Чому не варто реагувати на все, що вас дратує

© nytimes.com

Письменниця Ранія Наєм ділиться своїми життєвими уроками про життя, любов, роботу та прагнення до успіху.

Я починаю розуміти, що не обов`язково мстити тим, хто спричинив мені біль.

Я починаю розуміти, що дорослою можна назвати ту людину, котра уникає конфліктів, а не лізе до чорта на роги.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Я починаю розуміти, що, звертаючи увагу тільки на негатив, ми втрачаємо дорогоцінну енергію і не помічаємо все добро, що з нами відбувається.

Я починаю розуміти, що не можу подобатися всім і кожному, не можу змусити інших людей відноситись до мене так, як я цього б хотіла. І це нормально.

Я починаю розуміти, що спроби отримати перемогу на всіх фронтах дуже вимучують і забирають багато часу, залишаючи всередині лише порожнечу.

Я починаю розуміти:  якщо я не реагую на чиїсь слова, то це не означає, що мені байдуже. Я хочу бути вище від цього. Я хочу отримати користь з цієї ситуації. Я обираю душевний спокій – це те, що мені дійсно потрібно.

Я більше не бажаю з’ясовувати стосунки. Мені не потрібні люди, біля котрих я відчуваю себе неповноцінною. Мені не потрібні суперечки і фейкові друзі.

Я починаю розуміти ось що: інколи мовчання красномовніше, ніж пояснення.

Я починаю розуміти: відповідаючи на атаки опонента, ми даємо йому владу через наші емоції. Не можна контролювати інших, потрібно контролювати свою реакцію, свій спосіб сприйняття ситуації і те, як вона на нас впливає.

Я починаю розуміти, що по великому рахунку, такі ситуації нічого про нас не говорять, але багато говорять про тих, хто їх створює.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами