in , ,

Матусі наносять макіяж перед пологами та їм плювати на моду

Народження дітей – процес болючий, втомлювальний, довготривалий… і гламурний? Жінки з усього світу поєднують перейми із контурингом – тренд яскравого мейк-апу перед пологами набирає популярності. Мова не йде про легеньке нанесення туші чи олівця для свіжішого вигляду – ні, ці жіночки роблять повноцінний макіяж, вони повністю готові до світлини у Інстаґрам.

Ви можете подумати, що ці люди – справжні диваки: як в такий відповідальний період можна думати про камеру, але дослідження компанії Cosmetify визначило, що 64% жінок віком від 18 до 31 року здійснюють косметичні процедури перед пологами, в тому числі стрижки волосся (65%), манікюр (57%), педикюр (43%), штучну засмагу (37%), фарбування волосся (32%). Так як макіяж для такої важливої життєвої події – не новинка, ці жіночки знають, що і для чого роблять.

В цілому світі жінки готуються до народження малюків і роблять макіяж

Справжній вигляд процесу дітонародження століттями приховували, жінок змушували соромитися його. Преса навіть провела спеціальне опитування, де і чому жінки відчувають тиск під час пологів. А на запитання, чому вони так зациклюються на своїй зовнішності перед народженням дітей, респондентки виокремили кілька пунктів: бажання мати гарний вигляд на знимках після пологів (31%), гарно виглядати для відвідувачів (26%) і бажання не мати втомленого, хворого чи виснаженого обличчя. Різні дослідження визначили, що жінки користуються косметикою приблизно за 2,5 години до власне народження дитини. На світлині нижче б’юті-блогер із Каліфорнії Алексіс Джайда проводить курси макіяжу перед народженням свого малюка.

Інша товаришка з індустрії краси Дана Чавез перевіряє, чи досить добре наведені брови та контуринг.

Лі-Енн Джерелл настільки серйозно віднеслася до макіяжу перед пологами, що у 2018-му році відмовилася народжувати, поки його не завершать.

Одні жінки завдяки косметиці відволікаються від болісних переймів, інші – заздалегідь дбають про знимки новонароджених для Інстаграму.

А в цієї матусі з Каліфорнії почалися штучні перейми – її зашвидко привезли до лікарні, і жінка мала вдосталь часу для макіяжу.

Алаха Карімі, майстер мейк-ап з Нью-Йорка, у 2016-му році сама робила собі передпологовий макіяж. Згідно з її інтерв’ю, опублікованому у ABC News, він допомагав відволіктися під час болісних перейм. “До лікарні мене привезли десь о 7:30, і пологи тривали загалом 10 годин”, – поділилася вона ABC News. “Мені ще зранку під’єднали крапельницю, і коли “процес” пішов, треба було чимось відволіктися від болю”.

Алаха сама в 2015-му році знімала себе під час пологів, коли перейми були особливо нестерпними.

Майстер відома своїми чудовими роботами саме для наречених. Вона поділилася, якщо її краса витримує весільний день зі сльозами, то витримає і цей важкий, проте важливий день.

А цій британській майже матусі перед пологами наростили вії.

Щодо безпечності косметики варто проконсультуватися з лікарем. Мері Ірвін, провідний візажист із Нью-Йорка розповіла, що таких засобів – безліч. “Перших три нанесених засоби будуть найбільш дієвими. Чим менший перелік оберете – тим він буде менш шкідливим”.

Американський блогер Бріана Лінч примудрилася нафарбуватися вже в останній період пологів – здогадайтеся, яких зусиль їй це коштувало.

“Під час пологів шкіра важче піддається макіяжу, відшаровуються верхні її шари – знадобиться більше тонального крему”, – поділилася Шілпі Аґарволд, автор програми “Повне перетворення за 10 днів”, кваліфікований медичний фізіотерапевт штату Вашингтон.

Не всі жінки хочуть самі фарбуватися. Візажистку Теган Вудфорд з Квінсленду запросила для цієї події невістка, котра готувалася до пологів.

“Вона зателефонувала до мене о 02:00 ранку, і повідомила, що перша перейма успішно відбулася”, – поділилася Теган. Жінка сказала, що одразу полетіла до Аделаїди.

Жінки спочатку навіть домовляються за передпологовий візаж, а вже потім за лікарню, як це зробила молода матуся Крістін з Північної Ірландії.

Арізонська асоціація педіатрії та гінекології сигналізує: “Більшість косметичних засобів, таких як туші, олівці для вій, тональні основи, пудри тощо безпечні для використання впродовж усієї вагітності. Радимо не користуватися виробами з ретиноїдами і саліциловою кислотою в своєму складі”.

Думки громадськості розділилися:

За матеріалами

15+ досліджень на тему стосунків, які дадуть відповідь на запитання, що хвилюють

10 вічних запитань, які мучили нас з дитинства, а наука вже дала відповідь на них