8 грубих помилок, які псують форму ваших грудей

Зона декольте — область ніжна, і піклуватися про неї треба так само, як і про своє обличчя. Однак у повсякденному житті ми часто не надаємо значенню правильного догляду за цією частиною тіла, а даремно.

Тутка призводить 8 найпоширеніших помилок, на які варто звернути увагу.

Носити не свій розмір

© depositphotos.com

Дивно, але тільки 25 % жінок носять бюстгальтери свого розміру. Деякі воліють розмір менше, інші ж обирають вільну білизну. Обидва вибори шкідливі: груди втрачають форму, коли не отримує потрібної підтримки, а в тісній білизні перетискаються кровоносні судини.

Висмикувати волоски пінцетом

© depositphotos   © depositphotos

Тонка шкіра на грудях чутлива до вищипування волосків: фолікули можуть запалитися. Видаляти непотрібні волоски слід більш безпечними способами.

Дозволяти щипати за груди

© depositphotos   © depositphotos

Схоже, деяким жінкам це подобається. Але радимо не захоплюватися: шкода сильних щипків аналогічний негативному впливу тривалого носіння тісної білизни.

Робити пірсинг

© depositphotos

Любий пірсинг потенційно небезпечний зараженням, а тут і лімфатична система проходить близько. Ще один мінус — з сережкою у сосці варто забути про мереживну білизну.

Бігати без спортивного бюстгальтера

© depositphotos

Силу тяжіння Землі ніхто не відміняв. Біг та інші активні рухи без спеціального спортивного ліфа призводять до швидкого обвисання грудей.

Спати на животі

© depositphotos   © depositphotos   © depositphotos

Тут все зрозуміло: груди меншими не стануть, але форма поступово зміниться. Якщо дуже хочеться поспати на животі без шкоди для грудей, підкладіть подушку або ковдру.

Не користуватися кремами

© depositphotos

Шкіру на грудях потрібно зволожувати, а також захищати сонцезахисним кремом. Нагадаємо, що тонка шкіра дуже чутлива.

Робити пластичну операцію

© depositphotos

Деякі жінки задоволені своїм розміром, але тільки… однієї з грудей. Різниця в розмірі або формі молочних залоз зустрічається часто. Але все ж не варто надавати цьому такого важливого значення і лягати під ніж хірурга.

Фото заголовку
За матеріалами

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close