in , , ,

В якому місяці жінка народилася – така вона і Королева

Сьогодні у нас маленький бал. Тому поправляйте ваші корони та влаштовуйтеся на трон. Сьогодні ми вам розповімо, про кожну королеву. Вам цікаво?

Січень

Королева Терпіння

Фото: pixabay.com

Цим Королевам не страшні перешкоди, вони звикли до мінливої долі, тому будь-які негаразди вони переживають з високо піднятою головою. Вони ніколи не скаржаться, а їхня сила та мужність захоплюють інших. Терпіти така Королева може все дуже довго, але коли їй вривається терпець — вона готова на все.

Лютий

Королева, яка завжди досягає свого

Фото: pinterest.com

Це вперті та горді Королеви, які вміють самостійно приймати рішення і в житті розраховують лише на себе. Їхня гордість додає їм певного шарму, до їх авторитету прислуховуються інші, а ще вони чудово розбираються в людях.

Березень

Королева-Леді

Фото: pinterest.com

Ці Королеви милі, скромні, ніжні та романтичні, а ще дуже харизматичні та граційні. Своєю жіночністю та вродою, вони зводять з розуму справжніх Королів. Це милі і чарівні жінки, яких так і хочеться оберігати та захищати.

Квітень

Королева-Бунтарка

Фото: pexels.com

Ці Королеви сповнені енергії та ентузіазму. А ще вони завжди порушують правила. Роблять вони це взагалі не спеціально, просто вони у них свої. Сміливі та рішучі Королеви, які можуть знайти вихід із будь-якої ситуації, а ще вони просто заворожують чоловіків.

Травень

Королева-Воїн

Фото: pinterest.com

З першого погляду вам може здатися, що це мила та тендітна дама, але всередині у неї живе справжній воїн, відважний, а подекуди й жорстокий. Вони сміливі та сповнені рішучості, багато хто заздрить їхній силі волі. Найчастіше дуже добре влаштовуються в житті.

Червень

Королева-Провидець

Фото: pixabay.com

Це розумні Королеви, які дуже добре розбираються в людях. Вони знають що і від кого чекати. Інколи вони й самі не знають, що володіють справжнім шостим чуттям. Проте з віком набираються досвіду і менше роблять помилок.

Липень

Королева-Володарка чоловічих сердець

Фото: pinterest.com

Ці Королеви дуже красиві та витончені ще Принцесами. Однак, за несприятливих умов, їхня краса може зів’янути. Чоловіки просто обожнюють цих жінок, адже вони знають чого хочуть від життя і правильно розставляють пріоритети. В юності закохуються часто, обпікаються, але в підсумку зустрічають свою людину.

Серпень

Королева Королев

Фото: pexels.com

Ці Королеви – природжені лідери, вміють вести за собою людей. Зазвичай багато чого досягають в житті, однак будинок і сім’я для них найголовніше. Дійсно чесні і порядні люди, чим навколишні часто люблять користуватися.

Вересень

Королева-Чарівниця

Фото: pinterest.com

Ці Королеви можуть володіти різними характерами, але об’єднує їх одне – дуже дисципліновані, доброзичливі і гарні як всередині, так і зовні. Ці дівчата є дуже вірні, тому не допускають зраду у стосунках. Власному кривднику завжди помстяться.

Жовтень

Королева чуттєвості

Фото: pinterest.com

Це дуже пристрасні та емоційні Королеви, які живуть власним життям. Вони рідко звертають уваги на думки інших. В душі у них поєднується просто непоєднуване. Заворожують чоловіка з першого погляду. А ще люблять прикидатися простачками.

Листопад

Королева-Віщунка

Фото: pexels.com

Це не дуже емоційні Королеви, які ніколи не проявляють свої почуття на людях. Однак, вони наділені дуже сильними рисами характеру. Їхня наполегливість часто допомагає добитися поставлених цілей. Вони покладаються лише на себе, оскільки бояться, що у будь-який момент їх можуть зрадити.

Грудень

Королева-Мандрівниця

Фото: pixabay.com

Ці Королеви справжні мандрівниці. І це не стосується простору. Вони люблять мріяти, а ще мають легку та яскраву душу. Ці жінки чоловікам здаються недоступними та холодними. Просто до них потрібно знайти особливий підхід.

А яка Королева ви?

Всі ілюстрації з відкритих джерел

За матеріалами: poshepky.com

Сподобалось?

10 points
Upvote Downvote

Натуральний і домашній освіжувач повітря — вчимося робити його разом!

Рисове борошно для шкіри