1 таємниця, як можна зорганізувати гардероб, в якому всі речі поєднуються між собою

Напевне, всім жінкам знайома проблема: шафа тріщить – а немає чого одягнути. Це стається тому, що ми здійснюємо необдумано більшість покупок. Часто так буває, що коли нова річ потрапляє до гардеробу, ми, виявляється, не маємо з чим її носити.

Ми вважаємо, що таку проблему можна вирішити – варто лише втілити в життя ідею капсульного гардеробу. Таким чином, ви уникнете зайвих речей, а, отже, і зайвих витрат.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Що таке капсульний гардероб?

Капсульний гардероб – це такий набір речей, які підходять одне до одного. Зазвичай він включає до 12 предметів одягу плюс аксесуари, котрі складаються із 12-18 комбінацій. Саме так спокійно можна одягатися без головного болю – які би ви не обрали сумочку чи сережки, вони пасуватимуть до будь-якого одягу.

Правила формування капсульного гардеробу:

1. Кожна річ із гардеробу, із якого складається капсула, обов’язково має підходити до речі із цього набору.
2. З’ясуйте, який покрій вам найбільше до лиця. Такі речі будуть підкреслювати ваші достоїнства та приховувати недоліки.
3. Основа капсульного гардеробу – класичний одяг, він пасуватиме для будь-якого сезону та буде актуальним і через багато років. Це і класичні джинси, сорочки, светр одного відтінку, топи, пальто одного кольору, спідниця-олівець, лаконічна сукня.
4. Речі для капсули треба вибирати якнайкращої якості, адже вони зможуть вам послужити впродовж довгого часу.
5. Дуже легко освіжити свій гардероб – варто лише додати декілька модних на цей сезон речей та аксесуарів. Не треба змінювати весь склад одягу кожного сезону, варто купувати лише необхідні маст-хеви.
6. Капсульний гардероб може мати всього 3-4 варіанти кольору, при цьому 1-2 з них повинні бути одного відтінку чи з однієї палітри, у складі має бути присутній спокійний колір. Один колір може бути яскравіше виражений. Не варто використовувати протилежні кольори.
7. Найоптимальніший порядок покупок: спочатку сукні, потім спідниці та штани, потім топи, светри, потім взуття та аксесуари і вкінці – верхній одяг.

8 речей+8 аксесуарів = 17 різноманітних образів

Ми зібрали яскраву повсякденну капсулу, щоб продемонструвати вам, як насправді втілити в життя цю ідею. Вона складається із базових предметів гардеробу та урізноманітнена трендовими речами.

Ми використали 8 предметів гардеробу: пальто, светр, бомбер, сукня, джинси, кроп-топ, спідниця та сорочка.

А ще 8 аксесуарів: кросівки, туфлі, рюкзак, пояс, шарф та окуляри.

Капсульний гардероб – дуже зручна річ. Ми сподіваємося, що наша стаття надихне вас та у вас вийде скомпонувати власний ідеальний гардероб.

Переклад Тутка за матеріалами