in , ,

8 грубих помилок, які псують форму ваших грудей

Зона декольте — область ніжна, і піклуватися про неї треба так само, як і про своє обличчя. Однак у повсякденному житті ми часто не надаємо значенню правильного догляду за цією частиною тіла, а даремно.

Тутка призводить 8 найпоширеніших помилок, на які варто звернути увагу.

Носити не свій розмір

Дивно, але тільки 25 % жінок носять бюстгальтери свого розміру. Деякі воліють розмір менше, інші ж обирають вільну білизну. Обидва вибори шкідливі: груди втрачають форму, коли не отримує потрібної підтримки, а в тісній білизні перетискаються кровоносні судини.

Висмикувати волоски пінцетом

Тонка шкіра на грудях чутлива до вищипування волосків: фолікули можуть запалитися. Видаляти непотрібні волоски слід більш безпечними способами.

Дозволяти щипати за груди

Схоже, деяким жінкам це подобається. Але радимо не захоплюватися: шкода сильних щипків аналогічний негативному впливу тривалого носіння тісної білизни.

Робити пірсинг

Будь-який пірсинг потенційно небезпечний зараженням, а тут і лімфатична система проходить близько. Ще один мінус — з сережкою у сосці варто забути про мереживну білизну.

Бігати без спортивного бюстгальтера

Силу тяжіння Землі ніхто не відміняв. Біг та інші активні рухи без спеціального спортивного ліфа призводять до швидкого обвисання грудей.

Спати на животі

Тут все зрозуміло: груди меншими не стануть, але форма поступово зміниться. Якщо дуже хочеться поспати на животі без шкоди для грудей, підкладіть подушку або ковдру.

Не користуватися кремами

Шкіру на грудях потрібно зволожувати, а також захищати сонцезахисним кремом. Нагадаємо, що тонка шкіра дуже чутлива.

Робити пластичну операцію

Деякі жінки задоволені своїм розміром, але тільки… однієї з грудей. Різниця в розмірі або формі молочних залоз зустрічається часто. Але все ж не варто надавати цьому такого важливого значення і лягати під ніж хірурга.

Сподобалось?

-1 points
Upvote Downvote

Тонкощі приготування справжньої піци

Чоловіче щастя? Ні, не чула. Читати всім жінкам