5 типів бюстгальтерів, небезпечних для здоров’я і 9 – безпечних

Згідно з дослідженням 2018 року, 80% жінок носять бюстгальтер неправильного розміру. Якщо ви не впевнені щодо розміру, то що скажете про форму, підтримку грудей та безпеку, яку має мати ця річ у гардеробі. Бюстгальтери створили для підтримки грудей та їх красивого вигляду, проте одні краще підходять нам, ніж інші, завдяки своєму розміру, вигляду та користі для здоров’я. 
 
Тутка створив для вас перелік бюстгальтерів, які найкращі підходять для вас залежно від комплекції вашої фігури.
 

Види корисних для здоров’я бюстгалтерів: 

1. Бюстгальтер з великими, закритими чашками для пишногрудих красунь

Ми рекомендуємо його для щоденного, зручного користування. Він – один із найбільш простих видів бюстгальтера, адже покриває груди повністю, підтримує їх природну форму та надає їм постійний суперзахист.

2. Бюстгальтер, що защіпається спереду 

Якщо вам обридли повсякденні варіанти, спробуйте такий, що має защіпку спереду. Він такий же зручний, як і інші, однак у нього швидший механізм, розташований спереду виробу – це точно змінить вашу повсякденність.
 

3. Бюстгальтери для спорту 

Під час занять спортом ви можете відчути дискомфорт та стягнення в грудях – останнім важко пристосуватися до інтенсивних тренувань. Саме тому під час тренувань рекомендуємо носити спортивний бюстгальтер. Не забудьте додатково виміряти свої розміри, бо цей варіант бюстгальтера відрізняється від звичайного. 
 

4. Бюстгальтери з відкритою спиною для модного луку 

Якщо ви в пошуках чогось модного – придбайте бюстгальтер з відкритою спиною. Бретельки на спині формують V-подібний виріз і дуже прилягають до шиї. Такий варіант бюстгальтера підійде і для жінок з великим розміром грудей – груди не будуть стиснені та матимуть природний вигляд. 
 

5. Бюстгальтери з пуш-ап 

Такий тип бюстгальтера має в чашках товсті вкладки, з їх допомогою простір між грудьми стискається, вони підтягуються вгору, і ви маєте вже більший розмір грудей.
 

6. Бюстгальтер-невидимка для ефекту менших грудей 

Якщо ви хочете, щоб груди виглядали меншими за об’ємом, з таким видом бюстгальтеру ви легко досягнете такого ефекту. Він стискає молочні залози, але при цьому є дуже зручним, зменшує розмір грудей, але додає вам впевненості, захисту і чудову форму грудей.

7. Бюстгальтер без бретельок

«Вільний стиль» якнайкраще доповнює бюстгальтер без бретельок. Його носять із топами і відкритими сукнями, щоб підтримувати форму грудей. Чашки, зазвичай з пуш-ап, дуже близько знаходяться одна до одної, і тому добре підтримують груди. Такий вид бюстгальтера підходить для маленьких та середніх грудей. 
 

8. Загострені бюстгальтери для вінтажного луку

Загострені бюстгальтери були популярними в 40-і роки. Ваші груди набувають конусоподібної форми – схожа була у Мерилін Монро. Такий бюстгальтер чудово захищає та підтримує груди – прекрасний варіант для повногрудих красунь. Обов’язковий елемент для вінтажного стилю або тематичної вечірки.
 

9. Бюстгальтер-трансформер для вашої практичної натури

Все в одному, бюстгальтер-трансформер легко зміниться залежно від розміщення бретельок. Останні відчіпаються, ви можете розмістити їх де завгодно – позаду, як у звичайного бюстгальтера, довкола шиї, як бралет, позаду на спині або і взагалі носити без них.

Види бюстгальтерів, які можуть зашкодити здоров’ю:

1. Бюстгальтер з нульовою підтримкою

Бюстгальтер, який добре підходить і має хорошу підтримку, буде підтримувати шию і біль у спині просто зникне. Ваші груди мають власну вагу, тому якщо їх не підтримувати гарним бюстгалтером, тоді  м’язи шиї та спини будуть мати додаткове навантаження, і це неодмінно нагадає про себе.
 

2. Непридатні бюстгальтери

Ваш бюстгальтер повинен добре вам підходити, у іншому випадку можуть викинути різноманітні шкірні подразнення або проблеми зі здоров’ям. Якщо бюстгальтер для вас є занадто великим, то тертя між тканиною та шкірою може спричинити подразнення шкіри.
 
Спробуйте уникнути цього. Бюстгальтер, який занадто малий для вас, може сильно врізатися в шкіру, це може подразнити її або спричинити ще гірші наслідки. Деякі дослідження підтверджують, що тісні бюстгальтери призводять до поганого кровообігу і навіть до раку молочної залози. 
 

3. 100% синтетичні бюстгальтери

Хімікати, які використовуються для виробництва одягу, залишаються в них довше, ніж ви думаєте. Оскільки ваші груди є однією з найбільш чутливих частин жіночого тіла, необхідно уважно звернути увагу на матеріали свого бюстгальтера. Бавовна може бути дещо жорсткою, якщо виріб зроблений лише з неї, вона може дещо обмежувати рухи, тому варто обирати варіанти з іншою синтетичною тканиною, наприклад, спандексом, для щоденного користування.
 

4. Клейкі бюстгальтери або невидимі бюстгальтери-метелики

Приклеєні бюстгальтери тримаються на грудях за допомогою клею. Ці хімічні речовини не повинні контактувати зі шкірою. Крім того, приклеєння є часом настільки сильним, що не дає шкірі можливості дихати. Це ще гірше, якщо у вас чутлива шкіра, оскільки клей, піт і низька здатність до теплообміну можуть спричинити свербіння та неприємні висипання.
 

5. Пластикові бюстгальтери

Пластикові бюстгальтери є одним із найгірших видів бюстгальтерів, оскільки вони не тільки незручні, вони створюють звук, схожий до стискання пляшки з Кока-Колою з кожним кроком, який ви робите. І забудьте про циркуляцію повітря: очікуйте на подразнення шкіри!
 

Бонус: Ось приклад того, як бюстгальтер може змінити будь-який зовнішній вигляд.

У вашій шафі є деякі види шкідливих бюстгальтерів, згаданих вище? Наша інформація пригодилася вам? 

За матеріалами