in ,

6 перевтілень обличчя, якщо кожного тижня проводити для нього парові інгаляції

Обличчю треба визнати — для нього настали не найкращі часи. Більшість країн воює із забрудненим повітрям, шкіра поглинає смог, нанесення крему від засмаги стало обов’язковим методом вбереження від ультрафіолетового випромінювання, а їжа не забезпечує йому достатнього живлення. І тому сьогодні догляд за обличчям дуже потрібен, один зі способів якого — вдихання парів, метод очищення, пом’якшення шкіри. А ще й безкоштовний, ми вже згадували?

Тутка перерахує позитивні зміни для шкіри, якщо регулярно проводити парові інгаляції для обличчя.

1. Забирає бруд та продукти розмноження клітин з пор

За інгаляцій пара піднімається до пор і розширює їх. А відкрившись, з них піднімається бруд та жир.

Бруд часто в буквальному сенсі літає довкола нас: забруднене повітря містечок та міст, смог та газ як продукти спалювання бензину. А пригадайте всі зволожувачі, тональні основи та макіяж, якими ми щодня обтяжуємо шкіру. Шкірі необхідне природнє зволоження, увесь жир, який вона продукує сама. Забагато корисних речей також нищить шкіру.

2. Обличчя очиститься від мертвих клітин і мікробів, що провокують виникнення прищів

Шкіра — найбільший орган нашого тіла, і як і кожен орган, проходить через процеси регенерації. Відмерлі клітини осідають і на обличчі. Забезпечуючи обличчю регулярні інгаляції, продукти життєдіяльності бактерій будуть виводитися з потом, а личко сяятиме без жодного прищика.

3. Шкіра обличчя збагатиться киснем

Люди, шкіра яких схильна до алергічних висипань (до прикладу, розацеї) намагаються уникати парових інгаляцій. Звісно, їм не хочеться, щоб шкіра обличчя вкотре була розчервонілою.

Та найперша користь від такої процедури — насичення шкіри киснем через збільшення проходження крові по судинах. Тож якщо після інгаляцій ви розчервонілися як рак, тіштеся: клітини добряче наситилися оксигеном!

4. Зморшки будуть з’являтися пізніше

Кожна жінка хоче відтермінувати виникнення зморшок. А з останніми найкраще бореться колаген та еластин. Якщо не хочете вживати колаген — допоможуть парові ванночки. Організм починає активно продукувати колаген і еластин, шкіра стає більш гладенькою і зморшки виникають не так швидко.

5. Відбудеться природнє насичення обличчя водою

Втрачаючи жир, шкіра спонукає організм виробляти його у ще більшій кількості, а воно веде до кращого зволоження шкірних покривів. А ще парові інгаляції під рушником посилюють проникність шкіри.

6. Краще поглинаються засоби з догляду за шкірою

Фото: vectorstock.com

Парові ванни — не єдиний засіб догляду за шкірою обличчя, та він має стати регулярним і основним. Завдяки ньому користь від лосьйонів, кремів та інших продуктів значно зростає.

Причина — покращена циркуляція крові та кисню у шкірі обличчя. Пори очищені — отже вони можуть більше поглинути та менш схильна до негативних реакцій.

Якими методами ви дбаєте про шкіру обличчя? Чи робите парові ванночки? Розкажіть і нам.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

Сподобалось?

20+ доказів того, що деякі речі та явища краще пізнаються в порівнянні

Смакота зі звичайної цибулі — за народним китайським рецептом