Чому потрібно одружуватись з дівчатами із непростим характером: 8 ознак

Бажаєте бути кращими? Збільшити свої можливості та мислити ширше? Просто одружіться з «складною» дівчиною. А ми в Тутка вам допоможемо знайти “свою” половинку мудрими порадами.

Легко жити з дівчиною, яка пливе, куди вода несе. Завжди усміхнена, привітна та добра. Вона не забороняє своєму обранцю робити все, що заманеться, не вказує на помилки.

При виборі людини, з якою потрібно жити, усі хвилюються тільки про те, щоб вона була ідеальна, без недоліків, які важко прийняти. І це велика помилка.

Все доволі складно з обраницями “другого типу”. Вони не задовольняються малим, а прагнуть іншого — чого справді заслуговують. Від вас вони також запрагнуть отримати більше. Саме через свою емоційність, вони сперечаються коли це зовсім недоречно.

Чоловік, котрий не має в собі такої ж емоційної та ініціативної наполегливості, звичайно, зробить простіший вибір. А все через не бажання працювати над чим-небудь, так і як над власними стосунками. Не готовий до спротиву. Тому згодом все стає рутинним та нудним, такі стосунки приречені. Ці люди живуть разом, але не заради одне одного, а тільки тому, що “а як же діти”, чи “так звикли”, “не готові ділити нажите майно”.

Сильні чоловіки переконані в протилежному — краще обрати “складну” дівчину. Жити з нею непросто — та тільки через її постійне прагнення до досконалості. Усвідомлення цього з часом призведе до того, що такі стосунки тільки зміцняться.

Саме з такою дівчиною і потрібно одружуватися. Навіть нестерпний характер не дозволяє залишити її. Вона рухається вперед і тільки вперед. Але з нею і ви почнете прагнути до чогось більшого.

Тільки з нею ви будете впевнено рухатись до своїх цілей, мрій, будете мислити по філософськи. Вона змінить ваші переконання, однак буде непросто, та й нудно теж.

Оточуючі можуть називати їх «невгамовними» чи «стервами». Чи навіть «невгамовними стервами». Але вона одна зможе так любити.

З “простою” дівчиною все буде відповідно: просте й розмірене життя, мислити вона також буде “просто”, з усім із вами погоджуючись. Тоді постає питання — в чому ж “родзинка” такої пари?

Однак, розширити звичні рамки мислення та свої здібності вам допоможе “складна” дівчина.

Пропонуємо 8 найпевніших ознак того, що ви з правильною людиною:

1. Та, котра змушує шанобливо ставитись до себе.

2. Та, котра не дозволяє вам загубити свій талант.

3.  Котра щодня робить вас кращою версією себе.

4. Одружуйтесь з дівчиною, котра також талановита, як і ви, або й перевершує вас в цьому.

5. З котрою навіть потрібно боротись.

6. Одружуйтесь з дівчиною, котра має власну думку, навіть стосовно політики та відкрито її висловлює.

7. Одружуйтесь з дівчиною, котра марить подорожами та в якої очі горять у розмовах про бажане.

8. Вона каже вам про вас свою думку і в результаті завжди має рацію.

І на закінчення. Навіть якщо вам здається, що ви не зробите її щасливою, що це ваш постійний “головний біль”. Дозвольте дівчинці вирости, вона перетвориться на ідеальну дружину. Знайшовши таку дівчину не смійте її відпускати, може, це буде кращим, що трапилось з вами у житті.