Жінки краще сплять біля собак, аніж біля чоловіків – розповідаємо про нещодавнє наукове відкриття

Якщо ви шукаєте причину завести чотирилапого друга – припиняйте пошуки. Собаки споконвіку були “найкращими друзями людини”, але виявилося ще й те, що вони – найкращі партнери для сну  жінок, принаймні так переконують нещодавні дослідження.

Поки ви не вигнали з ліжка важливий “елемент”, Тутка захотів з’ясувати, чому ж жінки краще сплять в обіймах з песиком.

Цікаве
Loading...

Собаколюби єднаймося! Дослідження від 2018-го року має гарну новину: більшість жінок мають міцніший сон поруч із собаками, ніж кішками. В експерименті взяло участь 962 особи, половина з яких мала спільний сон з собаками, 1/3 спала з кішками, а ще половина – з чоловіками.

В порівнянні з респондентками, котрі ночували з людьми чи котами, панянки в парі з чотирилапими виявили після сну більший відсоток спокою і безпеки. Основна причина: собаки – справжні охоронці. На відміну від людей чи котів, собаки раніше можуть попередити своїх господарів про потенційну небезпеку.

Більше того – собаки забезпечують набагато здоровіший сон. Вони не так часто будяться посеред ночі, як, наприклад, кішки, тому менше можуть розбудити своїх власників вночі. Тож, котолюби, вибачайте – котики будять вас приблизно так само, як і люди. А ще пухнастики за рівнем комфорту і безпеки зайняли останнє місце.

Ще інше дослідження довело, що чоловіки та жінки можуть краще відпочити, якщо поруч з ними в кімнаті перебуває песик. Отож, навіть якщо ви увесь день знаходитесь на роботі, то так легко зможете ще краще відпочити з улюбленцем.

Розкажіть, ви – котолюб чи собаколюб? Спите з своїми домашніми улюбленцями? Погоджуєтесь з дослідженням чи ні?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close