7 найбільш вдалих поєднань в макіяжі

Макіяж – це чарівна паличка для будь-якої дівчини. Окрім того, що він здатен замаскувати недоліки і підкреслити переваги обличчя, він надає нам упевненість в собі і навіть піднімає настрій.

Жіноча половина Тутка вірить в дивовижну силу макіяжу, тому ми підібрали для вас 7 найбільш виграшних й універсальних поєднань в мейкапі. Читайте і надихайтеся!

Червона помада і чорна підводка

Мабуть, не варто пояснювати, чому чорні стрілки і яскраво-червона помада є найбільш універсальним поєднанням в макіяжі, яке ніколи не вийде з моди. “Голлівудський макіяж” підходить абсолютно усім дівчатам – треба тільки правильно вибрати відтінок помади і створити рівний колір шкіри, зробивши невеликий акцент на вилицях.

Smoky eyes і нюдова помада

Ще одним виграшним поєднанням є помада нюдового відтінку і класичні smoky eyes. Цей розкішний мейкап підійде для будь-якого вечірнього виходу, головне – підібрати блиск або помаду в тон шкірі

Фарфорова шкіра і темна помада

У цьому макіяжі вся увага відводиться губам та ідеально гладкій, фарфоровій шкірі. Відтінок помади можна обрати з таких модних сьогодні винного, бордового, коричневого або навіть темно-фіолетового. Очі можна практично не фарбувати, ну або нанести легкий сірий серпанок.

Коричневі тіні й персикові губи

Перевагою цього макіяжу є те, що його можна використовувати як для роботи, так і для розваг. Дуже важливо не переборщити з коричневими тінями – вони можуть надати погляду непотрібну втому. У свою чергу, персикова помада дуже освіжить образ і нейтралізує “важкість” коричневих тіней.

Винна губна помада і бронзові тіні

Це воістину королівське поєднання надасть благородства будь-якому образу. При нанесенні помади дуже важливо дотримуватись контура. З тінями ж, навпаки, все дуже просто – досить легкими рухами пальців нанести потрібний відтінок золотого.

Бузкові або блакитні тіні та рожева помада

Комусь поєднання рожевої помади і блакитних тіней може здатися трохи вульгарним, але, якщо вибрати не матові, а мерехтливі тіні, то образ вийде дуже свіжим і по-дитячому наївним.

Коралові губи і тіні кольору шампанського

Це поєднання підійде тим, хто не наважується поки-що на червону або винну помаду. Коралові або ніжно-бежеві відтінки помади і блиску оживлять образ і нададуть йому шику. Додайте до цього мерехтливі тіні відтінку шампанського і вперед – на червону доріжку.

За матеріалами: Instagram