24 ознаки молодої або годуючої мами.

1. Різновиди вашого сну:

  • «Трішки не виспалася» – нормальна ніч;
  • «Страшенно не виспалася» – так собі ніч;
  • «Хто спав? Я спала? » – ви готові спати сидячи чи, навіть, стоячи.

2. У магазині ви штовхаєте візок з продуктами взад-вперед, при цьому наспівуюте собі під ніс «Ой ходить сон коло вікон» або щось зі свого звичного репертуару.

Цікаве
Loading...

Все це ви робите на «автопілоті», похитуючись з боку в бік і абсолютно не звертаючи увагу на дивні погляди інших покупців.

3. Ви знаєте 35 легких і 25 складних способів присипання дитини і в будь-який момент готові продемонструвати свої вміння.

4. Вашим біцепсам може позаздрити сам Шварцнеггер.

5. Це Ви, гуляючи з коляскою без макіяжу, можете почути: «Понароджують тут, соплі зелені, чи давно сама пішки під стіл ходила, а от уже і коляску котить».

6. Асортименту іграшок у Вашому будинку міг би позаздрити великий магазин дитячих товарів.

7. Щоб побачити Ейфелеву вежу Вам не потрібно їхати в Париж. Адже, вона є у вас вдома (навіть 2 або 3) у вигляді гори непопрасованої білизни (в основному дитячої) і немитого посуду в раковині.

І скільки б Ви не гладили і не мили, «вежа» завжди на місці.

8. До пункту 7: якщо у вас раптово зникла домашня Ейфелева вежа і взагалі квартира невинно чиста, це означає, що у вас зламався комп’ютер або раптово скінчилися гроші в Інтернеті.

9. Ви розбираєтеся в дитячих колясках, автокріслах та інших дитячих «причандалах» краще самого виробника.

10. Ви можете захистити докторську дисертацію на тему «Дитячі какашки: як, коли і скільки?»

11. На особисту гігієну Вам вистачає рівно 4 хвилини 52 секунди.

12. Вам дуже хочеться солодкого, мучного, жирного, в міру алкогольного, загалом, нормальної їжі, а не гречки з відвареною курятиною.

13. Ви безмірно вдячні творцям підгузків, розвиваючого килимка, мобіля, манежу, стрибунців-ходунків і інших досягнень сучасного прогресу.

Тільки завдяки їм Ви ще перебуваєте в світлому розумі і поки ще досить повній пам’яті.

14. Ви знаєте, що слінг – це пристосування для перенесення дитини, а не кухонна фіранка, яку ви на себе намотали через критичний фінансовий стан та відсутність коляски, як думають про це жалісливі бабусі на вулиці.

15. Через свою наївність і недосвідченість Ви спочатку мріяли про те, щоб Ваша дитина швидше вилізла з пелюшок і почала повзати, сидіти, ходити… Тоді ж стане легше і з’явиться більше вільного часу.

А коли цей заповітний момент наближається, Ви починаєте сумувати за тим часом, коли ваша “ляля” була зовсім безпорадною і не сунула маленькі спритні пальчики в розетку, не пила з котячої миски і не тягнула на себе зі столу все підряд!

16. Перші три місяці життя дитини ви стогнете: “Ох, вже ці кольки, гази”, і чекаєте, коли вони нарешті закінчаться, і буде вам щастя. Чи отримуєте короткий перепочинок і потім приходять вони – зуби, і попередні три місяці здаються вам казкою.

17. Ви розумієте, що таке щастя – це солодко спляче у своєму ліжечку немовля.

18. Коли ваша дитина не спить – ви починаєте нервувати, підозрювати у нього найстрашніші хвороби. Якщо ваша дитина мирно спить в своєму ліжечку вже дуже довго, ви починаєте “нарізати” кола навколо нього і переживати, чи не занадто багато він спить, що ви будете робити вночі і готові вже його разбудити.

19. Ви майстерно ухиляєтесь від летячої в вашу сторону каші, одночасно стрибаєте на одній нозі з неадекватною фізіономією на обличчі, і в стрибку – шпагаті однієї вільною рукою годуєте від щирого серця свою дитину.

20. Купання – одне суцільне задоволення для всієї родини – ви отримуєте мокру і чисту підлогу і стіни у ванній, легкий душ для себе коханої і тата (якщо він бере участь в купанні), і чистої і щасливого дитини.

21. Ви раптом з  справжнісінької “сови” легко і непомітно перетворюєтеся в “жайворонка” чи “голуба” з функціями “сови”.

22. Ви можете вести курси “Тайм – Менеджменту” або написати навіть книгу – як все встигнути за 45 хвилин сну вашого малюка. Це раніше ви встигали за цей час хіба що нафарбувати ліве око і попереписуватися в “асьці” зі старою знайомою, а тепер за цей час у вас готовий обід з трьох повноцінних страв, блищать чистотою підлоги, прочитані останні новини в інтернеті і багато іншого … дитина відмінно дисциплінує навіть самих безвідповідальних громадян.

23. При слові “Секс” ви болісно згадуєте, що це і коли “це” було у вас останній раз? Тому що до пологів неможна! Після пологів відразу теж неможна! А коли вже можна, то ніби вже як і не треба – як у Жванецького – “У нас повна ідилія в сексі – вона не хоче, а мені й не треба“.

24. Ваш чоловік щиро вважає, що раз ви сидите вдома з дитиною, то цілий день ви нічогісінько не робите, спите – їсте – потім знову спите – знову їсте, в загальному, лафа та й годі. Але варто вам залишити дитину з татом на пару годинок “посидіти”… До вечора у вашого тата язик на плечах, шия “в милі”, а в очах набагато більше співчуття і поваги до щоденної “маминої” праці.

Фото заголовку babyzzz.ru
За матеріалами volosurkhead.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close