6 сильних жінок, які плювали на долю і самі проклали собі шлях до щастя

Жінок у суспільстві звично асоціювати з ніжністю, турботою і слабкістю, але деяким з них життя приготувало жорстокі уроки, з якими здатний впоратися не кожен чоловік. Це загартувало їх волю, характер і вони змогли стати щасливими, подолавши всі труднощі долі.

Тутка знайшов історії різних жінок, кожна з яких спростовує загальноприйняту точку зору, що жінка — слабка стать.

1. Дівчина пережила 18 операцій і сама стала хірургом

Коді Хол (Cody Hall) з Великобританії народилася з важкою деформацією обличчя. Лікарі відмовлялися допомогти дитині, але батьки вирішили не здаватися і розгорнули благодійну акцію із збору пожертв. Дівчинку відправили в Америку, де в рік вона перенесла свою першу операцію.

Всього за 14 років Коді перенесла 18 операцій. Незважаючи на безперервну боротьбу з хворобою, дівчина вела звичайне життя, ходила в школу і домагалася успіхів у навчанні. Важко уявити, як важко було Коді перебувати в колі однолітків, але вона не дозволяла себе кривдити, а тим більше жаліти.

Зараз Коді одружена з хлопцем, в якого була закохана ще в школі. Дівчина працює в хірургічному відділенні Кеттерінгского госпіталю і допомагає іншим людям. Їй і її батькам знадобилося багато часу, завзяття і сили духу для цього щасливого кінця.

2. Пакистанська правозахисниця відкрила дорогу жіночій освіті в ісламських країнах

Малала Юсуфзай — справжня героїня і натхненниця для дівчат зі всього світу. Малала прославилася завдяки своєму блогу, який вона почала вести після того, як влада Пакистану видали указ, що забороняє жіночу освіту.

Думки дівчини викликали великий суспільний резонанс, після чого Малалі довелося боротися із загрозами в рідній країні і навіть пережити замах на вбивство з важким пораненням і подальшою комою.

Завдяки своїй мужності і завзятості Малала у свої 20 років домоглася чималих висот. Зараз вона навчається в Оксфорді і допомагає іншим дівчатам отримувати освіту. Малала була удостоєна багатьох нагород, серед яких Нобелівська премія, відкрила школу для сирійських біженок і написала книгу «Я — Малала».

3. Перша в історії фіналістка конкурсу «Міс США» з синдромом Дауна

«Міс приголомшлива» — такий конкурс для дівчат з обмеженими можливостями виграла Мікейла Холмгрен завдяки своїй чарівності і безмірній працьовитості. Але на цьому вона не зупинилася і стала учасницею «Міс Міннесота», а згодом першою в історії учасницею з синдромом Дауна конкурсу «Міс США».

Мікейла захоплюється танцями, гімнастикою, займається благодійністю і встигає добре вчитися. Неймовірна життєлюбність, щирість і цілеспрямованість Мікейли надихають багатьох інших дівчат і доводять, що синдром Дауна не визначає людину як особистість.

4. Дівчина працює в 9 місцях одночасно, піклуючись про літніх людей

Сара Мур кинула життя у великому місті і переїхала на маленький острів у Шотландії, який населяють в основному літні люди, які не здатні справлятися з важкою роботою. Дівчина звалила на свої плечі найважчу роботу і зараз суміщає посаду диспетчера повітряного руху, опікуна, листоноші, пожежного рятувальника, пастуха, клерка острівної ради; складає багаж в літаки, керує екскаваторами на фермах і навіть проводить екскурсії на єдиному маяку острова.

Сара не жалкує про переїзд, не сумує за колишнім життям. Вона знайшла друзів і більше не відчуває себе самотньою, місцеві жителі полюбили її за доброту й хоробрість. Незважаючи на щоденну важку працю та відсутність перспектив, дівчина відчуває себе абсолютно щасливою людиною.

5. Дівчина пережила напад акули і втратила руку, але все одно стала зіркою серфінгу

Бетані Хемілтон в 13 років ледве не втратила життя з-за нападу тигрової акули і залишилася без лівої руки. Але відважна дівчина змогла побороти свій страх і продовжила займатися улюбленою справою.

Сьогодні Бетані щаслива дружина і мама, вона продовжує займатися серфінгом. Серед її перемог — 2-е місце на чемпіонаті світу. Про історію Бетані написана книга і знятий фільм.

6. Дівчина, яка тинялася з вуличною бандою, закінчила Гарвард

У Ліз Мюррей було важке дитинство: вона жила з батьками-наркоманами, терпіла постійні бійки і сварки, з-за чого, соромлячись себе, перестала ходити в школу і зв’язалася з вуличною бандою. У 15 років вона і зовсім залишилася на вулиці і ночувала на лавках з вмираючою матір’ю.

Здається, що така історія не може мати хорошого кінця, але Ліз взяла свою волю в кулак і з успіхом закінчила школу, а згодом і Гарвардський університет. Дівчина навіть продовжувала доглядати за хворим батьком, який колись її кинув.

Сьогодні Ліз талановита письменниця і прекрасний оратор, який надихає. Вона вчить людей вірити в себе, мотивує власним прикладом і енергією не здаватися, незважаючи ні на що на шляху до власного щастя.

Яка з історій надихнула вас?

За матеріалами