Риси елегантної жінки

На світі живуть такі жінки, у яких породу видно здалеку. Ні, вони не аристократичного походження, не вдягаються тільки в маленькі чорні сукні та капелюшки і не використовують французькі слівця в своєму лексиконі. На них просто хочеться зупиняти свій погляд і захоплюватися. Це так звані справжні леді — елегантні жінки.

Елегантність ніяк не залежить ні від матеріального, ні від сімейного стану, тим більше від зовнішніх даних. Ці пані просто не припускаються помилок, притаманних простачкам і мають гарні манери. Редакція Тутка про риси леді. Викорени помилки простачок зі свого життя, щоб бути тією істинною жінкою, якою хочеться захоплюватися.

1. Уміння відповісти на грубість

Ніхто з нас не застрахований від грубості або прилюдної образи. Але запитання в тому, як ти будеш поводитися в такій ситуації. Справжня леді ніколи не буде відповідати на грубість грубістю або влаштовувати скандали. Для початку потрібно визначити: адекватна перед тобою людина чи ні. Адже модель поведінки буде прямо залежати від типу агресора.

Якщо людина не зовсім при собі, найкращий вихід — ігнорування. Адже такі індивіди тільки і шукають, хто б звернув на них увагу. А ось якщо грубість йде навмисно від адекватної людини, потрібно відповідати добром. Наприклад, зроби комплімент або скажи щось на зразок: «Сподіваюся, що грубість — тільки ваша маска і насправді ви кращі» або «Ви так мене розсмішили, можете продовжувати».

А ось простачка буде лаятися, ображати у відповідь або ж використовувати нецензурні вислови. Ти повинна бути вищою всього цього, а вже тим більше — не опускатися до рівня противника.

2. Гуччі, Шанель, Прада…

Багато простачок впевнені, що шлях до елегантності і вищого суспільства забезпечить одяг, але не простий, а брендовий. Звичайно, зустрічають по одягу. Але це не означає, що потрібно надягати на себе весь одяг сегменту люкс, та ще щоб обов’язково було видно бренд. А якщо це ще й підробка… Загалом, це все пережитки початку 2000-х.

Витонченість не має ціни. Вона безцінна, як і ти. Тому не варто встановлювати і оголошувати громадськості свою ринкову вартість, надягаючи на себе речі з величезними логотипами відомих брендів. Уміння красиво підбирати і поєднувати речі і наявність індивідуального стилю — це цінується.

3. Хода

Ти напевно помічала, що елегантні жінки ніколи не поспішають. У них немає метушливих і різких рухів, вони не крутять головою на всі боки. Якщо хочеш навчитися ходити так само, є простий лайфхак. Накинь на плечі жакет або пальто. Щоб воно не зіскочило з плечей, ходити доведеться плавно, не розмахуючи руками. А ще носи спідницю-олівець, щоб кроки не були великими і незграбними. Кілька таких виходів, і хода сформується сама по собі.

4. Уміння красиво сісти

Крім ходи, приналежність до певного прошарку суспільства виказує те, як жінка сідає на стілець. Отже, коли сідаєш, не потрібно видавати жодних звуків, розкидати ноги або скрипіти стільцем, коли відсуваєш його. Відсунь стілець на передній правій ніжці і забезпеч собі потрібний простір, щоб спокійно сісти. Не потрібно шуміти і відволікати близьких.

А сідаючи або виходячи з машини, клади разом обидві ноги. Це виглядає дуже благородно. І займай те місце, яке тобі пропонують, щоб потім не доводилося пересуватися по всьому салону.

5. Світська бесіда

Уважно вибирай теми для обговорення. Не лізь в чуже особисте життя і не будеш ділися своїми проблемами. Звичайно, наодинці з близькою людиною ти можеш собі це не дозволити, але не там, де багато людей. І ніколи не акцентуй увагу на точних даних. Наприклад, розмовляючи про відпочинок, скажи країну або місто, а ось готель не називай. Так заведено, до того ж легко зрозуміти бюджет поїздки.

Розмовляючи за столом, не відривай людей від прийому їжі, а спілкуйся між подачею страв або під час перерви. І не пережовуй їжу, коли щось розповідаєш або слухаєш співрозмовника.

Елегантними жінки не народжуються. Кожна створює свій образ. Якщо керуватися сучасними правилами етикету, поважати себе і навколишніх, ти обов’язково досягнеш великих висот і будеш ловити захоплені погляди людей.

Переклад Тутка за матеріалами