21 правило, які порушують пасажири на борту літака!

За рік тільки в Сполучених Штатах літаками літає майже 1 мільярд пасажирів. Але далеко не всі вони під час польоту ведуть себе по-людськи. Обов’язково в літаку зустрічаються люди, які штовхаються, збивають інших своїми сумками або рюкзаками, розгортають свої сендвічі і відкидаються на спинці, прищемляючи ноги сусіда ззаду.

Є серйозні порушення, а є просто те, що дуже дратує. Тут зібрані всі ті правила, які ігноруються пасажирами під час польоту.

Деякі порушення очевидні. Інші – менш однозначні, але не менш неприємні. Тут ми описали їх всі.

Отже:

1. Ніколи не просіть когось пропустити вас без черги через лінію безпеки. Ви приречете людину на дискомфорт: вона погодиться і буде виглядати ворогом народу для інших очікуючих, або ж відмовить, і все одно будете ворогом народу.

2. Не турбуйтеся, якщо працівники служби безпеки аеропорту грубо розмовляють. Подумайте про те, з чим вони щодня стикаються. Незважаючи на всі попередження, обов’язково є ті, хто порушує правила. Те ж стосується і стюардес — ніколи не грубіть їм.

3. Не ставте 20 своїх сумок на краю конвеєра. Позаду вас людям доводиться занадто довго чекати, щоб залишити свій багаж.

4. Не просіть незнайомця дивитися за вашими речами.

5. Не варто сердитися, якщо хтось «підрізає» вас під час посадки. Просто спокійно проходьте далі, не починаючи суперечки.

6. Не беріть з собою гаряче харчування. Немає нічого гірше, ніж запахи жиру і м’яса в літаку.

7. Якщо ви не можете підняти свій власний, багаж, не тримайте його і не намагайтеся запхати наверх. При найменшому поштовху цей важкий чемодан може злетіти вниз і покалічити пасажирів. Засуньте його під сидіння.

8. Єдине прийнятне місце, щоб зіпсувати повітря в літаку по дорозі до екіпажу, проходячи повз перший клас.

9. Ви морально зобов’язані пропонувати помінятися місцями, щоб хтось міг сісти поряд з своєю дитиною або літнім родичем.

10. Не відкидайте крісло в економ-класі. Ви знаходитесь в комфорті, а от людина позаду вас відчуває себе не дуже добре. Краще спершу запитайте у сусіда ззаду, чи можна відкинути крісло.

11. Дайте пасажиру, що сидить посередині, відкинути підлікотники. Навіть якщо пасажир їх не використовує, не проявляйте егоїзм — це єдина зручність для тих, хто сидить посередині.

12. У вас є право щось сказати батькам, якщо їхня дитина вередує. Але не варто про це кричати на весь салон.

13. Ви несете відповідальність за себе, коли спите. Не хропіть так голосно, не смійтеся і не схиляйте голову на чужі плечі.

14. Не привставайте, щоб пропустити когось на своє місце. Встаньте повністю, як пристойна людина, і пропустіть пасажира.

15. Не хапайтеся за задню частину кожного сидіння, коли йдете по проходу. Якщо ви з рюкзаком під час посадки, зніміть його з плечей і понесіть в руці.

16. Не зловживайте алкогольними напоями. На великій висоті алкоголь діє в два рази швидше, тому не ризикуйте. І не ставте їжу і напої на піддон вашого сусіда, якщо вашого не вистачає.

17. Тряска літака — це НЕ турбулентність. А турбулентність небезпечна тільки тоді, коли ви не знаєте, як надягати ремінь безпеки не слухаєте вказівок екіпажу.

18. Не виставляйте босі ноги в проході. Якщо вам потрібно зняти взуття, тримайте ноги при собі. Також під час сну не витягуйте ноги до проходу — пасажири можуть не помітити і зачепитися.

19. Якщо вам потрібні гігієнічні пакети від нудоти, краще зробіть один подвійний. Постарайтеся зробити його якомога більш міцним – просто повірте, так треба.

20. Не поспішайте і не підрізайте людей, коли виходите з літака.

21. Не проявляйте агресію при отриманні багажу. Всі хочуть додому, всі поспішають. Проявіть гуманність і спокій.

За матеріалами