7 дивовижних цитат, які допоможуть пережити розчарування

Чорні смуги та невдачі – невід’ємна частина життя і коли потрібний стимул знову випаровується, звернись до дивовижних цитат, які допоможуть в моменти розчарування.

Це саме те, що тобі зараз потрібно? Ділимося 7  цитатами, які надихають і миттєво допоможуть пережити важкий період.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Умій відпускати хоча б тому, що тягар минулого занадто важкий, щоб нести його на собі.

Ця цитата в складні моменти нагадує про те, що пригадування ситуації знову і знову призводить до негативних емоцій і втрати енергії. Замість того, щоб сфокусуватись на проблемі, прийми рішення, відпустити негативні емоції і зосередься на всьому позитивному, що несе в собі майбутнє. Можливо, спочатку це буде складно, але як тільки ти навчишся це робити, то відчуєш себе легше і вільніше.

Іноді не відбувається нічого хорошого, тим самим відкриваючи дорогу найкращому.

Набагато легше звинувачувати себе в тому, що все пішло не так, як планувалось, але краще просто зрозуміти, що деякі речі просто не повинні статись. Насправді, втрачаючи щось, нам відкриваються двері для нових можливостей, тому тримай руку на пульсі життя і завжди пам’ятай, що щось прекрасне і велике чекає тебе в майбутньому.

Злитися – це те ж саме, що пити отруту і сподіватись, що помре кривдник.

Посваритись з іншою людиною не легко, особливо, якщо це член сім’ї, друг або близька людина, яку ти поважаєш і якій довіряєш. І як важко іноді не було б утихомирити свою злість, важливо пам’ятати, що несучи вантаж образ і злості, ти завдаєш шкоди тільки собі. Навіть, якщо не варіант зараз усе пробачити і забути, постарайся сконцентруватись на позитивних речах в житті. Не дозволяйте своїй злості поглинути Вас.

Іноді тобі треба зробити крок назад, вдихнути глибше і нагадати собі, хто ти і ким ти хочеш бути.

Багато невдач в житті починаються з бажання відповідати чужим очікуванням. Коли життя дає тобі лимони, відступи назад, стань розсудливим та зрозумій, де ти знаходишся. Чи в правильному напрямку ти ідеш для досягнення поставлених цілей, чи зможе ця дорога дати можливість стати тією людиною, якою ти хочеш бути? Без сумніву, бути чесним з собою і діяти згідно зі своїми принципами, це безпомилковий спосіб відхилити розчарування.

Дуже часто люди недооцінюють себе і переоцінюють інших.

Краще зосередитись на сильних і позитивних якостях, ніж докоряти собі за недоліки. Багато хто знає із свого досвіду, що подобатись усім і завжди чудово виглядати в очах інших – неможливо, тому сконцентруйсь на своїх сильних сторонах.

Не витрачай свої слова на тих, хто їх не заслуговує. Іноді найгучніша відповідь – тиша.

Одним із кращих рішень, щоб уникнути розчарування – це звільнитись від негативних людей і їхнього впливу на твоє життя. Не має сенсу намагатись змінити іншу людину або впливати на її погляди. Набагато краще скерувати свій час і енергію на побудову стосунків з людьми, які підтримують і надихають.

Ніколи не пізно ставити нові цілі та мріяти про щось більше.

І нарешті, коли життя не йде своїм шляхом, пам’ятай, що єдина справжня помилка в житті – це здатись і припинити жити на повну. Не має значення хто ти і на якому життєвому етапі знаходишся. Ніколи не пізно ставити нові цілі та мріяти про щось більше, куди б вони не привели.

Що ти думаєш про наші цитати? Чи є серед них та, яка перекликається з твоїм поглядом на світ?

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами