Правила макіяжу для зрілих жінок

Якщо їх дотримуватися, можна легко виглядати на 10 років молодшими.

Модні тренди приходять і відходять, однак правила — непорушні. Якщо ви хочете в будь-якому віці мати надзвичайний вигляд, важливо просто запам’ятати основні правила макіяжу та за жодних умов їх не порушувати. Тутка розповість про найголовніші правила макіяжу для жінок 40 років і старших — дотримуйтесь їх і залишайтеся найкрасивішою!

Жодної пудри

Пудра підходить для дуже молодої шкіри. Навіть в 30 років її варто застосовувати з обережністю, а після 40, коли шкіра втрачає вологу й утворюються зморшки, вона і взагалі протипоказана. Пудра підкреслює навіть найтонші й непомітні зморшки, а ще — буквально «витягує» вологу зі шкіри. Відмовляємося!

Слідкуйте за контуром губ

З віком природна лінія губ стає тоншою і непомітнішою, через що помада може розтиратися. Щоб цього уникнути, промальовуйте контур губ безбарвним олівцем для губ або олівцем того ж відтінку, що і ваш природний колір губ.

Підберіть свій відтінок помади та будьте йому вірними

Можна змінювати чоловіків, але будьте вірними обраному відтінку помади та не зраджуйте його навіть з наймоднішими кольорами.

Визначте той, який найкраще підходить до природного тону вашої шкіри, і він віддячить вам за вірність.

Відмовтеся від контурування обличчя

Темні рум’яна під вилиці повинні візуально робити обличчя більш худим. Однак найчастіше вони створюють ефект брудної, втомленої й тьмяної шкіри. Наносьте рум’яна тільки на ті місця, на яких з’являється рум’янець, коли ви щасливі й задоволені. А щоб правильно підібрати відтінок, натисніть пальцями на щоки — рум’янець буде найбільш правильного кольору.

Більше жодних «нижніх» стрілок

Підводка, нанесена на нижню повіку, часто візуально зменшує очі, а також «опускає» зовнішній куточок ока. Так ви візуально стаєте втомленими та старшими. Якщо ж ви категорично не готові відмовитися від нижньої підводки, застосовуйте її тільки біля зовнішнього куточка ока і стежте за тим, щоб лінія йшла вгору, з’єднуючись з верхньою стрілкою.

Не зловживайте консилером

Консилер і коректор — класна штука, яка з віком стає просто необхідною, але користуватися ним варто з обережністю. Занадто товстий шар розтріскається або потече, тим самим привертаючи непотрібну увагу до проблемної ділянки. Тому вибирайте засіб з максимально легкою формулою, а наносьте його пензликом: він допоможе рівномірно розподілити консилер.

Забудьте про блискітки

На жаль, це тільки для юної шкіри, на якій немає жодної зморшки. Блискітки, що осіли в зморшках… Брррр, навіть звучить жахливо!

Стежте за бровами

Брови — це головний акцент в макіяжі дорослих жінок. З віком брови стоншуються — найперше через природне випадання волосся, а тонка лінія брів візуально додає нам до 10 років. Тому формуйте брови — вони зроблять ваше обличчя красивим і молодим. І краще віддавати перевагу відтінкам коричневого — на один-два тони світлішим від вашого кольору волосся.

Помірність — ось базове правило

Макіяж повинен підкреслювати вашу красу, а не малювати картину поверх обличчя. Стилісти пропонують простий прийом: замість того, щоб маскувати всі недоліки шкіри (яких, на жаль з віком стає все більше), краще акцентувати увагу на найбільш вдалих рисах: бровах, віях, губах, очах. Просто виберіть деталь, яка вам особливо подобається на вашому обличчі — і зробіть на ній важливий акцент. І будете красунею!