Я пораджу подругам тільки 8 перевірених б’юті-лайфхаків з Інтернету


Які тільки хитрощі не використовують блогери, щоб спростити, покращити та здешевити процес нанесення макіяжу. У хід йдуть столове начиння, дитяча косметика і навіть будівельні матеріали — щоправда, поки що був помічений тільки скотч. Інколи це здається фантастикою, але невже й справді працює?

Для Тутка ми на власному досвіді випробували дивні, але популярні рекомендації з Інтернету.

1. Створити ідеальний тон

Радять: використовувати два відтінки твердого коректора — темний і світлий, намалювати квадратики в шаховому порядку на обличчі й розтушувати їх. Так тон лягає максимально рівно.

Мій результат: шкіра виглядає бездоганно. Витрата косметики не така вже й великий, як я припускала. Все ж особисто мені шар тону здався занадто товстим. Але лайфхак однозначно працює.

2. Позбутися від темних кіл під очима за допомогою червоної помади

Радять: приховати синці під очима допоможе червона помада в парі з консилером. Послідовність така: пензликом для тіней потрібно розподілити помаду по всій області під очима. Консилером зафарбувати червоний пігмент і розтушувати його спонжем.

Мій результат: я дуже старалася, але скільки б шарів консилера і пудри я не наносила, рожевий відтінок зафарбувати не вдалося. Ще і спонжик зіпсувала. Заберіть цю червонявість, поверніть мої синці. Не працює.

3. Намалювати стрілки з допомогою ложки

Радять: звичайна ложка врятує від нерівних стрілок різної товщини. Потрібно прикласти столове приладдя до куточка ока і провести лінію рідкою підводкою для очей.

Мій результат: однакові стрілки вийшли з першої спроби. Я приклала ложку близько до лінії росту вій і отримала досить скромні стрілки, практично без вигину. Добрий початок — обіцяю собі потренуватися, приловчитися і користуватися. Лайфхак дійсно працює.

4. Контуринг носа за допомогою виделки

Радять: виделка з чотирма зубчиками дає можливість намалювати коректором три лінії на носі дуже рівно — одна світла по центру і дві темні по краях для ілюзії тоншого носа.

Мій результат: лінії вийшли занадто тонкі, і коли я розтушувала засіб, то не помітила ніякого ефекту. Якщо б я робила без виделки, то наносила б коректор ширшими смужками. Лайфхак життя не спрощує, так що не працює.

5. Значно збільшити повноту губ

Радять: лайфхак для космічного об’єму губ, потрібно лише олівцем зробити обведення, промалювати спеціальну схему на губах, потім покрити все помадою світлішого відтінку і додати прозорий блиск.

Мій результат: губи візуально стали більшими. За допомогою блиску не видно, наскільки лінії вийшли за межі губ. Виглядає так, наче я тільки що вийшла з кабінету косметолога. Лайфхаку ставлю плюсик — працює.

6. Застосувати скотч для рівного тону вилиць

Радять: використовувати скотч для контурингу обличчя. Моду на це ввела блогер Худа Каттан, яка перед нанесенням макіяжу всі зони обличчя обклеїла стрічкою. Робити як вона я не планую, але на вилицях спробую. Для цього потрібно приклеїти дві смужки скотчу на кожну щоку, рум’яна нанести на трикутник, що утворився, потім зняти скотч і розтушувати косметичний засіб, щоб не було чітких меж.

Мій результат: я дуже задоволена отриманим ефектом, особливо потішив плавний перехід. По-моєму, такої контуринг виглядає дуже природно. Недарма цей лайфхак такий популярний, він однозначно працює.

7. Намалювати стрілки помадою

Радять: фарбувати очі й малювати стрілки помадою, яку наносять за допомогою пензлика для тіней.

Мій результат: макіяж виглядає дуже незвично — засобу для очей такого кольору у мене ніколи не було. Шкода, він недовговічний — через 20 хвилин помада відбилась на верхній повіці й розтеклась, попри те що я її ретельно сушила. Для використання в реальному житті не підходить, тому не працює.

8. Надати об’єм віям

Радять: збільшити об’єм вій за допомогою дитячої присипки або косметичної пудри. Потрібно нанести один шар туші, слідом додати шар присипки й нафарбувати знову. Повинен вийти ефект накладних вій.

Мій результат: одне око я просто нафарбувала тушшю, а на другому випробувала лайфхак. Особливої ​​різниці не помітила. Так що не працює.

А ви довіряєте б’юті-лайфхакам з Інтернету?