in , ,

8 косметичних засобів, якими ми неправильно користуємось

Напевно так бувало і з вами: розрекламований засіб для вмивання перетворював шкіру на пустелю Сахару, а маска для обличчя робила її ще більш сухою, ніж раніше. Але не поспішайте викидати вміст своєї косметички до сміття. Можливо, варто лише трохи змінити спосіб застосування деяких засобів, і нова косметика виявиться дійсно корисною.

Тутка дізнався про найпоширеніші б’юті-помилки і поспішає поділитися своїми відкриттями з вами.

1. Щодня використовуємо серветки для зняття макіяжу

Здавалося б, що може бути зручніше? Стер і забув. Але постійно користуватися серветками не можна: вони недостатньо глибоко очищують шкіру. Більш того, серветки часто зроблені з колючого матеріалу, який викликає подразнення, висушує і розтягує шкіру. Тому вони пригодяться тоді, коли під рукою немає води і засобу для зняття косметики, а для повсякденного догляду за шкірою треба купувати спеціальні гелі та пінки.

2. Вважаємо сироватку для шкіри самостійним засобом

Сироватку корисно наносити до використання зволожувального крему, і робити це краще ввечері – особливо якщо до її складу входить ретинол. Це дозволить шкірі насититися необхідними речовинами. Закріпити ефект допоможе маска для обличчя. Влітку ж засоби з ретинолом варто застосовувати тільки разом із сонцезахисним кремом, оскільки вони роблять шкіру дуже чутливою до світла, що може спровокувати виникнення сонячних опіків.

3. Користуємося сухими спонжами для нанесення тонального крему

Більшість спонжів, особливо популярні сьогодні б’юті-блендери, вимагають змочування. В «сухому» стані вони вбирають в себе занадто багато косметичного засобу і не розподіляють його рівномірно.

4. Не розрізняємо консилер і коректор

Багато людей плутають ці два засоби, тому роз’яснюємо: консилер підходить тільки для шкіри навколо очей, а коректор необхідний при маскуванні дефектів шкіри на обличчі. У застосуванні обох засобів є свої нюанси. При використанні консилера треба попередньо зволожити шкіру навколо очей. Коректор ж рекомендується наносити одним шаром масажними, а не розмазувальними рухами – тоді він буде виглядати на обличчі найбільш природно.

5. Використовуємо гелі та піну для вмивання, тільки щоб змити косметику

Засоби для очищення принесуть набагато більшу користь шкірі, якщо їх використовувати не тільки ввечері, для зняття макіяжу, а й вранці. Так ми змиємо себум, ороговілі частинки шкіри, піт і забруднення, які проникли в шкіру з наволочки за ніч. Також краще повністю відмовитися від скрабів і обрати засоби для вмивання та безпечні засоби з кислотами, так як агресивне очищення завдає шкірі травми.

6. Ми залишаємо маску на ніч або знімаємо її після повного висихання

Кожен різновид масок треба використовувати згідно з інструкцією. Не залишайте засіб на ніч, якщо це не передбачено виробником, – воно може привести до проблем зі шкірою. Тканинні маски варто знімати до того, як ті висохнуть: в іншому випадку маска починає вбирати вологу зі шкіри, що призводить до відчуття стягнутості шкіри. Те ж стосується і глиняних масок: наносити їх варто товстим шаром, щоб волога повільніше випаровувалася, і змивати, поки глина ще липка.

7. Протираємо обличчя спиртовим лосьйоном

Лосьйони для обличчя розрізняються своїм впливом на шкіру. Відповідно, їх склади різняться в залежності від функцій самого засобу. Однак більшість лосьйонів створюється на спиртовій основі, і якщо користуватися ними постійно, шкіра починає виробляти ще більше сальних залоз у відповідь на агресивну речовину. Крім того, наносити лосьйон варто вибірково, а не на все обличчя.

8. Не змиваємо міцелярну воду

Міцелярна вода дуже схожа на лосьйон, різниця лише в тому, що до її складу входить не спирт, а інші поверхнево-активні речовини (міцели) і зібрані ними забруднення залишаться на шкірі, якщо не вмитися. При тривалому контакті зі шкірою міцелярна вода починає діяти як мило і може привести до подразнення.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам в будь-якій ситуації мати чудовий вигляд й економно витрачати косметику. А які помилки робили свого часу ви або ваші знайомі?

За матеріалами

Сподобалось?

20 картинок про те, чому ми самі заважаємо своєму щастю

РЕЦЕПТ: Як приготувати ідеальний бісквіт