Дізнайтеся, що приховує ваша підсвідомість.

Кожен з нас по-своєму дивиться на навколишній світ. Хтось бачить все в рожевих тонах. Хтось, навпаки, очікує підступу в будь-яку хвилину. Не можна сказати, що одні мають рацію більше, а інші менше. Просто це різне ставлення до світу.

Але те, як ми ставимося до світу, багато в чому визначає і ставлення світу до нас. Тому пропонуємо вам пройти тест Зігмунда Фрейда і дізнатися, наскільки ваша підсвідомість в нормальному стані.

Для проходження тесту вам знадобляться кілька хвилин, ручка або олівець і аркуш паперу. Постарайтеся вимкнути логічне мислення та ввімкнути всю міць власної уяви.

На аркуші паперу просто записуйте відповіді на питання. Відповідати треба без довгих роздумів. Пишіть лаконічно і чітко.

1. Ви стоїте на березі моря і вдивляєтеся в поверхню води. Що відчуваєте?

2. Ви гуляєте в лісі, опускаєте очі й роздивляєтеся землю. Які відчуття?

3. Ви дивитеся на чайок, що кружляють над головою. Що відчуваєте, розглядаючи їх? Як ви ставитеся до їх уваги?

4. Ви спостерігаєте за кіньми. Вони бігають, граються, грають одне з одним. Які емоції у вас викликає це видовище?

5. Ви стоїте в пустелі, а ваш майбутній шлях перегороджує стіна. Вона здається нескінченною в обидва боки. В стіні видно маленьку тріщинку, дірочку, крізь яку проглядається оазис. Що ви будете робити?

6. Блукаючи в пустелі, ви знаходите великий глечик, наповнений чистою холодною водою до країв. Що ви зробите?

7. Ви загубилися в лісі та блукаєте увесь день. Настала ніч, а ви досі не вийшли з лісу. Раптом ви бачите будинок, в якому світиться світло. Що ви зробите?

8. Навколо вас густий туман. Такий густий, що хоч ножем ріж. Ви не бачите, куди йти. Яке ваше ставлення до цієї ситуації?

Записали відповіді? Якщо так, то читайте далі й дізнайтеся, що вони означають. Адже саме в них зашифровано ваші очікування, бажання і ставлення до світу.

1. Це ваше загальне ставлення до життя. В цей момент ви згадуєте те, що для вас найбільш важливо.

2. Це ваші почуття щодо близьких людей. До тих, кого ви любите.

3. Ваше ставлення до осіб чоловічої статі.

4. Ваше ставлення до осіб жіночої статі.

5. Ви вибираєте спосіб, яким зазвичай врозв’язуєте більшість проблем.

6. Саме так ви вибираєте собі партнера в житті.

7. Ваше ставлення до шлюбу і створення сім’ї.

8. Те, як ви ставитися до смерті.

Головний інструмент в тесті — уява. Якщо використовувати її максимально, можна отримати відповіді на всі ваші питання. Але найважче не отримати відповідь, а зрозуміти її.