18 сучасних правил етикету білизни, про які знають тільки справжні леді

Нижня білизна не тільки може успішно маскувати недоліки фігури, але і повністю здатна зіпсувати зовнішній вигляд, якщо буде підібрана неправильно за розміром або фасоном. Крім цього, для створення красивого і невульгарного образу при виборі білизни варто враховувати і актуальні етичні норми.

Тутка зібрав 18 правил етикету, дотримуючись яких ви завжди будете почувати себе впевненими при виборі трусиків, бюстгальтерів і колготок.

Правила напівпрозорих блузок

Під блузки з тонкої тканини варто вибирати бюстгальтер схожого відтінку. Якщо раніше помітно просвічувана білизна була модною (часто зустрічалися поєднання білих блуз і чорних ліфчиків), то тепер це вважається поганим тоном.

 • Під біле краще одягати білизну, максимально близьку за кольором до вашої шкіри.
 • Обраний бюстгальтер повинен бути однотонним.
 • Якщо одяг відверто прозорий, бюстгалтер необхідно замінити на мереживний бралет або обтягнену майку під колір блузки.
 • Варто уникати нижньої білизни білого кольору, незалежно від відтінку блузки, оскільки вона буде дуже помітною.

Правила бюстгальтерів

Всі рекомендовані стилістами правила носіння бюстгальтерів мають один принцип: білизна не повинна бути помітною. В першу чергу потрібно звернути увагу на фактуру матеріалу, з якої виготовлені ліфчик і одяг.

 • Чим об’ємніший і вільніший одяг, тим фактурнішим може бути бюстгальтер (допустимі рюші, мереживо і об’ємний пушап).
 • Якщо ви віддаєте перевагу обтягненим речам, ліфчик варто вибирати гладкий, без випираючих кісточок і з хорошою підтримкою.

Правила колготок

Колготки здатні стати чудовим доповненням для будь-якого образу, однак невміння вибирати колір і фактуру цього виробу може привести до грубого провалу. Особливу увагу при цьому потрібно звернути на формальність ситуації і своє взуття.

 • В офісі потрібно дотримуватися правила одного кольору: під світлий одяг вибирати тілесні колготки, а під темний – чорні або коричневі. При цьому колготки не повинні бути темніші за спідницю, ідеальний варіант – тон в тон або трохи світліше.
 • Сіточка і візерунки – прекрасний вибір для вечірки, а ось для повсякденного використання вони не підходять.
 • До туфель краще підбирати вироби середньої щільності, а під чоботи – щільні колготки.

Правила панчіх

Панчохи – літня паличка-виручалочка для жінок, які працюють в офісі і змушені дотримуватися дрес-коду. Уникнути незручної ситуації допоможуть правила гармонійного поєднання цього предмета гардеробу з основним образом.

 • Білі панчішки гарні з вбранням медсестри або як весільна нижня білизна. В інших випадках варто віддати перевагу нейтральним тонам.
 • Малюнок на панчохах (як і колготках) більше пасує дівчатам з дуже стрункими ногами, оскільки візуально робить їх товстішими. Володаркам повненьких ніжок краще носити однотонні вироби.
 • Оптимальна довжина панчіх визначається просто: манжети повинні бути на одну долоню вище рівня спідниці або шортів.

Правила трусиків

Здавалося б, вибір спіднього ніяк не пов’язаний з правилами поєднання елементів одягу. Однак згадаємо про одну маленьку деталь, яка здатна знищити всю красу будь-якого образу: мова йде про гострі резиночки, що врізаються в боки. Трохи менш поширена, але не менше докучлива проблема – обриси спіднього на сідницях, які видно через тканину штанів або спідниці.

 • Підбирати білизну необхідно, виходячи із зовнішнього вигляду сідниць. Наприклад, прекрасно діє правило: чим більш пружні сідниці, тим більш відкриті трусики можна собі дозволити.
 • Тканина білизни знаходиться в прямій залежності від матеріалу верхнього одягу: якщо ви носите речі з дуже тонкої, майже повітряної тканини, то і спіднє варто підбирати приблизно такої щільності.
 • Щоб звільнитися від ненависних резиночок, які буквально «вгризаються» в тіло, досить дотримуватися 2 простих принципів: 1) вибирати білизну з посадкою вище проблемних місць і 2) віддавати перевагу безшовним шортикам замість стрінгів і бікіні.

Правила мереживних топів – бралетів

Бралет – це невеликий топ без кісточок, мереживний і часто прикрашений декоративними елементами. Носити цей виріб можна як самостійний елемент або як нижню білизну.

 • Бралет підходить дівчатам з невеликими грудьми, тому що погано підтримує і при пишних формах розкриває трохи більше, ніж варто було б показати.
 • В якості самостійного предмета гардеробу мереживний топ краще носити в поєднанні зі спідницею або штанами, які мають завищену талію.
 • Ідеальний варіант використання – під блузку, яка занадто відкрита для того, щоб надягати її з простим бюстгальтером. Виднітися бралет може спереду, ззаду або в проймах. Єдине обмеження тут у фактурі блузки: вона не повинна бути мереживною.

За матеріалами