5 засобів, які борються зі зморшками не гірше за “ін’єкції краси”

Пластика, ботокс, “ін’єкціЇ краси” – на що тільки не підеш заради збереження і підтримки молодості. А тим, хто не готовий до подібних методів, світ надав на вибір переконливий арсенал омолоджувальних косметичних засобів. І навіть з ефектом ботокса.

Ми в Тутка склали список крутих препаратів з потужною антивіковою дією, які можна використати як окремо, так і у складі кремів і сироваток. Перед купівлею будь-якого засобу уточніть у косметолога, чи можна і чи треба вам його використовувати, а перед застосуванням протестуйте його спочатку на невеликій ділянці шкіри. Ну що, поїхали!

1. Аргірелін (Argireline, Acetyl)

Аргірелін є пептидом, тобто легко проникає в шкіру і запускає в ній певні процеси. Його називають конкурентом ботокса через схожість дії та ефекту. Пептид розслабляє лицьові м’язи, але не блокує їх. Аргірелін нетоксичний, виводиться з організму і має накопичувальну дію. Засоби з високим вмістом пептиду діють вмить.

2. Зміїний пептид

Зміїним цей пептид називають через схожість з дією зміїної отрути. Подібно до отрути і, до речі, аргіреліну, він розслабляє м’язи, знімає їх спазми і, як наслідок, розгладжує дрібні та середні зморшки. На основі цього пептиду створили велику кількість кремів з ефектом ботоксу.

3. Матриксил (Matrixyl)

Матриксил, або Palmitoyl pentapeptide-4, також є пептидом. Змушує шкіру оновлюватися і виробляти власний колаген і гіалуронову кислоту. Косметика з цим пептидом допомагає повернути назад ознаки старіння. Купити його можна як окремо, так і у складі кремів і сироваток.

4. Екстракт слизу равликів

Косметика із слизом равлика має регенерувальну дію, розгладжує шкіру, зволожує її, трохи вибілює, прибирає сліди від акне. Також зменшує глибину мімічних зморшок, допомагає загоїти ушкодження.

5. Антиоксиданти

Антиоксиданти ще називають консервантами, оскільки вони уповільнюють процеси старіння. Чим більше антиоксидантів у складі косметичних засобів, тим краще, оскільки вони посилюють ефект одне одного. Ось список найбільш дієвих:

  • токоферол (вітамін Е): сприяє регенерації, має ліфтинг-ефект і легку освітлювальну дію;
  • вітамін С: вирівнює колір обличчя, знімає запалення, бере участь в синтезі колагену;
  • ретинол (вітамін А): спрямований на вироблення колагену й оновлення шкіри. Він бореться із в’ялістю шкіри і зморшками;
  • екстракт виноградних кісточок: потужний антиоксидант, допомагає виробити колаген і еластин;
  • екстракт граната: допомагає уповільнити фотостаріння;
  • екстракт зеленого чаю: відновлює пошкоджені клітини, знімає запалення;
  • цинк: посилює вироблення колагену, бореться з в’ялістю шкіри.

За матеріалами