in ,

10 нестандартних способів використання мікрохвильовки

Імениті шеф-кухаря і досвідчені кулінари до мікрохвильової печі відносяться, прямо кажучи, зі стійкою зневагою. Тим не менше цей пристрій є майже в кожному будинку, і тисячі людей його активно використовують.

Зазвичай НВЧ-піч застосовують лише для розігрівання їжі. Поспішаємо запевнити, що на цьому використання мікрохвильовки не закінчується! Пропонуємо вашій увазі 10 нестандартних способів залучення цього агрегату на кухні.

використання мікрохвильової печі
© sovkusom.ru

 Приховані можливості мікрохвильовки

 1. Швидко очистити часник
  Неочищені зубчики часнику поставте в мікрохвильову піч на 15 секунд (при повній потужності). Після цього лушпиння відійде, як за помахом чарівної палички, ви легко зможете зняти його руками.

  як очистити часник
  © sovkusom.ru
 2. Врятувати зачерствілий хліб
  Оберніть зачерствілий хліб в серветку, злегка змочену водою, і відправте на 20 секунд в мікрохвильову піч. Хліб знову набуде м’якість, при цьому не буде занадто вологим.

  хліб зробити свіжим
  © sovkusom.ru
 3. Швидко вичавити сік
  Потримайте фрукти, які збираєтеся пустити на сік, протягом лише 10 секунд в мікрохвильовій печі, щоб вони віддали в рази більше рідини.

  як швидко вичавити сік
  © sovkusom.ru
 4. Закуска з горіхів
  Висипте горіхи в миску, додайте пару крапель оливкової олії і відправте на хвилину в мікрохвильовку. Горіхи розкриють свій аромат в повній мірі!

  горіхи в мікрохвильовці
  © sovkusom.ru
 5. Розм’якшити цукор
  Злиплий при зберіганні в один комочок цукор можна повернути в первісний стан, якщо помістити його в мікрохвильовку на 25 секунд, прикривши вологим рушником.

  як розм'якшити цукор
  © sovkusom.ru
 6. Дати тісту підійти
  Щоб дріжджове тісто як слід піднялося, необхідно чекати кілька годин. За допомогою мікрохвильовки можна прискорити цей процес! Ємність з тістом накрийте рушником і відправте в мікрохвильову піч разом зі склянкою води. Увімкніть прилад на 3 хвилини, встановивши потужність менше середньої. Потім залиште тісто відпочивати протягом 3 хвилин і знову нагрійте на 3 хвилини, після чого залиште відпочивати ще на 6 хвилин. Тісто підніметься мінімум в 2 рази.

  тісто в мікрохвильовці
  © sovkusom.ru
 7. Очистити овочі
  Овочі з жорсткою шкірою (гарбуз, баклажани, а також помідори) набагато легше буде чистити, якщо потримати їх кілька секунд в мікрохвильовій печі.

  як швидко очистити овочі
  © sovkusom.ru
 8. Нарізати цибулю без сліз
  Вирішити проблему сліз при нарізці цибулі можна за 30 секунд! Саме стільки часу знадобиться потримати цибулину в мікрохвильовці перш, ніж приступити до нарізки.

  як нарізати цибулю без сліз
  © sovkusom.ru
 9. Приготувати хрусткий бекон
  Вистеліть тарілку паперовим рушником, зверху розкладіть скибочки бекону в 1 шар, прикрийте другим паперовим рушником і поставте в піч. Час приготування залежить від товщини шматочків.

  хрусткий бекон в мікрохвильовці
  © sovkusom.ru
 10. Замочити бобові
  Тепер не обов’язково замочувати квасолю і горох перед приготуванням на всю ніч. Досить залити бобові водою і відправити в мікрохвильову піч на 10 хвилин, встановивши середню потужність, а потім дати постояти годину.

  хрусткий бекон в мікрохвильовці
  © sovkusom.ru

Просто-таки дивно, на що здатний цей прилад. Варто випробувати ці хитрощі з мікрохвильовкою і не забути розповісти друзям!

Фото заголовку sovkusom.ru
За матеріалами sovkusom.ru

Сподобалось?

19 народних прикмет на сучасний лад

Як змусити людей робити по-вашому: 6 секретів переговірника ФБР