Коли хтось спричиняє вам біль, пам’ятайте, що одного разу їм теж зроблять боляче

Кожен, хто коли-небудь спричинився до вашого болю або зраджував вас, одного разу зіткнеться з подібним.

Коли хтось заподіює вам біль, пам’ятайте, що одного разу їм теж зроблять боляче.
Кожен, хто коли-небудь спричинився до вашого болю або зраджував вас, одного разу зіткнеться з подібним. І це не карма. Це правда людського життя. Ми всі страждаємо. Може, деякі більше, ніж інші, і це здається несправедливим, але життя змусить кожного з нас вистраждати і в ті моменти, коли ми найменше очікуємо.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Все ішло прекрасно, аж раптом щось пішло не так. А потім ще, і ще. І вас охоплює відчай, смуток і печаль.

Найскладніше в такі важкі моменти — це залишатися розсудливим і діяти раціонально.

Якщо причина в іншій людині, ми жадаємо помсти. Ми хочемо відплатити їй тією ж монетою і теж зробити боляче. Ми чекаємо, коли її чекає розплата, коли життя з нею поквитаєтся. А коли цього не відбувається, ми стаємо пригніченими. Ніби всі проти нас. Але це не так.

Життя таки розставить все на свої місця.

І одного разу, в найгірший момент, найгіршим способом, те, що ця людина зробила вам, повернеться до неї так, як вона навіть не зможе зрозуміти. Це простий факт про енергію. Ви отримуєте те, що вкладаєте в цей світ. Називайте це збігами, кармою, проте, людина отримує те, що віддає. І одного разу вона отримає за свої заслуги — на роботі, в суспільстві, в сім’ї. І коли вона нарешті відчує себе такою безпорадною і зламаною, як змушувала відчувати інших, вона отримає своє покарання.

Знаєте, у чому різниця між вами і нею? Особистісний ріст. Погані люди заподіюють шкоду іншим, тому що вони ніколи не вчаться на власному досвіді. А ви виростете, поки вони будуть страждати від такого ж болю, який заподіяли вам. Вони не будуть знати, як з ним впоратися. І вони будуть опускатися додолу, поки ви будете збирати себе по шматочках і відроджуватися з попелу.

Тому не хвилюйтеся.

Не думайте, що ті, хто зробили вам боляче, ніколи не відчують схожого. Не вірте, що Всесвіт озброївся проти вас, а їм підіграє.

Просто вчіться на тому досвіді, який дає вам життя. Переживайте біль, плачте, беріть з цього гарне, а потім піднімайтеся, прощайтеся з тими, хто зробив вам боляче з усвідомленням, що одного разу вони відчують те саме.

За матеріалами