегшало».

У військового досі збереглася фотографія друга – в рамочці і на почесному місці.

6. Дідусь, в котрого щойно згорів будинок, обіймає своє кошеня

Алі – пенсіонер із турецького села та вся його сім‘я втратили в пожежі усе: будинок, в якому вони жили, згорів дощенту. Але на щастя, ніхто не постраждав, пенсіонер навіть встиг винести з будинку свого котика. Коли будинок вже руйнувався, він знайшов та врятував свого друга. Кадри, де заплаканий старий, сидячи на згарищі, обіймає свого врятованого котика, стали за одну мить відомими на увесь світ, а люди захоплювалися його вчинками.

Влада прийшла на допомогу Алі та його рідним, що залишились без даху над головою. Їм подарували нову домівку, де вони тепер щасливо проживають зі своїм улюбленцем.

5. Батько загиблої дівчинки попросив користувачів сайту обробити фотографію своєї дитини

«Прохання відфотошопити»: моя дитина померла після довгої боротьби. Вона весь час знаходилася у лікарнях, тому ми не маємо жодної фотографії на згадку, де вона була би без трубок. Будь ласка, хтось може забрати ці трубки з моєї донечки?» – таке прохання розмістив на сайті Reddit батько Софії, котра померла всього-на-всього через 6 тижнів після народження.

Через деякий час на сайті з’явилася велика кількість оброблених фотографій та малюнків. «Ми з дружиною хотіли лише одну світлини на згадку, але така велика кількість людей надіслала нам свої світлини та слова підтримки. Я дуже зворушений», – пише тато Софії.

4. Кадет здійснив свою мрію: він закінчив військову академію та став пілотом

Один із випускників не зміг стримати сліз на випускній церемонії Вест-Пойнту.

Коли Ідраше, звичайний хлопчик із Гаїті приїхав до США, він погано говорив на англійській мові і навіть не сподівався, що його мрія стати військовим пілотом здійсниться. «Там, звідки я родом, люди не стають пілотами, мрії їх простіші, – розповідає військовий. – Ми були небагаті, але батьки робили все, щоб’ я отримав освіту». Нарешті Ідраше відслужив в армії, вступив до однієї із найбільш престижних академій у світі та зреалізував свою мету.

«Я стояв і думав про тих людей, котрі стояли тут до мене та складали присягу – і не зміг стримати емоцій».

3. Санта-Клаус втішає хлопчика, чий батько серйозно хворий

Коли 12-річний Джейкоб підійшов до Санти, він не просив іграшки чи новий гаджет – єдиним бажанням дитини було оздоровлення його тата. Останні два роки батько Джейкоба, електрик Джейсон, провів у лікарні.

Світлину зробила випадкова перехожа і поділилась нею у соцмережі. Воно набрало багато коментарів та лайків, а користувачі, пройняті турботою дитини про свого тата, організували збір коштів на його лікування.

2. Понад 100 пілотів прийшли на похорон дитини свого колеги – дівчинка померла під час шкільної стрілянини

Ця світлина була зроблена в день похорону Джини Роуз – жертви стрілянини у Паркленді. В такий важкий для батьків Джини час 100 пілотів різноманітних авіакомпаній прийшли висловити свою підтримку та вшанувати пам’ять молодої дівчини. Люди, що вишикувались в лінію, одягнені в форму, стали справжнім зразком єдності та солідарності, почуттів, що допомагають пережити найскрутніші часи.

1. На цьому фото: мати, яка втратила дитя та дитинча, що залишилося без матері.

Під час пологів ця кобила втратила лошатко. Через декілька днів до неї привели малюка, чия мати загинула до того. Ця світлина була зроблена через годину після їх знайомства.

Переклад Тутка за матеріалами

Сподобалось?

Пробачте, але ні!

Я рада, що я доросла до того, що усвідомила: сенс кохання не в тому аби закохати в себе людину