Як твоє тіло говорить тобі, що він не твій чоловік

Ти зрозумієш, коли поруч буде не твій чоловік

Ми всі чули фразу: «Ти зрозумієш, щойно зустрінеш свою людину». І те ж саме підтверджується у іншому випадку: ти зрозумієш, коли поруч буде не твій чоловік. Навіть дослідження вчених підтверджують, що наше тіло знає про те, що нам потрібно триматися від декого осторонь навіть раніше, ніж це розуміє наше серце і розум. І ось як:

1. Ти відчуваєш напругу в тілі поруч з ним, навіть якщо він дуже добрий. Навіть якщо немає ніякої причини нервувати, але ти просто не можеш розслабитися поруч з неправильною людиною.

2. Ти не розумієш мову його тіла, сама не знаючи чому. Може, його погляд здається тобі порожнім або його посмішка – нещирою. Може мова його тіла агресивна, хоча говорить він дуже красиво і ця невідповідність турбує тебе.

Наша підсвідомість зауважує дрібні деталі в мові тіла іншої людини і в міміці її обличчя. Отож, якщо ти відчуваєш щось не те, прислухайся до своєї інтуїції.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

3. Іноді тобі здається, що у нього є секрет, який би тобі не сподобався. Це найкращий спосіб пояснити твої дивні відчуття. Тому що людина, яка чесна з тобою, не викличе будь-яких підозр, що тобі потім доведеться зіткнутися з якимось його секретом, який заподіє тобі біль.

4. Тобі не подобається його запах. І справа не в парфумах. Мова про його натуральний запах. Є така річ, як феромони і вони впливають на привабливість. Коли люди притягуються одне до одного на рівні феромонів, у них народжуються здоровіші діти, а стосунки тривають довго.

5. Навіть коли ти щаслива з ним, ти не відчуваєш, що все так, як має бути. Ти не можеш це пояснити, тому що в загальному ваші стосунки ідеальні, але тебе не покидає відчуття, що щось не так.

6. Ти не можеш відвести від нього погляду, але не в доброму сенсі. Ти немов боїшся його і кожну секунду намагаєшся розгадати його справжні наміри. Ти підсвідомо спостерігаєш за хижаком, мовби олень дивиться на мисливця, вичікуючи його наступного кроку.

7. При вашому першому знайомстві ти відчула фізичне відторгнення від нього, але намагалася бути милою. І дарма. Варто довіряти інтуїції.

8. Ти не відчуваєш cекcуального потягу до нього. Якщо його немає спочатку, то потім він і не з’явиться, а стосунки без цього не виживуть. Він повинен приваблювати тебе не тільки як людина, але і як чоловік.

9. Тебе лякає думка про те, що ти будеш разом з ним до кінця життя. Якщо так, тікай від нього!

Переклад Тутка за матеріалами