Досить переживати: зараз ти якраз в тому місці, де маєш бути

© infobae.com

Досить. Досить мучити себе запитаннями. Досить шукати скрізь прихований зміст. Досить озиратися і намагатися оцінити, де ви були і як далеко вам ще йти. Досить говорити собі, що ви ще не досить хороші.

Припиніть це робити.

Тому що там, де ви є конкретно в цей момент свого життя, навіть з усіма недоліками і проблемами – це саме там, де ви маєте бути зараз.

До цього вас привели тисячі інших моментів в житті. Сотні рішень і вчинків. Мільйони думок, помилок і успіхів. І усе це добре.

Але ми постійно продовжуємо говорити собі, що ще не досить, що нам ще багато чого треба і так ми усе життя прагнемо до якихось надуманих стандартів. І прагнути до більшого не погано, ні. Але ми забуваємо, що кожен крок нашої подорожі до більшого – це теж частина подорожі. Ми забуваємо, що на шляху до успіху обов’язково будуть труднощі, що іноді ми можемо запнутися і взагалі нікуди не рухатися. І усе це нормально.

Тому що зараз ми якраз там, де маємо бути.

Ми повинні втомлюватися. Ми повинні зазнавати поразки. Ми повинні заходити у безвихідь. Тому що усе це – тимчасові зупинки, і врешті-решт ми вирушимо далі.

Усе це – частина нашої подорожі, як і моменти успіху і щастя, коли посмішка не сходить з обличчя. Ми просто повинні нагадувати собі, що все, що ми робимо, і що трапляється – це нормально. Ми повинні говорити собі, що ми сильні й умілі, що ми можемо зі всім впоратися.

Ми повинні припинити говорити собі, що у нас нічого не виходить. Припинити говорити, що у нас не вийде, тому що і раніше ніколи не виходило. Ми повинні зупинитися говорити собі, що ми щось втрачаємо. Тому, що немає чого втрачати.

Ми тільки отримуємо щось нове: знання, мудрість, досвід, уроки. Все, через що ми проходимо, вчить нас виживати. Кожна перешкода допомагає нам розібратися в собі. Кожен біль руйнує нас, але потім будує по-новому. І крок за кроком ми з усім цим даємо раду.

Тому вже досить. Досить переживати. Досить запитувати. Досить дозволяти собі почуватися невдахою. Тому, що це – неправда. Ви – людина, яка росте, змінюється, вчиться, розвивається. І зараз ви якраз там, де маєте бути. Довіртеся моменту і довіртеся собі. Ви неймовірні та сильні.

Фото заголовку
За матеріалами