in , , , ,

12 трюків, які допомагають зіркам вдало виходити на фотографіях (Повторити зможе будь-хто!)

У кожної актриси, моделі або просто публічної персони є свої хитрощі, що допомагають вдало виходити на фотографіях. Мова не лише про робочу сторону, якою вони повертаються до камери, або виграшний ракурс. Існують менш очевидні фішки, які часом дають несподіваний ефект.

Ми в Тутка підглянули у зірок трюки фотопозування, які легко можна взяти на озброєння.

1. Блейк Лайвлі піднімає язик до піднебіння, щоб не було другого підборіддя

Щоб не переживати з приводу другого підборіддя, Блейк використовує таку просту хитрість. За рахунок цього м’язи шиї мимоволі скорочуються і лінія підборіддя стає яскравіше вираженою.

2. Ніколь Кідман напружує шию, щоб овал обличчя виглядав краще

Гордовита постава актриси – ще один спосіб підкреслити лінію підборіддя. Ніколь опускає плечі й тягнеться верхівкою вгору, тим самим напружуючи шию, – і ось вже від можливих недосконалостей шкіри не залишається і сліду.

3. Моніка Беллуччі піднімає голову

Італійська актриса використовує поширений трюк для фотопозування – піднімає голову і витягує шию, тим самим підтягуючи овал обличчя. Щоб поза виглядала природнішою, Моніка трохи нахиляється вбік. З цим прийомом треба бути обережнішим: при невдалому ракурсі він може зробити позу надмірно гордовитою.

4. Тейлор Свіфт злегка прикушує щоки, щоб підкреслити вилиці

У американської співачки своєрідний прикус, яким вона вміло користується. Позуючи для фото, вона найчастіше демонструє зуби і одночасно злегка прикушує щоки, щоб підкреслити вилиці. Цей прийом можна розпізнати за характерними складками навколо підборіддя.

5. Меган Фокс показує язик, щоб виглядати сексуальнішою

Фірмовий вираз обличчя американської актриси – привідкритий рот і трохи висунутий язик. За допомогою цього нехитрого прийому Меган підкреслює свою сексуальність. Іноді актриса виглядає дивно, але це не позбавляє її харизми і привабливості.

6. Джулія Робертс широко відкриває очі

Знаменита голлівудська посмішка актриси таїть в собі невелику хитрість. Широко посміхаючись, Джулія не жмуриться, наприклад, дивиться вгору. За рахунок цього навколо очей збирається менше зморшок, а погляд залишається розкритим і трохи наївним.

7. Дженніфер Лоуренс припіднімає брову і не фокусує погляд

Фірмовий вираз обличчя актриси – піднята брова і розфокусований погляд. Щоб добитися такого ефекту, Дженніфер дивиться в напрямі камери, але візуально розмиває її, як би дивиться всередину себе. За рахунок цього і виходить ніжний погляд із загадковим продовженням.

8. Мила Куніс опускає верхні повіки, щоб зробити погляд мрійливим

Великі розкриті очі – фішка актриси (до того ж у неї неяскраво виражена гетерохромія – праве і ліве око трохи різних відтінків). Щоб зробити погляд більш мрійливим, Міла опускає і розслабляє повіки. Цією хитрістю можуть користуватися тільки дівчата з  великими очима від природи, інакше є ризик залишити не дуже привабливі щілинки.

9. Шарліз Терон видихає через рот

Щоб добитися ефекту живого  фото, що дихає, актриса використовує просту хитрість – видихає через рот. Це робить губи візуально більш об’ємними, але без вульгарного ефекту качечки.

10. Меган Маркл нахиляє голову, щоб скоротити дистанцію з глядачем

Щоб завжди виглядати на фото доброзичливо, як і належить принцесі, Меган використовує просту хитрість: нахиляє голову вперед і вбік, ніби нахиляючись до глядача. Разом з доброю посмішкою, розкритим поглядом і помахом руки це робить позу дуже привабливою.

11. Сандра Буллок підводить плечі, щоб підкреслити переваги фігури

Трохи підводячи плечі, актриса напружує ключиці, тим самим акцентуючи увагу на витонченій фігурі. Головне, знову ж таки, не переборщити, щоб не зробити шию візуально занадто короткою.

12. Кірстен Данст посміхається половинкою рота

Напівпосмішка – фішка актриси, яку можна помітити майже на всіх її фотографіях.

Знайти фірмовий трюк у фотопозуванні для себе може кожен. Головне – не зациклюватися на чомусь одному і не забувати про різноманітність.

А у вас є трюки, що допомагають добре виходити на фото? 

За матеріалами

20 осіб розповіли секрети своєї роботи, які надовго забрали у нас спокій

20 випадків, коли природа довела, що перемога буде за нею