Астрологічне батьківство: який ви  батько згідно зі знаком зодіаку?

Як складаються стосунки між батьком та дитиною за знаком зодіаку.

Овен

Це тато, який чекає на беззастережне підпорядкування. Доньки швидко знаходять слабкі місця тата, а ось сини відчувають тиск. Повільні діти “земних” знаків не підходять Овну.

Лев

Такий тато буде царем у будинку. Дітки йому – це свого роду піддані. Дитина Скорпіон вміє маніпулювати таким татом. Прагнення Риб та Раків такий тато взагалі не зрозуміє.

Стрілець

Дуже енергійний тато! Добрий і розуміючий. З дітками «земних» знаків завжди виникатимуть непорозуміння. З Раками, Рибами та Скорпіонами тато Стрілець може зовсім «вступити в протистояння».

Риби

Такий тато дуже емоційний і прагне дати своїй дитині все! З малюками уживається чудово, а ось із підлітками виникають проблеми. Труднощі з вихованням виникнуть, якщо малюк народжений під знаком: Овнів, Близнюків або Терезів.

Рак

Це дуже дбайливий та ніжний батько. Він дуже прив’язується до дітей. Найгірше з таким батьком себе почуватимуть наполегливі Овни, Леви та Стрільці.

Скорпіон

Дуже вимогливий тато, але надійний щит, з яким нічого не страшно. Суворіше ставиться до синів. Доньки «витимуть мотузки» з такого тата. Конфліктні відносини складаються з дітьми Скорпіонами, Левами, Овнами, Козерогами.

Близнюки

Дуже товариський тато, який любить балувати своїх малюків. Дітки Козерога та Риби з таким татом почуваються некомфортно і взаємини не складаються.

Терези

У таких тат любов до дітей приходить із мірою їхнього дорослішання. Папа Терези справжній дипломат та педагог. Проблеми у розуміння можуть виникнути з дитиною Раком та Козерогом.

Водолії

Такий тато стає справжнім другом для свого чада. Він заохочує широке коло інтересів і за розвиток інтелекту. Йому важко порозумітися з дітьми Скорпіонами та Рибами.

Телець

Такий тато має нескінченне терпіння. Любить спокій і тому зовсім не уживається з енергійними Левами та Овнами.

Діва

В такому знаку немає батьківських якостей, але він ніколи не ухилиться від свого обов’язку. З емоційними Скорпіонами, Рибами та Терезами погано ладнає.

Козоріг

Завжди виховує малюків у строгих рамках, дотримуючись традицій. Нестачу уваги можуть випробувати діти Раки та Риби.

Джерело: Астроманія.UA