Визначаємо свою жіночу енергію у простому тесті

Наскільки у вас проявлена жіноча енергія? Ми в Тутка запропонуємо для жінок цікавий тест, який це прояснить.

На кожне запитання відповідайте лиш “Так” або “Ні”.

1. Чи відчуваєте ви радість і щастя від життя саме в цей момент? Чи “смакуєте” ви життя: через приємні зустрічі з подругами, красу природи, розмови з рідними, час з коханими, смачну чашечку кави в кафе?

2. Ви відчуваєте конкуренцію з чоловіками? Хочете “взути” їх?

3. Чи проводите ви свій вільний час на природі та в інших красивих місцинах?

4. Чи легко ви просите про допомогу інших людей та приймаєте її від них? Чи вмієте приймати подарунки?

5. Чи часто ви займаєтеся ручною роботою — поробками, хенд-мейдом, вишиванням, малюванням тощо?

6. Чи любите ви дитячі пустощі й поводитися безпосередньо, як мала дитина?

7. Чи часто ви займаєтеся спортом, фітнесом, йогою, танцями — заняттями, які приносять користь і тілу, і душі?

8. Чи не берете ви на себе зайвих обов’язків та робите за людей їх роботу? Чи не є ви занадто самокритичною і такого ж вимагаєте від ближніх?

9. Чи часто тішите себе відвідинами косметолога, манікюром, педикюром?

За кожне “Так” дайте собі 10 балів. За “Ні” – 0.

0-40 балів. Рівень жіночої енергії у вас дуже низький, натомість домінує її протилежність — чоловіча. Тому що ви так звикли: все взяти на себе, звалити на свої плечі, все зробити самотужки, нікого не попросити про допомогу, й так усім довести: я — найкраща, лідер, керівник. Нізащо на світі ви не допустите слабкості, навіть якщо внутрішньо потребуєте чоловічого плеча. Ви дуже критичні до своєї зовнішності, так само критично ставитесь і до близьких людей.

50-70 балів. У вас середній рівень жіночої енергії, адже в організмі прекрасно співіснують як жіноча, так і чоловіча. Варто більше звертати увагу на першу, а другу не розвивати. Іноді ви покладаєтесь на допомогу інших, та в декотрих запитаннях волієте уповати тільки на себе. Ви дозволяєте собі деякі жіночі слабкості. Все ж більше прислухайтеся до себе, і всі емоційні та психологічні блоки зникнуть.

80-90 балів. Ваш рівень жіночої енергії дуже високий. Саме про вас скажуть: “Ось справжня жінка”. Ви знаєте всі свої сильні та слабкі сторони та вдало цим користуєтеся, вмієте і любите приймати та дарувати допомогу, любите і приймаєте себе такою, якою ви є, але не забуваєте дбати про своє тіло. Не конкуруєте з протилежною статтю, а поважаєте її та розумієте, що чоловіки — зовсім інші, ніж ми.

Чи співпали ваші результати з результатами тесту? Чи любите ви такі тести? Чекаємо вашого фідбеку в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел