Закони жіночої привабливості: почніть сяяти!

Життєві негаразди, щоденні турботи не додають нам краси та привабливості. Та й вік неможливо “відмотати” назад. Як не втратити жіночий шарм, залишатися завжди привабливою для протилежної статі? Тутка напише про головні правила чарівності.

Марина (43 роки) ніколи не відчувала нестачі у шанувальниках. Весела та безтурботна, з гарною фігурою, вона знала, як закрутити голову чоловікові, і в неї справді закохувалися усі. Проте, через кілька років шлюбу, Марина якось непомітно втратила власні чари. Вона і сьогодні має чудовий вигляд, доглянута, весела, але від легкості, з якою вона розбивала чоловічі серця, мало чого лишилося. На зміну останньої прийшли почуття сором’язливості, якась незручність, скутість…

Правила жіночої чарівності

Знайома історія? Багато жінок скаже: «Так». Прагнення подобатися протилежній статі цілком природне. І воно не залежить від статусу, соціальної ролі чи дати народження у паспорті. Не кажучи вже про те, що легкий флірт корисний, як профілактика стресу та психостаріння.

Чи має жіноча привабливість «термін придатності»? Чому з певного часу ми стаємо байдужими до уваги протилежної статі та, як наслідок, до власної зовнішності? З’ясуймо разом.

1. У пошуках мотивації

Ми старанно підбираємо гардероб для інших людей, а у своїй квартирі перед чоловіком ходимо в стародавньому махровому халаті. На перший погляд, ніби нічого страшного в цьому немає. Але в основі цієї ситуації криється неабияка проблема. Відсутність потреби приваблювати того, хто й так «завойований». Чоловік вже не викликає любовного трепету та хвилювання, і ми не вважаємо за необхідне старатися для нього. А з часом втрачаємо важливу для жінки навичку бути привабливою.

Струсіть із себе тягар побуту (хоча б на деякий час). Здивуйте чоловіка ідеальним зовнішнім виглядом, нагадайте про свою привабливість. Внесіть свіжу ноту у ваші стосунки, і ви побачите, що чоловік із радістю відгукнеться.

2. Розслаблюємось щодня

День юної дівчини складається з навчання, спілкування з ровесниками, кавалерами, увечері – танці чи кіно. Життя сповнене приємних вражень, воно “б’є на повну”. Зріла жінка розривається у колі нескінченних обов’язків за схемою «робота – діти – кухня – магазини». Увечері виникає одне бажання – лягти відпочити. Які там театри, виставки та друзі! Ось привабливість поступово і розсіюється. Випаровуються легкість та безтурботність.

А тепер уявіть, що ви несподівано опинилися на безлюдному острові, а ваші домашні залишилися вдома. Що вони робитимуть без вас? Чи впораються? Напевно так. Відразу це їх збентежить. Але, постривайте, завтра і посуд вимиють, і обід приготують.

Підсумок: якщо ви присвячуватимете собі по 2 години кожен день, Земля точно не зійде зі своєї орбіти.

Домашні справи все одно ніколи не закінчуються. А вам ці декілька годин важливі для того, щоб навчитися розслаблятися та відриватися від усіх турбот. Це вміння дасть можливість увійти у ваше життя сексуальній енергії та поверне радість.

3. Вмикаємо внутрішніх богинь

Відома цікава класифікація жіночих архетипів з посиланням на античну міфологію. Концепція така, що на конкретному віковому етапі в жінці переважає певна богиня, яка керує стилем мислення, вчинками та стилем спілкування.

Юними дівчатами, які мріють про кохання, керує Афродіта: вона допомагає жити еротичною грою, розповсюджуючи флюїди своєї привабливості.

Сім’єю та домівкою править богиня Гестія. Інша «заступниця» дорослих жінок — Деметра: вона прекрасна господиня і ніжна мати, що розчинилася в турботі про близьких. У жінках-керівницях 35 років, які зайняли міцне становище на соціальній драбині, простежується Афіна.

Щоб почуватися гармонійно, у жінці повинні жити всі богині одночасно. І не забувати про чуттєву Венеру. Її якраз не вистачає зрілим жінкам.

4. Відкидаємо комплекси

З роками, на жаль, тіло змінюється і буває, що це викликає неприйняття своєї зовнішності. Дивлячись у дзеркало, жінка стикається з новою проблемою, як «оформити» зовнішність, що змінилася не на краще, переживає втрату колишніх принад. Боротися із цією проблемою рекомендується на ранніх етапах вікових змін: фізична активність, здоровий раціон, повноцінний сон – необхідні умови привабливої ​​зовнішності. Те, що можна коригувати, робимо, а решту доведеться по-філософськи прийняти. Адже чоловіки спочатку зчитують від жінки емоційну інформацію, а вже потім оцінюють фігуру та обличчя. Безперечно, щоб адаптуватися до нової зовнішності, знадобиться час. І повірте, ви можете її полюбити.

5. Не забуваємо про секс

Багато жінок помилково вважають, що сексуальність передбачає конкретний набір зовнішніх ознак. Але це просто своєрідна еротична аура, за формування якої відповідають певні речовини – статеві атрактанти. Вони є у кожної жінки. І щоб ці речовини запрацювали, необхідно впустити у своє життя секс (реальний чи уявний). Читайте любовні книги, дбайте про своє тіло, милуйтеся своїм відбиттям у дзеркалі.

Напишемо ще кілька порад, як повернути жіночу енергію та наповненість для гармонійного життя:

  • Зацікавленість життям і людьми. Непідробний інтерес до речей цього світу дарують жінці надзвичайну привабливість, тому що бажання та відкритість – вірний сигнал, що вона надихатиме і чоловіка.
  • Щедрість в емоціях, подяка.
  • Чоловікові треба почуватися потрібним. Якщо жінка щиро радіє вчинкам партнера і дякує йому, він відчуває власну цінність. Часто чоловікам важливіше те, які вони поруч із вами, а не ваші переваги чи недоліки.
  • Впевненість в собі. Базова впевненість, а не просто завищена самооцінка передається свідомо та несвідомо, транслюючи повагу до себе та чоловіка. Вона виступає потенційно здоровим шляхом побудови стосунків.
  • Гумор. Почуття гумору свідчить про гострий, гнучкий розум та добру вдачу. Гумор неймовірно сексуальний.
  • Креативність. Важлива риса, що передбачає незвичність, нестандартність, яскравість. Це потужний магніт для протилежної статі.

Джерело