Який манікюр підходить для вашої форми нігтів

Майстри не перестають дивувати нас все новими манікюрними трендами, створюючи маленькі шедеври на наших руках. Але те, що красиво виглядає на довгих і вузьких нігтях, не підійде для коротких і широких.

Ми в Тутка пропонуємо дізнатися, яка форма нігтів буде ідеальною саме для вас.

Квадрат

Підходить і для вузьких нігтьових пластин, і для широких, але тільки в останньому випадку не обрізуйте нігті занадто коротко, інакше вони виглядатимуть занадто “квадратно”.

Закруглений квадрат

Підходить для всіх. Це універсальна форма, яка вигідно підкреслить будь-яку форму нігтьової пластини.

Кругла форма

Робить широку нігтьову пластину візуально вужчою, подовжує короткі пальці. Підходить тим, у кого слабкі нігті. Невелика довжина і природний вигин роблять цю форму простою у догляді. Її часто вибирають ті, хто не любить, щоб нігті заважали в роботі або при прибиранні.

Овал

Підходить для невеликих тонких пальців – і для вузької, і для широкої нігтьової пластини. Візуально подовжує пальці, добре виглядає на довгих нігтях.

Мигдалеподібна форма

Підходить для довгих тонких пальців, витончених кистей рук.

“Балерина”

Підходить для сильних нігтів, які можуть витримати складні форми, і вузьких, довгих нігтьових пластин. А також, якщо ви нарощуєте нігті.

“Стилет”

Підходить для невеликої нігтьової пластини, вузьких пальців. Візуально подовжує пальці. Вимагає уважного відношення і догляду.

Зверніть увагу на форму кутикули: якщо основа нігтя має виражені куточки, краще вибрати квадратну форму або форму закругленого квадрата. Якщо нігтьове ложе кругле або овальне в основі, вам потрібна кругла або овальна форма нігтів.

За матеріалами