in ,

Жінки та “ніфіганеробіння”

Цікаві спостереження чоловіка про жінок

Які жінки приваблюють чоловіків? Ті, які мають гарний вигляд. А остання буде такою, якщо їй буде затишно зсередини.

Жінки — створіння дуже цікаві, тож мені цікаво за ними спостерігати. Вони не такі, як чоловіки. Нам для внутрішнього доброго самопочуття досить гаркнути, крикнути, матюкнутися, — готово! З жінками так не пройде: її зовнішній спокій, гармонія, краса і чарівність пливуть із внутрішнього світу, стану умиротворення душі.

Одним зі складників спокійного жіночого самопочуття є термін, який я придумав сам — “ніфіганеробіння”. Зараз у мене полетять помідори та помади всіх успішних бізнес-леді та прогресивних феміністок, та я постараюся встигнути донести до вас свою точку зору.

Стан “ніфіганеробіння” — протилежний за своєю суттю до станів “чоговінзаразатакдовгонедзвонить”, “холєраякявтомилася”, “досталовжепрацювати” і схожих до них. Стан такий дуже ресурсний, корисний, коли тобі не треба завершувати невідкладні робочі проєкти, забирати двох дітей і летіти до третьої дитини — чоловіка вдома. Саме в такий блаженний і спокійний стан ніфіганеробіння в жінки зроджується нова життєва енергія, сили, наснага жити й творити. З нього народжується краса, спокій, тиша і гармонія, – те, чого так потребує кожна жінка.

Такий період — рідкісний у нашому житті, він не приходить сам по собі. Його треба собі організовувати, дати собі час перемкнутися, відпочити — відчути, що тобі ніфіга зараз не треба робити. І від цього кайфувати.

Повертаємося до наших баранів, образних — чоловіків. Чого хоче чоловік? Мати поруч з собою привітну і красиву кохану. Та вони не розуміють, не вміють звільнити жінку від усіх обов’язків, давати спокій. Найкраще, що ми можемо зробити, — відчепитися від жінки. Відстати… і дати їй шанс бути. Вміння відстати — це також ціла філософія. Це не діставання “а що тобі купити/привезти/зробити”, “хочеш морозива/цукерок” і так далі. Ні! Це вміння мовчати, не заважати, не капати на мізки, не діставати… але слухати й співпереживати, усьому, що зараз діється в неї на серці. Найбільш турботливий чоловік спитає: “Що я можу зробити, щоб тобі зараз було добре?”

Без почуття провини жінці важко розслабитися і ніфіганеробити. Якщо кохаєте свою прекрасну половину – забезпечте їй це ніфіганеробіння так, щоб вона себе за це не картала. Повірте – від цього ви лиш виграєте?

Що думаєте – чи правдиві такі сміливі слова нашого автора? Поділіться своїми думками.

17 розповідей людей, які на сайті пошуку кохання знайшли геть не його

Врятуємо вас від сухої шкіри, натоптишів, потрісканих п’ят