in ,

7 відвертих чоловічих думок, чому вони люблять жінок із короткими стрижками

Народна культура й еволюційна психологія десятками років запевняли: найбажаніший чоловічий ідеал — жінка з довгим волоссям. Попри те, інші наукові дослідження стверджують, що жінки з коротким волоссям не менш привабливі в чоловічих очах. Жінок з пишною шевелюрою описують як “квітуча” і “вихована”, а з короткою – “турботлива” й “жіночна”.

Все ж, про смаки не сперечаються, та ми в Тутка розповімо, чому чоловіки обирають жінок із короткою зачіскою. І чим такі панянки приваблюють сильну стать.

1. Коротка стрижка привертає більше уваги

Короткі стрижки виділяються з-поміж усіх, тож чоловіки їх частіше помічають. З опитування інтернет-користувачів такі зачіски не такі поширені, як варіанти з довгим волоссям, тому вони й особливі. Якщо жінка дозволяє собі піксі — що ж, вона однозначно має бунтівний характер і точно зверне на себе увагу.

“Нас так вабить коротка стрижка, та ти не часто її побачиш”.

2. Краще видно обличчя і шию

Якщо уважно розмірковувати, на багатьох модних дефіле моделей просять заплітати волосся назад, щоб краще можна було розглянути шию і лице. Зачіска відвертає увагу від жіночих плюсів. Чоловіки і тут погоджуються, і вважають, що шия та обличчя для них — дуже привабливі, а коротка стрижка лиш підкреслює ці частини тіла.

“Найбільший плюс для мене — виділена шия і виразне підборіддя”.

“Зачіска не завжди може бути класною, але вона гарно увиразнює щоки та структуру лиця. Обличчя справді стає привабливішим, тому я — за коротке волосся”.

3. Не пишною зачіскою жінка нагадує знаменитостей

Багато чудових знаменитостей зважилися на піксі, що дуже запам’ятовують чоловіки. Якщо запитати у сильної статі, чи до вподоби їм панянки з коротким волоссям, більшість однозначно пригадає акторок чи моделей, яким така зачіска справді пасує. Отакі вони — еталони моди.

“Емма Вотсон, Наталі Портман у “V означає Вендета”, Вайнона Райдер у “Чужому: Воскресіння. Очі та щоки — неймовірні”.

4. Куца зачіска — менше догляду

Тільки уявіть: скільки часу займає укладка довгого волосся. Справжній виклик — висушити, вирівняти, накрутити, і ціни на всі засоби для догляду захмарні! Чоловіки не люблять, коли жінки довго збираються. Висновок: коротка зачіска краще!

“Може, через те, що його не треба довго укладати, воно таке класне”.

“Я не тільки вважаю, що дівчата з короткою зачіскою більш привабливі для мене, вони ще й дуже хитрі, як на мене. Не тратять багато грошей та зусиль, та привабливості від цього не втрачають”.

5. Коротка стрижка = впевненість в собі

Не кожна пані наважиться на такі експерименти з волоссям. Хоробрості, а найбільше впевненості, їм не бракує. Чоловіків приваблюють сильні особистості, а жінки з короткими зачісками — прямий тому доказ.

“Справляє враження впевненої й незалежної жінки. Такі жіночі риси ваблять”.

6. Волосся не заважає

Чоловіки зізналися, що при обіймах з жінкою з коротким волоссям воно не плутається в руках і не лізе до рота. І ще така зачіска має практичну цінність, бо жіноче волосся не валяється по квартирі.

“Я не звертаю на це великої уваги, але не люблю, коли волосся лізе до рота.
І не заважає обіймати”.

“Мені подобаються усі типи дівчат, незалежно від волосся. Та ось вам показник: якщо у всіх жінок вдома коротке волосся, злив у душі чистити якомога легше”.

7. Це — свідчення того, що жінка про себе дбає

Жінки не випадково обирають коротку довжину зачіски. Якщо вона зупиняється саме на такому варіанті, це свідчить про те, що вона справді дбає про свій зовнішній вигляд. Це дуже суттєва ознака для чоловіків.

“Жінки з незвичним зовнішнім виглядом (короткі зачіски) звично дбають про себе”.

А вам подобаються жінки з довгим чи коротким волоссям? І ще запитаємо жінок: яким жінкам чоловіки приділяють більше уваги — з довгим чи коротким волоссям? Діліться думками в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Правильне тлумачення дитячої скарги “В мене болить живіт!” – розповімо детальніше

19 підтверджень того, що 7-річні діти не по роках мудрі